Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Багатий професійний і життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо. Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Психолог-консультант, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Тетяна Морозова
Тетяна Морозова

Психолог

Коуч, практикуючий психолог, член Українського психоаналітичного союзу. Беру участь у конференціях, теоретико-практичних семінарах та супервізіях. Отримала сертифікацію по Психологічному консультуванню в психодинамічному напрямку. А також за програмою «Психофізіологічні основи індивідуального консультування». У роботі використовую метод психоаналізу. Допоможу впоратися зі стресом, емоційними залежностями, депресією, апатією тощо.

Катерина Глинчак
Катерина Глинчак

Психолог

Магістр психології та дефектології. 5 років практичного досвіду консультування. У роботі використовую гештальт і клієнто-центрований підходи. Допоможу впоратися з проявами агресії, замкнутістю, хвилюванням та іншими проблемами. Є досвід написання терапевтичних казок для дітей.

Гогунська Євгенія
Гогунська Євгенія

Психолог

Практикуючий психолог, член Національної Психологічної Асоціації. У роботі використовую когнітивно-поведінковий підхід. Допоможу впоратися зі страхом, тривогою, депресією, заниженою самооцінкою, управлінням емоціями та іншими запитами.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Навіщо ми потрібні бізнесу?

Навіщо ми потрібні бізнесу?

Як часто ви не хочете йти на роботу? Коли робота останній раз для вас була святом і приводом для втілення неймовірних планів, а не виправдовуванням? Так треба, тому що заробляю, без мене не впораються, керівництво розчарується і ще мільйон причин. Крім тієї, що подобається працювати. Зараз на працівників покладається велика відповідальність і неймовірні темпи роботи.
Може справа у тому, що поряд сидить людина, яка дратує своїми балачками, або ж ви втомилися від постійних осуджень, чи банально хочеться вийти зі своєю командою на пікнік. А може, просто "накопичилося", і втома тисне день у день?

Зв'язатися з нами

HoldYou має дієвий спосіб вирішення багатьох проблем, які заважають ефективності співробітників.
Люди конкурують, заздрять, на роботу приносять проблеми з дому - і це нормально. А ще нормально не уникати ці питання, а вирішувати. Звільнення - це лише один крок, після якого потрібно шукати нового співробітника. І він з часом так само може вигоріти. Чи є сенс втрачати людей, які добре знають свою справу?
При взаємодії з HoldYou ви отримуєте урівноваженість, позитивні відносини, мотивацію та впевненість. Бізнес - це конкуренція, а саме в умовах конкуренції потрібні відважні й сильні працівники, яких не дратує зранку будильник.
Ми створили інструмент, який дозволить вирішити багато ваших питань у взаємовідносинах. З HoldYou ви побачите, що немає сенсу соромитися чи тримати у собі незрозумілі питання. Це лише нашкодить. Ми тут, щоб вислухати, зрозуміти і допомогти.

Навіщо ми потрібні бізнесу?
Чому не штатний психолог?
Чому не штатний психолог?

Деякі компанії наймають на роботу штатного психолога, але чи є це дієвим? Штатний психолог має проводити усі корпоративні тести і допомагати у важких ситуаціях. Співробітники думають так: “Який шанс, що про ці проблеми не повідомляють керівництво?” - і, як наслідок, ховають свої внутрішні хвилювання, намагаються неефективно їх вирішити самостійно.
У працівника, який має потребу звернутися до штатного психолога, є страх того, що про нього подумають, а потім підуть плітки та хитрі погляди. Якщо немає довіри - проблема не вирішиться.
HoldYou - це незалежний проект, який забезпечує повну конфіденційність і анонімність. Ваша проблема - це проблема HoldYou. І нікого більше. А ще й не треба платити щодня фахівцю, який може просто тиждень сидіти без діла.

Що ми пропонуємо і що ви отримаєте?
Реєструємося на сайті і входимо в особистий кабінет Реєструємося на сайті і входимо в особистий кабінет
Обираємо тарифний план і сплачуємо Обираємо тарифний план і сплачуємо
Бронюємо зручний час і чекаємо на дзвінок від психолога Бронюємо зручний час і чекаємо на дзвінок від психолога
Чекаємо ваш фідбек, після першого сеансу! Чекаємо ваш фідбек, після першого сеансу!
Чекаємо ваш фідбек, після першого сеансу! Чекаємо ваш фідбек, після першого сеансу!