0 800 336 126 Інформаційна підтримка
Ru Uk

Авторизація

eye
Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Оплата сесії

Кредитна картка Промокод

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Працює в короткостроковому психоаналітичному консультуванні, а також методами емоційно-образної терапії і КПТ. Лілія, будучи сама прийомною мамою, довгий час займається консультуванням прийомних і кризових сімей, проводить семінари та тренінги з вікової психології, відповідального батьківства, сексуальності та питань сексуальної освіти. У житті завжди можна знайти сенс, а ще краще створити його.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Інна Гнезділова
Інна Гнезділова

Психолог

Найскладніший шлях - це шлях до самого себе. І найбільше щастя в житті - прийти до цієї мети! І щоб це вдалося саме Вам, я пропоную свій супровід. Мене звуть Інна Гнездилова, я психолог. Нешаблонний, індивідуальний підхід до клієнта, сильна емпатія і повага до особистості клієнта, професійний і життєвий досвід, інтегрований підхід до терапії дозволяє досягати поставлених цілей у спільній з клієнтом трансформації.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Консультація підліткового психолога онлайн

Онлайн консультація


Підлітковий вік – період бурхливих емоцій та нових соціальних підвалин. Також усвідомлення почуття відповідальності, страху невдачі в стосунках з протилежною статтю, знущань або залякування серед однолітків. Часто підліткова проблема списується на «важкий вік» та «гормональний дисбаланс». Однак вплив гормонального фону на настрій і поведінку не повинен стати причиною ігнорування ситуації.
​​​​​​​
Дитина в підлітковому віці стикається з багатьма внутрішньоособистісними проблемами, такими як конфлікт можливостей, бажань. Вона досліджує свою ідентичність. Аспект анонімності грає важливу роль. Дитина боїться, що психолог розповість батькам про її страхи або проблеми, тому може відмовлятися від психотерапії або замовчувати деякі ситуації.

Якщо підліток попросив про допомогу або ви помітили, що ситуація стає критичною – обговоріть з ним варіант психотерапії. Не тисніть, не звинувачуйте і не зліться на нього. Поговоріть відкрито та аргументовано, підтримайте дитину.

img
img

Проблеми, з якими допоможе впоратися психолог 

• переїзд, перехід в іншу школу або зміна колективу;
• часті та сильні тривожні розлади;
• тривала депресія;
• напружені, конфліктні відносини з однолітками, знущання і залякування;
• небажання, труднощі або страх заводити соціальні зв'язки, замкнутість дитини;
• розлучення батьків або інші проблеми в сім'ї;
• перше кохання, страх невдалих стосунків;
• занижена самооцінка, прояв агресії;
• труднощі у вираженні почуттів і емоцій;
• соціальна девіація (демонстративне неприйняття сталих суспільних цінностей і норм, прояви вандалізму, буллінг тощо).

​​​​​​​

Дізнатися більше

Особливості роботи підліткового психолога Для початку потрібно пройти реєстрацію в особистому кабінеті, обрати психолога, час, дату та оплатити сесію. Тепер чекайте на дзвінок в належний час або зателефонуйте самостійно через додаток. Консультація проходить онлайн і триває 50 хвилин. Дитина буде відкритіша завдяки комфортним для неї умовам. 

Фахівець познайомиться з підлітком, дізнається, яка проблема турбує, попросить розповісти про внутрішні переживання, про відносини з друзями та сім'єю. Запропонує відповідні техніки, дасть домашнє завдання. Батьки отримають всю інформацію, яка буде необхідна, а також деякі поради щодо взаємодії з підлітком на час сесій.


​​​​​​​

Записатися
img
img

Чого вдасться досягти завдяки роботі психолога HoldYou?

• дитина отримає допомогу і підтримку;
• навчиться іншим формам поведінки, які допоможуть контролювати реакцію на ситуації; налагодить відносини з однолітками, вчителями, батьками; повірить у себе, поверне впевненість у своїх силах і можливостях; зросте успішність у школі, з'явиться мотивація;
•  позбудеться почуття страху, тривожності, непотрібності;
• ​​​​​​​ вийде зі стану апатії і депресії;
• ​​​​​​​ батьки зрозуміють, що стало причиною такої поведінки, а також отримають зворотній зв'язок у вигляді інструментів для вирішення виникаючих проблем.

Наші психологи

Пройшли співбесіду. Підтвердили освіту. Отримали рекомендацію.

Всі психологи

Ціни

Виберіть оптимальний варіант

1 сесія

590 грн

449 грн

50 хвилин

Купити

5 сесій

2700 грн

2050 грн

250 хвилин

Купити

10 сесій

4900 грн

3725 грн

500 хвилин

Купити

Мобільний додаток HoldYou

Проект HoldYou створений для тих, хто хоче отримати кваліфіковану допомогу психолога в будь-який час. Вас завжди вислухають, нададуть психологічну допомогу, допоможуть зняти стрес і поліпшити емоційний стан.
Основна ідея HoldYou - "персональний психолог на долоні", який зможе вам допомогти в будь-який момент, коли це буде необхідно, при чому абсолютно анонімно.

Мобільний додаток HoldYou

У вас є код на знижку?