психолог онлайн

Трансформаційнні ігри з метафоричними картами

Метафоричні асоціативні картки (МАК) - це психотерапевтичний інструмент, що базується на використанні картинок, які сприймаються психікою і зберігаються у пам'яті на рівні безсвідомого. Ці картки дозволяють виявити індивідуальні особливості психіки людини, побачити складні моменти в її житті, знайти вихід з труднощів та створити новий позитивний досвід. У психологічних центрах HoldYou ми використовуємо один з видів МАК, який називається “Мої світи”.

Які ігри з МАК проводяться в HoldYou?

Однією з інтерактивних технік застосування МАК є однойменна до карток гра – "Мої світи". Гравцям пропонується побудувати світ, використовуючи картки-метафори, які, як вони відчувають, відображають їхні переживання. Гравці мають можливість обговорити свій світ з психологом та з іншими учасниками гри. Ця гра допомагає учасникам краще зрозуміти свої почуття та думки, надати їм зовнішній вираз і знайти шлях до внутрішнього розуміння.

Ще одна цікава гра з МАК – "Світле і темне". Ця гра передбачає вибір карток, які символізують світле і темне в особистості людини. Учасники гри повинні розташувати картки на столі в порядку, що відображає їхнє ставлення до цих боків життя. Потім вони повинні обговорити свої відчуття та думки з психологом та іншими учасниками. Ця гра допомагає зрозуміти, що світлі та темні боки життя є невід'ємною частиною нашої психіки та навчає приймати ці боки як цілісну та неподільну частину себе.
Цінність таких ігор полягає в тому, що вони допомагають звернути увагу на свої почуття та думки, які можуть бути приховані або недооцінені та попрацювати з “тіньовим” аспектом власної особистості. Вони дозволяють відкрити для себе нові сторони самого себе, зрозуміти причини своїх дій та вчинків, встановити нові цілі та розвиватися як особистість.

Як проходять психологічні ігри в HoldYou?

Особливість цих подій у тому, що вони поєднують в собі і психологічну роботу, і відпочинок, і самопізнання. В безпечній та невимушеній атмосфері, у супроводі психологині Катерини Сімороз, учасники мають можливість поринути у світ власної підсвідомості в колі людей, що поділяють їх цікавість у саморозвитку. Така подія може бути терапевтичною, але крім того й слугувати приємним часопроводженням. Ви можете приходити на гру самі або ж з друзями, в будь якому разі ви отримаєте бажану порцію соціальної активності, затишного та доброзичливого спілкування та емоційної розрядки.

Ці ігри можуть бути корисні в різних ситуаціях, наприклад при  проживанні стресу при працевлаштуванні, в навчанні, відносинах з близькими, для розвитку творчих здібностей, в процесі пошуку себе та на багатьох інших етапах життя. Такі події в центрах HoldYou дозволяють взяти участь у структурованому та цікавому процесі самопізнання та особистісного розвитку. Це потужний інструмент для психологічної роботи, який дозволяє зрозуміти себе та свій світ, покращити якість життя та розвиватися як особистість. МАК є доступним та ефективним способом допомоги та підтримки для тих, хто бажає знайти відповіді на свої запитання, зрозуміти себе та свої проблеми та знайти вихід з них.

img

Для запису та питань: