0 800 336 126 Інформаційна підтримка
Ru Uk

Авторизація

eye
Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Оплата сесії

Кредитна картка Промокод

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Працює в короткостроковому психоаналітичному консультуванні, а також методами емоційно-образної терапії і КПТ. Лілія, будучи сама прийомною мамою, довгий час займається консультуванням прийомних і кризових сімей, проводить семінари та тренінги з вікової психології, відповідального батьківства, сексуальності та питань сексуальної освіти. У житті завжди можна знайти сенс, а ще краще створити його.

Іван Єременко
Іван Єременко

Психолог

Має багатий і успішний професійний досвід. Працює з запитами будь-якої складності. Дотримується методичності і точності в своїй практиці. Виявляє високий рівень уваги, співпереживання і підтримки. У той же час дуже позитивний і легкий в спілкуванні. Щиро вірить у можливості своїх клієнтів, і заряджає цією вірою їх самих.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звати Марія Шевченко, я психолог-консультант. В своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюсь такими важливими професійними принципами як: етика, гуманність та повага. Моє життєве та професійне кредо полягає у думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме це внутрішнє сяйво допомагає людини не заблукати, а йти вірним шляхом до себе.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Інна Гнезділова
Інна Гнезділова

Психолог

Найскладніший шлях - це шлях до самого себе. І найбільше щастя в житті - прийти до цієї мети! І щоб це вдалося саме Вам, я пропоную свій супровід. Мене звуть Інна Гнездилова, я психолог. Нешаблонний, індивідуальний підхід до клієнта, сильна емпатія і повага до особистості клієнта, професійний і життєвий досвід, інтегрований підхід до терапії дозволяє досягати поставлених цілей у спільній з клієнтом трансформації.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Навіщо ми потрібні бізнесу?

Навіщо ми потрібні бізнесу?

Як часто ви не хочете йти на роботу? Коли робота останній раз для вас була святом і приводом для втілення неймовірних планів, а не виправдовуванням? Так треба, тому що заробляю, без мене не впораються, керівництво розчарується і ще мільйон причин. Крім тієї, що подобається працювати. Зараз на працівників покладається велика відповідальність і неймовірні темпи роботи.
Може справа у тому, що поряд сидить людина, яка дратує своїми балачками, або ж ви втомилися від постійних осуджень, чи банально хочеться вийти зі своєю командою на пікнік. А може, просто "накопичилося", і втома тисне день у день?

Зв'язатися з нами

HoldYou має дієвий спосіб вирішення багатьох проблем, які заважають ефективності співробітників.
Люди конкурують, заздрять, на роботу приносять проблеми з дому - і це нормально. А ще нормально не уникати ці питання, а вирішувати. Звільнення - це лише один крок, після якого потрібно шукати нового співробітника. І він з часом так само може вигоріти. Чи є сенс втрачати людей, які добре знають свою справу?
При взаємодії з HoldYou ви отримуєте урівноваженість, позитивні відносини, мотивацію та впевненість. Бізнес - це конкуренція, а саме в умовах конкуренції потрібні відважні й сильні працівники, яких не дратує зранку будильник.
Ми створили інструмент, який дозволить вирішити багато ваших питань у взаємовідносинах. З HoldYou ви побачите, що немає сенсу стидатися чи тримати у собі незрозумілі питання. Це лише нашкодить. Ми тут, щоб вислухати, зрозуміти і допомогти.

Навіщо ми потрібні бізнесу?
Чому не штатний психолог?
Чому не штатний психолог?

Деякі компанії наймають на роботу штатного психолога, але чи є це дієвим? Штатний психолог має проводити усі корпоративні тести і допомагати у важких ситуаціях. Співробітники думають так: “Який шанс, що про ці проблеми не повідомляють керівництво?” - і, як наслідок, ховають свої внутрішні хвилювання, намагаються неефективно їх вирішити самостійно.
У працівника, який має потребу звернутися до штатного психолога, є страх того, що про нього подумають, а потім підуть плітки та хитрі погляди. Якщо немає довіри - проблема не вирішиться.
HoldYou - це незалежний проект, який забезпечує повну конфіденційність і анонімність. Ваша проблема - це проблема HoldYou. І нікого більше. А ще й не треба платити щодня фахівцю, який може просто тиждень сидіти без діла.

Що ми пропонуємо і що ви отримаєте?
Реєструємося на сайті і входимо в особистий кабінет Реєструємося на сайті і входимо в особистий кабінет
Обираємо тарифний план і сплачуємо Обираємо тарифний план і сплачуємо
Бронюємо зручний час і чекаємо на дзвінок від психолога Бронюємо зручний час і чекаємо на дзвінок від психолога
Чекаємо ваш фідбек, після першого сеансу! Чекаємо ваш фідбек, після першого сеансу!
Чекаємо ваш фідбек, після першого сеансу! Чекаємо ваш фідбек, після першого сеансу!

У вас є код на знижку?