Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Багатий професійний і життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо. Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Психолог-консультант, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Тетяна Морозова
Тетяна Морозова

Психолог

Коуч, практикуючий психолог, член Українського психоаналітичного союзу. Беру участь у конференціях, теоретико-практичних семінарах та супервізіях. Отримала сертифікацію по Психологічному консультуванню в психодинамічному напрямку. А також за програмою «Психофізіологічні основи індивідуального консультування». У роботі використовую метод психоаналізу. Допоможу впоратися зі стресом, емоційними залежностями, депресією, апатією тощо.

Катерина Глинчак
Катерина Глинчак

Психолог

Магістр психології та дефектології. 5 років практичного досвіду консультування. У роботі використовую гештальт і клієнто-центрований підходи. Допоможу впоратися з проявами агресії, замкнутістю, хвилюванням та іншими проблемами. Є досвід написання терапевтичних казок для дітей.

Гогунська Євгенія
Гогунська Євгенія

Психолог

Практикуючий психолог, член Національної Психологічної Асоціації. У роботі використовую когнітивно-поведінковий підхід. Допоможу впоратися зі страхом, тривогою, депресією, заниженою самооцінкою, управлінням емоціями та іншими запитами.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Консультація сімейного психолога онлайн

Онлайн консультація


Іноді в стосунках партнерів, особливо, якщо йдеться про способи взаємодії, спостерігаються певні конфлікти. У такі моменти важливо не закриватися, а уважно вивчати кризи та випадки напруги. Сімейний психолог допоможе розібратися та усвідомити причини конфліктних ситуацій і реакцій на них. А також підкаже, як знайти нові форми комунікації.
​​​​​​​

Сімейна терапія відрізняється від індивідуальної тим, що акцент тут робиться не на внутрішніх переживаннях конкретної людини, а на потребі партнерів або всієї родини. Сім'я сприймається як певна система, де фокус уваги приділяється внутрішнім відносинам, зв'язкам, формам спілкування. Як результат – пара навчиться вирішувати конфлікти не імпульсивно, а конструктивно. А також поверне підтримку та атмосферу гармонії в свої взаємини.
​​​​​​​

img
img

Коли потрібна сімейна терапія?

• конфлікт затягується або повторюється;
• ви сексуально незадоволені, різні сексуальні уподобання;
• у відносинах присутня агресія або насильство – фізичне чи психологічне;
• зіткнулися з нерозумінням, зрадою, ревнощами, стосунки загострилися;
• відчуваєте постійну конкуренцію, боротьбу за верховенство к відносинах;
• партнер часто перетягує ковдру на себе;
• у стосунках відбулась зміна соціальних ролей, ви відчуваєте дискомфорт через це;
• важко спілкуватися з партнером або дітьми, відсутня підтримка;
• потрібна підготовка і допомога перед вступом у шлюб;
• відчуваєте співзалежність (у відносинах важко, але залишитися наодинці з собою страшно);
• відчуваєте, що пристрасть і почуття згасли, загрузли в рутині;
• робота на першому місці, на відносини «немає часу»;
• переживаєте травму або розлучення.

Дізнатися більше

Особливості роботи сімейного психолога


Робота з сімейним психологом має на увазі надання допомоги і підтримки, а також необхідної уваги кожному з пари.
Перший етап – організаційний. Реєструєтесь в особистому кабінеті, обираєте фахівця, зручну дату і час, сплачуєте сесію та очікуєте на дзвінок (або телефонуєте через додаток).
Наступний етап – консультація. Сеанс починається зі знайомства та обговорення сімейного конфлікту або випадку – так психолог зрозуміє, з яким саме запитом ви звернулись.
Після кількох навідних запитань проблема буде вивчена детальніше.
Щоб побачити ситуацію з іншого боку – потрібно змінити кут. Терапія допоможе в цьому. Ви поглянете на зрозумілі проблеми і непорозуміння зовсім інакше, без емоційної пелени. 


Записатися
img
img

Яких результатів вдасться досягти завдяки роботі сімейного психолога HoldYou? 

• Відновити атмосферу гармонії та підтримки у стосунках;
• поліпшити взаємодію з партнером;
• позначити свої особисті кордони та навчитися ставитися з повагою до особистих кордонів партнера;
• визначити спільні цінності, цілі та плани;
​​​​​​​• знайти правильний і комфортний підхід до виховання дітей, своїм прикладом сформувати у дитини модель ментально здорової сім'ї.

Всі психологи

Пройшли співбесіду. Підтвердили освіту. Отримали рекомендацію.

Всі психологи

Ціни

Виберіть оптимальний варіант

0 сесій

1130 грн

100 хвилин

Купити

0 сесій

2110 грн

200 хвилин

Купити

0 сесій

3100 грн

300 хвилин

Купити

1 сесія

586.5 грн

50 хвилин

Купити

5 сесій

2762.5 грн

250 хвилин

Купити

10 сесій

5100 грн

500 хвилин

Купити

Мобільний додаток HoldYou

Проект HoldYou створений для тих, хто хоче отримати кваліфіковану допомогу психолога в будь-який час і в будь-якому місці. Вас завжди вислухають, підтримають, допоможуть зняти стрес і поліпшити емоційний стан. Головна ідея HoldYou – "персональний психолог у вашому смартфоні", який зможе допомогти в будь-який момент, коли це буде необхідно. Абсолютно анонімно та безпечно.

Мобільний додаток HoldYou