Як це працює
HoldYou – психологічний сервіс онлайн консультацій, що робить зустріч з психологом зручною та доступною будь-де та будь-коли.
Дбаючи про вас, зібрали команду з висококваліфікованих психологів та створили максимально зручні умови для комфортного користування сервісом. Формат онлайн консультування тісно увійшов у наше життя за останні роки й не дарма користується такою популярністю.
Ефективність онлайн зустрічей зі спеціалістами доведена сотнями вдячних відгуків клієнтів та досвідом фахівців – психологів сервісу.
Ефективність онлайн зустрічей зі спеціалістами доведена сотнями вдячних відгуків клієнтів та досвідом фахівців – психологів сервісу.
Як отримати консультацію?
Оберіть спеціаліста
Зробіть це самостійно у розділі “Психологи” на сайті, де є детальний опис кожного спеціаліста. Якщо обрати важко, то заповніть коротку анкету на сайті або зверніться до адміністратора.
1Виберіть зручний час в календарі психолога
Також у вас є можливість перенести або скасувати консультація, якщо ваші плани змінилися.
2Починайте роботу зі спеціалістом
Консультація проводиться через особистий кабінет на сайті або в мобільному додатку. У запланований час консультації вам потрібно зайти в особистий кабінет - бути онлайн та чекати дзвінок психолога. Краще зробити це за декілька хвилин до початку.
3Виникла проблема?
Якщо ви не дочекалися дзвінка або виникла якась інша проблема - напишіть нам в Telegram або зателефонуйте (+380 (97) 497 09 10). Зверніть увагу, що консультації відбуваються за Київським часом.
4Як обрати психолога?
- 1. Дізнайтеся більше про нього.Про його досвід та освіту, щоб ви були впевнені в компетентності свого спеціаліста. За вашим запитом адміністратор сервісу HoldYou надасть вам цю інформацію.
- 2. Чи схожі запити з якими він працює?Якщо вам важко визначитися, то наш адміністратор допоможе вам з вибором.
- 3. Які цінності спеціаліста?Важливо знайти Людину, з якою вам буде комфортно працювати над собою.
- 4. Почитайте відгуки від інших клієнтів.
Що не має робити психолог?
Нав’язувати свої погляди (релігію, тощо).
Давати поради. Ви маєте самі приймати рішення та відповідати за них.
Намагатися зробити вас «правильним», а не приймає вас такими, як ви є.
Не давати порожніх обіцянок про швидкий та помітний результат.