психолог онлайн

Секс утрьох, як втілити фантазію в життя

Секс утрьох — одна з найрозповсюдженіших сексуальних фантазій в світі. Існує стереотип, що такої сексуальної пригоди бажають в основному чоловіки, але це міф. Багато жінок також відчувають особливе збудження, уявляючи себе в пристрасті з двома партнерами одночасно. При цьому не обов’язково партнери з цих фантазій однієї статі.

Секс утрьох може стати як незабутнім приємним враженням так і сильним розчаруванням. Тому дехто для себе вирішує так і залишити ці збуджуючі думки на рівні фантазій, бо не знає, як втілити своє бажання правильно.

Ми зібрали головні рекомендації сексолога, як організувати та насолодитись такою пригодою і не ускладнити собі цим життя.

Почнемо з «підводного каміння» - чому ми не наважуємось втілити фантазію на трьох, навіть бажаючи цього?

img
  • Не знаємо як запропонувати

Хтось не може наважуватись запропонувати своєму партнерові запросити третю людину в їх ліжко. А дехто і без постійної пари, теж може не знати як про це заговорити з тими двома, з ким хочеться пережити цей хвилюючий досвід.

  • Не знаємо як поводитись в процесі

Наш мозок влаштований так, що його лякає щось нове. Тому цілком нормально, що людина, не маючи відповідного досвіду, може хвилюватись, бо не знає як поводитись, боїться образити когось з партнерів або розгубитись.

  • Боїмось ревнощів

Хтось боїться, що ревнуватиме сам, хтось — що ревнуватиме його партнер або обидва партнери.

В нашому суспільстві, орієнтованому на серійно-моногамні стосунки проблема ревнощів стоїть гостро і такі опасіння не безпідставні. Але ми спробуємо розібратися, як їх не допустити.

Як же зробити секс утрьох приємним досвідом?

Дофантазуйте

Перш ніж переходити до дій, подумайте, чого вам хочеться. Що ви хочете прожити з цими людьми? Який сюжет у вашої фантазії? Ви віддаєтесь чи проявляєте ініціативу? А які ролі і стани при цьому у двох інших ваших партнерів? Можливо, вас збуджує певний антураж чи атрибути?

Якщо довідчути деталі бажання спочатку видається складним, подивіть відповідні сюжети в кіно,  літературі, Інтернеті. Які моменти з побаченого чи прочитаного викликають збудження саме у вас? Це ваші підказки.

Але! Важливо не зациклитись на конкретному сценарії і не намагатись його відтворити покроково і тільки так. Багато людей під впливом перегляду порно прагнуть втілити в життя картинку з екрану, але часто після цього відчувають розчарування.Чому? Бо сексуальність не передбачає чіткого, заздалегідь продуманого плану дій, принциповості, точності. В основі сексуальності лежить легкість, імпровізація і, головне, — унікальні, специфічні, індивідуальні бажання людини.

Ваша задача на цьому етапі — довідчути, яких саме станів ви хочете, яка гра між вами трьома вас збуджує.

Зваблюйте

Коли ви вже знаєте, чого хочеться, можна переходити до зваблення партнерів. Так, саме зваблення на цю сумісну пригоду. Про секс неможливо домовитись, як про угоду.

Якщо у вас є постійний партнер і вам хочеться запросити когось третього — зваблюйте на це спочатку вашого партнера. Покажіть картинки чи відеоролики, почитайте партнерові вслух еротичне оповідання на відповідну тему, діліться своїми фантазіями. Приємними можуть бути пікантні натяки про секс втрьох, сказані на вушко парнерові під час вашого сексу.

img

Головне — не тисніть на партнера. Це має розгортатись як гра між вами, яка збуджує вас обох. В такому стані гри ви тепер вдвох можете зваблювати третього. Обговорення сценаріїв сумісного зваблення може стати окремим збуджуючим переживанням між вами двома.

Якщо постійного партнера немає, з ким хотіли б прожити цю сексуальну гру?

img

Головне правило гармонійного сексу утрьох — всі учасники повинні подобатись один одному сексуально. Включіть фантазію і фліртуйте з тими людьми, яких хочете звабити, поступово «піднімаючи градус». Головне — розгортати цю гру на одночасно трьох.

Вирішіть організаційні питання заздалегідь

  • Чи робите ви чат на трьох, щоб підігрівати атмосферу до моменту зустрічі?
  • Де відбудеться ваше побачення: це чиясь територія чи нейтральна?
  • Хто платить, якщо це готель?
  • Якщо ви пара, то третій партнер лишається ночувати з вами чи їде?

 

Такі прості питання, вирішені заздалегідь позбавляють зайвих клопотів в день побачення і звільняють голову для приємних думок.

Як не спровокувати ревнощі

Нажаль, цілковито застрахуватись від ревнощів неможливо без ціленаправленої попередньої роботи на позбавлення від цієї шкідливої реакції. Але якщо притримуватись певних правил, то появу ревнощів можна мінімізувати.

Якщо на сексуальному побаченні серед трьох учасників немає сталої пари, тобто всі троє — емоційно незалежні один від одного люди, тоді питання ревнощів не стоїть так гостро.

Але все одно варто пам’ятати наступне:

Партнери однієї статі повинні бути солідарні один з одним. Якщо це дві жінки, то вони мають «грати» в одній команді, бути емоційно відкритими в першу чергу одна на одну, і вдвох —  на чоловіка. Теж саме стосується чоловічої солідарності.

Партнер, стать якого в меншості, повинен рівномірно розподіляти свою увагу між одностатевими парнерами. Наприклад, якщо  чоловік з двома жінками, він має слідкувати, щоб не було сильного перекосу в приділені уваги одній з партнерок.

Якщо ви пара, правила вище працюють і для вас.

Але окремо обговоріть вашу зону комфорту, що «ок», а що не «ок» вам і партнерові. Деякі пари обговорюють сексуальні практики, допустимі чи недопустимі утрьох, цілуватись чи не цілуватись з третіми партнером, тощо.

Виявлення заздалегідь таких індивідуальних очікувань і побажань у вашій парі дозволяє уникнути зайвого напруження.

А після побачення втрьох приділіть особливу увагу один одному, полежіть в обіймах, поділіться своїми приємними пережитими почуттями, проведіть ваші улюбені парні ритуали, що вас зближують. Для когось це прогулянка вечірнім парком, для когось  сумісне читання книжки чи келих вина під улюблену музику.

Але варто обговорити зі своїм партнером заздалегідь і такий розвиток подій, якщо прямо у процесі один із вас відчує себе емоційно не комфортно.

Домовтесь між собою, як ви можете підтримати один одного в такій ситуації. Обговоріть сигнал чи кодове слово, яке означатиме, що партнер «випав» із сексуальної гри.

Просіть підтримку в партнера, якщо вона вам потрібна: «Посиди зі мною, будь ласка», «Потримай мене за руку»,  «Давай пройдемся».

Не очікуйте, що партнер «за замовчуванням» має здогадатися, що краще допоможе вам впоратись з емоціями.

img

Також варто заздалегідь розуміти, що кожен з учасників має повне право припинити сексуальний процес в будь який момент, якщо зникло бажання. Ставтесь до цього з легкістю і по-можливості з гумором. Це теж досвід. Секс — це не та сфера, де обов’язково «треба довести справу до кінця»

img

Подбайте про безпеку здоров’я і комфорт

Розгляньте варіант здачі аналізів на розповсюджені інфекції, що передаються статевим шляхом. Сучасні лабораторії пропонують спеціальні пакети для такого чекапу, це швидко і зручно.

Використовуйте презервативи. Презерватив потрібно змінювати перед кожним новим проникненням.

Запасіться антибактеріальним розчином, типу хлоргексидин, щоб обробити слизові в душі після сексу.

Майте при собі про лубрикант

Не вживайте алкоголь. Це «змаже» яскравість проживання. Навіть, якщо всі учасники трохи хвилюються, краще цю напругу зняти, проговоривши її: «Я зараз трошки схвильована/ний, але дуже хочу зробити…» і проговоріть своє бажання.

Тримайте воду біля ліжка. Вам обов’язково захочеться пити ;)

Отже, як ви вже зрозуміли, реалізація такої сексуальної фантазії, як секс утрьох потребує певних зусиль та підготовки. Та варто пам’ятати, що кожне реалізоване щире бажання збагачує нашу особистість і додає барв життю.