Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог-психоаналітик

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

КПТ - терапевт

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ-консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог-психотерапевт

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог-психоаналітик

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог-психотерапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог-психотерапевт

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Сімейний психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Психолог-сексолог

Онлайн консультація

У кожній родині трапляються конфлікти і розбіжності, скільки б років ви не прожили разом. Звісно, всі звички один одного давно вивчені, модель поведінки — зрозуміла і знайома. Але не все так просто. Не можна зберігати партнерські стосунки теплими і романтичними, нічого при цьому не роблячи. Просто потопати в любові та ніжності не вийде. До того ж, напруженість у відносинах негативно впливає на сексуальне життя і навпаки.
 
Закінчити спілкування, яке не приносить більше радості та комфорту не так просто, коли за плечима кілька років шлюбу. Тож набагато важливіше знайти в собі сили і спробувати виправити ситуацію. У цьому допоможе підтримка сімейного психолога. Ви розберетеся у собі та усвідомите причини конфліктів і реакцій на них, знайдете нові форми комунікації.


Онлайн-консультація у психолога-сексолога

Часто проблеми в родині з'являються через сексуальну незадоволеність. Наскільки б добре вам не було разом у побуті, секс у відносинах грає важливу роль.
Консультація у психолога-сексолога дозволить вам позбутися сексуальних невирішених питань і заново насолодитися інтимним життям.
Робота в форматі онлайн зручніша і комфортніша за традиційну консультацію, адже говорити про інтимні проблеми віч-на-віч буває ніяково через страх бути засудженим. В такому випадку краще рішення — онлайн-сесії з психологом. Ви можете поділитися своїми переживаннями в режимі аудіодзвінка, це допоможе відчути себе в більшій безпеці. Обговорюйте будь-які питання, що стосуються вашого сексуального життя з партнером вільно і без збентеження.
Консультація онлайн у сексолога гарантує вам анонімність і конфіденційність. Психолог не знає, як вас звуть і де ви живете — назвіться будь-яким ім'ям, якщо відчуваєте дискомфорт перед спілкуванням. Також інформація, якою ви поділитеся, залишиться тільки між вами і психотерапевтом.


Коли потрібна консультація у фахівця?

Ефективність психолога-сексолога складно переоцінити. Він допоможе впоратися з різними інтимними проблемами:
- одного з партнерів (обох) не задовольняють сексуальні відносини;
- в парі відсутнє сексуальне бажання;
- секс став одноманітним і нудним;
- інтимні бажання і можливості не збігаються;
- у партнерів (або у одного з них) проблеми з оргазмом;
- скутість, не виходить розкритися і розслабитися в ліжку, це викликає труднощі в сексуальному житті;
- фригідність;
- занадто швидка ерекція/еякуляція;
- імпотенція;
- негативний досвід;
- дисгармонія в сексуальному житті з партнером;
- психічні розлади і фобії.
​​​​​​​

Дізнатися більше


Особливості роботи психолога-сексолога HoldYou

На консультаціях із психологом-сексологом ви зможете усвідомити джерело своїх інтимних проблем і налагодити сексуальний зв'язок з партнером.
Робота з психотерапевтом проходить в кілька етапів:
 
Перший — організаційний. Реєструєтеся в особистому кабінеті, вибираєте фахівця із запропонованих, формат роботи, зручну дату і час. Після цього оплачуєте сесію і чекаєте на дзвінок (або телефонуйте самі через додаток). Ви нічим не ризикуєте, оскільки перші 15 хвилин є ознайомчими, щоб ви зрозуміли, чи підходить вам психолог.
Другий етап – консультація. Ви можете вибрати традиційну сесію або оформити тариф «Підписки». Відрізняються ці формати тільки вартістю і терміном дії.
Сеанс з психологом починається зі знайомства та обговорення вашої проблеми. Так психотерапевт зрозуміє, з яким запитом ви звернулися.
 
Далі — терапевтична бесіда. Спеціаліст задасть навідні запитання, щоб детальніше вивчити проблему.
Після роботи з психологом ви побачите ситуацію під іншим кутом і зрозумієте в якому напрямку рухатися далі.

​​​​​​​

Яких результатів вдасться досягти завдяки роботі фахівця HoldYou
​​​​​​​

- зрозумієте причини інтимних проблем, а також знайдете ефективні способи вирішення ситуації;
- психолог підкаже, на що звернути увагу. Дасть необхідні поради, які допоможуть вийти на новий рівень сексуальних відносин;
- завдяки підтримці спеціаліста відчуєте впевненість у собі і своєму успіху;
- повернете в життя сексуальне бажання і пристрасть;
- знайдете нові форми і способи урізноманітнити інтимне життя.

​​​​​​​

Всі психологи

Пройшли співбесіду. Підтвердили освіту. Отримали рекомендацію.

Всі психологи

Ціни

Виберіть оптимальний варіант

Індивідуальні консультації

  • Вибір певного спеціаліста
  • Бронювання зручної дати та часу
  • Доступ до відеозв'язку
  • Необмежений термін дії

Підписки

  • Термін дії – місяць
  • 1 сесія триває не більше 50 хвилин
  • Психолога обираєте Ви на місяць підписки
  • Попередній запис на консультацію
  • Аудіо та відео зв'язок

Мобільний додаток HoldYou

Проект HoldYou створений для тих, хто хоче отримати кваліфіковану допомогу психолога в будь-який час і в будь-якому місці. Вас завжди вислухають, підтримають, допоможуть зняти стрес і поліпшити емоційний стан. Головна ідея HoldYou – "персональний психолог у вашому смартфоні", який зможе допомогти в будь-який момент, коли це буде необхідно. Абсолютно анонімно та безпечно.

Мобільний додаток HoldYou