Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог-психоаналітик

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

КПТ - терапевт

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ-консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог-психотерапевт

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог-психоаналітик

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог-психотерапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог-психотерапевт

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Сімейний психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Навіщо ми потрібні бізнесу?

Навіщо ми потрібні бізнесу?

Як часто ви не хочете йти на роботу? Коли робота останній раз для вас була святом і приводом для втілення неймовірних планів, а не виправдовуванням? Так треба, тому що заробляю, без мене не впораються, керівництво розчарується і ще мільйон причин. Крім тієї, що подобається працювати. Зараз на працівників покладається велика відповідальність і неймовірні темпи роботи.
Може справа у тому, що поряд сидить людина, яка дратує своїми балачками, або ж ви втомилися від постійних осуджень, чи банально хочеться вийти зі своєю командою на пікнік. А може, просто "накопичилося", і втома тисне день у день?

Зв'язатися з нами

HoldYou має дієвий спосіб вирішення багатьох проблем, які заважають ефективності співробітників.
Люди конкурують, заздрять, на роботу приносять проблеми з дому - і це нормально. А ще нормально не уникати ці питання, а вирішувати. Звільнення - це лише один крок, після якого потрібно шукати нового співробітника. І він з часом так само може вигоріти. Чи є сенс втрачати людей, які добре знають свою справу?
При взаємодії з HoldYou ви отримуєте урівноваженість, позитивні відносини, мотивацію та впевненість. Бізнес - це конкуренція, а саме в умовах конкуренції потрібні відважні й сильні працівники, яких не дратує зранку будильник.
Ми створили інструмент, який дозволить вирішити багато ваших питань у взаємовідносинах. З HoldYou ви побачите, що немає сенсу соромитися чи тримати у собі незрозумілі питання. Це лише нашкодить. Ми тут, щоб вислухати, зрозуміти і допомогти.

Навіщо ми потрібні бізнесу?
Чому не штатний психолог?
Чому не штатний психолог?

Деякі компанії наймають на роботу штатного психолога, але чи є це дієвим? Штатний психолог має проводити усі корпоративні тести і допомагати у важких ситуаціях. Співробітники думають так: “Який шанс, що про ці проблеми не повідомляють керівництво?” - і, як наслідок, ховають свої внутрішні хвилювання, намагаються неефективно їх вирішити самостійно.
У працівника, який має потребу звернутися до штатного психолога, є страх того, що про нього подумають, а потім підуть плітки та хитрі погляди. Якщо немає довіри - проблема не вирішиться.
HoldYou - це незалежний проект, який забезпечує повну конфіденційність і анонімність. Ваша проблема - це проблема HoldYou. І нікого більше. А ще й не треба платити щодня фахівцю, який може просто тиждень сидіти без діла.

Що ми пропонуємо і що ви отримаєте?
Реєструємося на сайті і входимо в особистий кабінет Реєструємося на сайті і входимо в особистий кабінет
Обираємо тарифний план і сплачуємо Обираємо тарифний план і сплачуємо
Бронюємо зручний час і чекаємо на дзвінок від психолога Бронюємо зручний час і чекаємо на дзвінок від психолога
Чекаємо ваш фідбек, після першого сеансу! Чекаємо ваш фідбек, після першого сеансу!
Чекаємо ваш фідбек, після першого сеансу! Чекаємо ваш фідбек, після першого сеансу!