Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог аналітичного напрямку

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог-консультант в методі КПТ

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ- консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог, консультант в методі позитивної психотерапії

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Аналітичний, клінічний психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог, гештальт-терапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог, гештальт-терапевт

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог-консультант, сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог-сексолог, сімейний психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Консультація підліткового психолога онлайн

Онлайн консультація


Підлітковий вік – період бурхливих емоцій та нових соціальних підвалин. Також усвідомлення почуття відповідальності, страху невдачі в стосунках з протилежною статтю, знущань або залякування серед однолітків. Часто підліткова проблема списується на «важкий вік» та «гормональний дисбаланс». Однак вплив гормонального фону на настрій і поведінку не повинен стати причиною ігнорування ситуації.
​​​​​​​
Дитина в підлітковому віці стикається з багатьма внутрішньоособистісними проблемами, такими як конфлікт можливостей, бажань. Вона досліджує свою ідентичність. Аспект анонімності грає важливу роль. Дитина боїться, що психолог розповість батькам про її страхи або проблеми, тому може відмовлятися від психотерапії або замовчувати деякі ситуації.

Якщо підліток попросив про допомогу або ви помітили, що ситуація стає критичною – обговоріть з ним варіант психотерапії. Не тисніть, не звинувачуйте і не зліться на нього. Поговоріть відкрито та аргументовано, підтримайте дитину.

img
img

Проблеми, з якими допоможе впоратися психолог 

• переїзд, перехід в іншу школу або зміна колективу;
• часті та сильні тривожні розлади;
• тривала депресія;
• напружені, конфліктні відносини з однолітками, знущання і залякування;
• небажання, труднощі або страх заводити соціальні зв'язки, замкнутість дитини;
• розлучення батьків або інші проблеми в сім'ї;
• перше кохання, страх невдалих стосунків;
• занижена самооцінка, прояв агресії;
• труднощі у вираженні почуттів і емоцій;
• соціальна девіація (демонстративне неприйняття сталих суспільних цінностей і норм, прояви вандалізму, буллінг тощо).

​​​​​​​

Дізнатися більше

Особливості роботи підліткового психолога Для початку потрібно пройти реєстрацію в особистому кабінеті, обрати психолога, час, дату та оплатити сесію. Тепер чекайте на дзвінок в належний час або зателефонуйте самостійно через додаток. Консультація проходить онлайн і триває 50 хвилин. Дитина буде відкритіша завдяки комфортним для неї умовам. 

Фахівець познайомиться з підлітком, дізнається, яка проблема турбує, попросить розповісти про внутрішні переживання, про відносини з друзями та сім'єю. Запропонує відповідні техніки, дасть домашнє завдання. Батьки отримають всю інформацію, яка буде необхідна, а також деякі поради щодо взаємодії з підлітком на час сесій.


​​​​​​​

Записатися
img
img

Чого вдасться досягти завдяки роботі психолога HoldYou?

• дитина отримає допомогу і підтримку;
• навчиться іншим формам поведінки, які допоможуть контролювати реакцію на ситуації; налагодить відносини з однолітками, вчителями, батьками; повірить у себе, поверне впевненість у своїх силах і можливостях; зросте успішність у школі, з'явиться мотивація;
•  позбудеться почуття страху, тривожності, непотрібності;
• ​​​​​​​ вийде зі стану апатії і депресії;
• ​​​​​​​ батьки зрозуміють, що стало причиною такої поведінки, а також отримають зворотній зв'язок у вигляді інструментів для вирішення виникаючих проблем.

Всі психологи

Пройшли співбесіду. Підтвердили освіту. Отримали рекомендацію.

Всі психологи

Ціни

Виберіть оптимальний варіант

Індивідуальні консультації

  • Вибір певного спеціаліста
  • Бронювання зручної дати та часу
  • Доступ до відеозв'язку
  • Необмежений термін дії

Підписки

  • Термін дії – місяць
  • 1 сесія триває не більше 50 хвилин
  • Психолога обираєте Ви на місяць підписки
  • Попередній запис на консультацію
  • Аудіо та відео зв'язок

Мобільний додаток HoldYou

Проект HoldYou створений для тих, хто хоче отримати кваліфіковану допомогу психолога в будь-який час і в будь-якому місці. Вас завжди вислухають, підтримають, допоможуть зняти стрес і поліпшити емоційний стан. Головна ідея HoldYou – "персональний психолог у вашому смартфоні", який зможе допомогти в будь-який момент, коли це буде необхідно. Абсолютно анонімно та безпечно.

Мобільний додаток HoldYou