Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Психотрепевт

Онлайн консультація

​​​​​​​​​​​​​​Психічне здоров'я настільки ж важливе для людини, як і фізичне. Більшість помиляється, коли вважає, що здоровий той, у кого немає психічних розладів. Mental Health — це стан спокою та благополуччя. Коли людина може досягати цілей, реалізовувати свої здібності, ефективно працювати, перебуваючи в гармонії зі своїм внутрішнім світом.
Якщо відчуваєте, що у вас є проблема, ви не хочете жити майбутнім або «якось, як раніше». Хочете навчитися жити в моменті, насолоджуватися тим, що маєте «тут і зараз» — вам допоможе психотерапія.
​​​​​​​

Онлайн-консультація у психотерапевта
​​​​​​​
Психотерапевт відрізняється від психолога тим, що працює з людьми, схильними до психічних розладів. У той час як психолог консультує тільки здорових.
Психотерапевт — це лікар з медичною освітою, який може призначати медикаментозне лікування, консультувати, використовувати такі методи терапії, як вправи, позитивна психотерапія, арт-терапія і т.п.
Психотерапевт онлайн — це сучасний і зручний спосіб отримати допомогу фахівця «тут і зараз», не виходячи з дому. Людям з психічними розладами, наприклад, з панічними атаками, буває некомфортно відвідувати терапевта офлайн. Через страх, що напад може статися на вулиці або в громадському транспорті. Вибираючи формат онлайн, ви нічим не ризикуєте, оскільки перебуваєте в комфортній і звичній для себе обстановці. Це допомагає розслабитися і робить консультування більш ефективним.
Ми гарантуємо повну анонімність і конфіденційність. Якщо з якоїсь причини ви соромитеся своїх проблем, можете не називати терапевту справжнє ім'я і не включати відеозв'язок. Така безпечна обстановка створить атмосферу довіри і відкритості. Все, про що будете говорити на консультації, залишиться між вами і психотерапевтом.

Робота в форматі онлайн — безпечний спосіб отримати допомогу, коли вона необхідна.
​​​​​​​

Коли потрібна консультація у фахівця?

- ви постійно або періодично відчуваєте стрес, це заважає вам продуктивно працювати і насолоджуватися життям;
- відчуваєте нервове напруження;
- часті депресії або апатія;
- різні фобії;
- панічні атаки;
- психози і неврози, дратівливість;
- манія величі;
- тривоги і занепокоєння без явних причин;
- різні залежності;
- дитячі травми;
- негативний досвід;
- втрата близької людини;
- психосоматика;
- хронічна втома;
- суїцидальні думки;

- психологічна травма і т.п.
​​​​​​​

Дізнатися більше


​​​​​​​Особливості роботи психотерапевта HoldYou

​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​Перший етап — реєстрація в особистому кабінеті, вибір відповідного психолога, формату роботи (індивідуальна сесія або тариф «Підписки»), зручної дати і часу, оплата консультації.
Другий етап — психотерапія онлайн. Відкрито і сміливо поділіться проблемами, які вас турбують. Чим чесніше ви будете, тим ефективніше пройде зустріч.
Якщо протягом 15 хвилин зрозумієте, що терапевт вам не підходить, ви зможете його замінити без додаткових оплат.
Спеціаліст може використовувати такі методи терапії: позитивна психотерапія, психоаналіз, бесіда, НЛП, когнітивно-поведінкова і транссистемна терапії, види різних навчань з самоконтролю, проєктні методики, психосинтез тощо.
У деяких випадках психотерапевт може призначати препарати, які допоможуть зняти втому, дратівливість, позбутися апатії, поліпшити емоційний стан.

При необхідності, ви зможете коригувати методи лікування, якщо будете вважати, що інші види терапії будуть більш ефективними.
​​​​​​​

​​​​​​​Яких результатів вдасться досягти завдяки роботі фахівця HoldYou
​​​​​​​

​​​​​​​- ви станете більш відкритим, перестанете бути байдужими до подій;
- заново повірите в свої сили і можливості;
- замість втоми і сонливості з'явиться енергія та мотивація;
- настрій більше не буде часто змінюватися без видимих причин;
- позбавитесь агресії та дратівливості;
- впораєтеся з безсонням;
- перестанете переїдати і топити проблеми в алкоголі;
- позбудетеся панічних атак, депресій, нав'язливих думок, залежностей і т.п.

Всі психологи

Пройшли співбесіду. Підтвердили освіту. Отримали рекомендацію.

Всі психологи

Ціни

Виберіть оптимальний варіант

Індивідуальні консультації

  • Вибір певного спеціаліста
  • Бронювання зручної дати та часу
  • Доступ до відеозв'язку
  • Необмежений термін дії

Підписки

  • Термін дії – місяць
  • 1 сесія триває не більше 50 хвилин
  • Психолога обираєте Ви на місяць підписки
  • Попередній запис на консультацію
  • Аудіо та відео зв'язок

Мобільний додаток HoldYou

Проект HoldYou створений для тих, хто хоче отримати кваліфіковану допомогу психолога в будь-який час і в будь-якому місці. Вас завжди вислухають, підтримають, допоможуть зняти стрес і поліпшити емоційний стан. Головна ідея HoldYou – "персональний психолог у вашому смартфоні", який зможе допомогти в будь-який момент, коли це буде необхідно. Абсолютно анонімно та безпечно.

Мобільний додаток HoldYou