0 800 336 126 Інформаційна підтримка
Ru Uk

Авторизація

eye
Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Оплата сесії

Кредитна картка Промокод

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Працює в короткостроковому психоаналітичному консультуванні, а також методами емоційно-образної терапії і КПТ. Лілія, будучи сама прийомною мамою, довгий час займається консультуванням прийомних і кризових сімей, проводить семінари та тренінги з вікової психології, відповідального батьківства, сексуальності та питань сексуальної освіти. У житті завжди можна знайти сенс, а ще краще створити його.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Інна Гнезділова
Інна Гнезділова

Психолог

Найскладніший шлях - це шлях до самого себе. І найбільше щастя в житті - прийти до цієї мети! І щоб це вдалося саме Вам, я пропоную свій супровід. Мене звуть Інна Гнездилова, я психолог. Нешаблонний, індивідуальний підхід до клієнта, сильна емпатія і повага до особистості клієнта, професійний і життєвий досвід, інтегрований підхід до терапії дозволяє досягати поставлених цілей у спільній з клієнтом трансформації.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Консультація сімейного психолога онлайн

Онлайн консультація


Іноді в стосунках партнерів, особливо, якщо йдеться про способи взаємодії, спостерігаються певні конфлікти. У такі моменти важливо не закриватися, а уважно вивчати кризи та випадки напруги. Сімейний психолог допоможе розібратися та усвідомити причини конфліктних ситуацій і реакцій на них. А також підкаже, як знайти нові форми комунікації.
​​​​​​​

Сімейна терапія відрізняється від індивідуальної тим, що акцент тут робиться не на внутрішніх переживаннях конкретної людини, а на потребі партнерів або всієї родини. Сім'я сприймається як певна система, де фокус уваги приділяється внутрішнім відносинам, зв'язкам, формам спілкування. Як результат – пара навчиться вирішувати конфлікти не імпульсивно, а конструктивно. А також поверне підтримку та атмосферу гармонії в свої взаємини.
​​​​​​​

img
img

Коли потрібна сімейна терапія?

• конфлікт затягується або повторюється;
• ви сексуально незадоволені, різні сексуальні уподобання;
• у відносинах присутня агресія або насильство – фізичне чи психологічне;
• зіткнулися з нерозумінням, зрадою, ревнощами, стосунки загострилися;
• відчуваєте постійну конкуренцію, боротьбу за верховенство к відносинах;
• партнер часто перетягує ковдру на себе;
• у стосунках відбулась зміна соціальних ролей, ви відчуваєте дискомфорт через це;
• важко спілкуватися з партнером або дітьми, відсутня підтримка;
• потрібна підготовка і допомога перед вступом у шлюб;
• відчуваєте співзалежність (у відносинах важко, але залишитися наодинці з собою страшно);
• відчуваєте, що пристрасть і почуття згасли, загрузли в рутині;
• робота на першому місці, на відносини «немає часу»;
• переживаєте травму або розлучення.

Дізнатися більше

Особливості роботи сімейного психолога


Робота з сімейним психологом має на увазі надання допомоги і підтримки, а також необхідної уваги кожному з пари.
Перший етап – організаційний. Реєструєтесь в особистому кабінеті, обираєте фахівця, зручну дату і час, сплачуєте сесію та очікуєте на дзвінок (або телефонуєте через додаток).
Наступний етап – консультація. Сеанс починається зі знайомства та обговорення сімейного конфлікту або випадку – так психолог зрозуміє, з яким саме запитом ви звернулись.
Після кількох навідних запитань проблема буде вивчена детальніше.
Щоб побачити ситуацію з іншого боку – потрібно змінити кут. Терапія допоможе в цьому. Ви поглянете на зрозумілі проблеми і непорозуміння зовсім інакше, без емоційної пелени. 


Записатися
img
img

Яких результатів вдасться досягти завдяки роботі сімейного психолога HoldYou? 

• Відновити атмосферу гармонії та підтримки у стосунках;
• поліпшити взаємодію з партнером;
• позначити свої особисті кордони та навчитися ставитися з повагою до особистих кордонів партнера;
• визначити спільні цінності, цілі та плани;
​​​​​​​• знайти правильний і комфортний підхід до виховання дітей, своїм прикладом сформувати у дитини модель ментально здорової сім'ї.

Наші психологи

Пройшли співбесіду. Підтвердили освіту. Отримали рекомендацію.

Всі психологи

Ціни

Виберіть оптимальний варіант

1 сесія

590 грн

449 грн

50 хвилин

Купити

5 сесій

2700 грн

2050 грн

250 хвилин

Купити

10 сесій

4900 грн

3725 грн

500 хвилин

Купити

Мобільний додаток HoldYou

Проект HoldYou створений для тих, хто хоче отримати кваліфіковану допомогу психолога в будь-який час. Вас завжди вислухають, нададуть психологічну допомогу, допоможуть зняти стрес і поліпшити емоційний стан.
Основна ідея HoldYou - "персональний психолог на долоні", який зможе вам допомогти в будь-який момент, коли це буде необхідно, при чому абсолютно анонімно.

Мобільний додаток HoldYou

У вас є код на знижку?