0 800 336 126 Інформаційна підтримка
Ru Uk

Авторизація

eye
Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Оплата сесії

Кредитна картка Промокод

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Працює в короткостроковому психоаналітичному консультуванні, а також методами емоційно-образної терапії і КПТ. Лілія, будучи сама прийомною мамою, довгий час займається консультуванням прийомних і кризових сімей, проводить семінари та тренінги з вікової психології, відповідального батьківства, сексуальності та питань сексуальної освіти. У житті завжди можна знайти сенс, а ще краще створити його.

Іван Єременко
Іван Єременко

Психолог

Має багатий і успішний професійний досвід. Працює з запитами будь-якої складності. Дотримується методичності і точності в своїй практиці. Виявляє високий рівень уваги, співпереживання і підтримки. У той же час дуже позитивний і легкий в спілкуванні. Щиро вірить у можливості своїх клієнтів, і заряджає цією вірою їх самих.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звати Марія Шевченко, я психолог-консультант. В своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюсь такими важливими професійними принципами як: етика, гуманність та повага. Моє життєве та професійне кредо полягає у думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме це внутрішнє сяйво допомагає людини не заблукати, а йти вірним шляхом до себе.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Інна Гнезділова
Інна Гнезділова

Психолог

Найскладніший шлях - це шлях до самого себе. І найбільше щастя в житті - прийти до цієї мети! І щоб це вдалося саме Вам, я пропоную свій супровід. Мене звуть Інна Гнездилова, я психолог. Нешаблонний, індивідуальний підхід до клієнта, сильна емпатія і повага до особистості клієнта, професійний і життєвий досвід, інтегрований підхід до терапії дозволяє досягати поставлених цілей у спільній з клієнтом трансформації.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Ціни

Виберіть оптимальний варіант

1 сесія

590 грн

50 хвилин

Купити

5 сесій

2700 грн

250 хвилин

Купити

10 сесій

4900 грн

500 хвилин

Купити
Перед тим як зареєструватися та сплатити у вас є можливість первинної 15 хвилинної консультації безкоштовно для цього вам достатньо зв'язатися з нами за телефоном
Що таке сесія?

Сесія - це консультація з психологом, яка триває 50 хвилин.

Яка вартість сесії?

Вартість однієї сесії – 395 грн (50 хвилин), також Ви можете придбати пакет на 5 і 10 сесій (консультацій). Чим більше кількість сесій, тим дешевше вартість за консультацію.

Чи залежить вартість сесії від проблеми?

Ні, вартість сесії фіксована (395 грн).

Чи безпечна система оплати?

Так. Ми використовуємо надійний платіжний сервіс, а також не маємо доступу до Вашої картки.

Що робити, якщо я не хочу одразу купувати сесію?

У нас є послуга вступної консультації. Наберіть наш номер або скористайтеся формою зворотного зв'язку, щоб наш менеджер вам перетелефонував. Повідомте про вступну консультацію, і Вас з'єднають з будь-яким вільним психологом. Вступна консультація триває 15 хвилин. Це допоможе Вам вирішити.

Я хочу придбати сесію, але не хочу реєструватися. Це можливо?

Так, це можливо. Для цього необхідно зв'язатися з менеджером по телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на головній сторінці.

Що я отримаю за час сесії (консультації)?

Одна сесія (консультація) – це 50 хвилин спілкування з психологом. За 50 хвилин першої консультації Ви зрозумієте, що Вас турбує і чи потрібні подальші сеанси з психологом. На наступних буде активна робота з психологом щодо усунення причин Вашої проблеми.

Чи зможу я вирішити свою проблему за 1 сесію?

Все залежить від проблеми і Вашого стану, тому що все індивідуально. У деяких випадках, досить виговоритися і це вирішить Вашу проблему.

Як бути, якщо мені не сподобалася сесія (консультація)?

Повідомити про це менеджеру, щоб знайти причину. Можливо, Вам не підійшов психолог, тоді Ви можете обрати іншого.

Я купив 10 сесій, використав 7. Чи зможу повернути решту грошей?

Так, ви зможете відмовитися від решти сесій, в даному випадку необхідно зв'язатися з нашим менеджером. Він допоможе вирішити проблему

Що робити, якщо я вирішу змінити психолога?

Ви можете змінити психолога, після консультації. Менеджер з'ясує причину і допоможе підібрати іншого психолога, який підійде під Вашу проблему.

Чи можу я подарувати консультацію з психологом?

Так. Ви можете придбати сесію (або пакет сесій), отримати промо-код і подарувати консультації. Для отримання більш детальної інформації зверніться до нашого менеджера.

У вас є код на знижку?