0 800 336 126 Інформаційна підтримка
Ru Uk

Авторизація

eye
Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Оплата сесії

Кредитна картка Промокод

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Працює в короткостроковому психоаналітичному консультуванні, а також методами емоційно-образної терапії і КПТ. Лілія, будучи сама прийомною мамою, довгий час займається консультуванням прийомних і кризових сімей, проводить семінари та тренінги з вікової психології, відповідального батьківства, сексуальності та питань сексуальної освіти. У житті завжди можна знайти сенс, а ще краще створити його.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Інна Гнезділова
Інна Гнезділова

Психолог

Найскладніший шлях - це шлях до самого себе. І найбільше щастя в житті - прийти до цієї мети! І щоб це вдалося саме Вам, я пропоную свій супровід. Мене звуть Інна Гнездилова, я психолог. Нешаблонний, індивідуальний підхід до клієнта, сильна емпатія і повага до особистості клієнта, професійний і життєвий досвід, інтегрований підхід до терапії дозволяє досягати поставлених цілей у спільній з клієнтом трансформації.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Посттравматичний синдром (ПТСР)

Онлайн консультація
img


Посттравматичний синдром (ПТСР)
​​​​​​​


Є події у нашому житті, про які ми боїмося говорити. Через них ми не тільки погано спимо, але і не можемо рухатися по життю. Пережите зупиняє всю нашу діяльність і забирає сили. У таких ситуаціях люди тонуть роками. І єдине рішення – позбутися страху, за допомогою діалогу і спеціальних методик, які розроблялися роками.

Що таке посттравматичний синдром?
​​​​​​​

Посттравматичний синдром (ПТСР) – це стресовий розлад, що виникає в результаті сильної психологічної травми. Екстремальні критичні ситуації, які викликають почуття страху і безпорадності (катастрофи, військові дії, пожежі, терористичні акти, насильство, нещасні випадки, напади, раптові захворювання), які негативно впливають на особистість і вимагають екстраординарних зусиль для подолання наслідків цього впливу.

ПТСР ділиться на кілька фаз:
1. Перша реакція. Тривога або збудження. Вона відображає процес мобілізації резервів.
2. Фаза опору. Вдається безболісно вирішувати труднощі і чинити опір обставинам.
3. Фаза виснаження. Саме на цьому етапі починається робота з психологом.

img
img


Чому потрібна допомога психолога?
​​​​​​​

ПТСР викликає відчуття непереборних перешкод, неможливість реалізації життєвих планів, забирає сили і енергію людини. Все це призводить до невротичних розладів і погіршення якості життя. Також виявляються:
• Хворобливі сновидіння.
• Нав'язливі спогади.
• Безсоння.
• Страхи.
• Безпорадність.
• Зниження самоконтролю.
• Панічні атаки.
• Фізіологічні ознаки (погіршується здоров'я).
У даному випадку не можна погіршувати свій стан, намагатися його тимчасово пережити. Від ПТСР потрібно позбавлятися іншими методами, а саме психологічною корекцією (розмовна терапія, психоаналіз, проектні методи, психоаналітика та інше).

Що робить психолог?
​​​​​​​

Психолог допоможе позбутися нав'язливих думок, спогадів і сновидінь. Навчить приймати свій страх, позбавлятися від нього і налагоджувати життя. Ви відчуєте прилив сил і свободу. Також психолог розповість вам про методи саморегуляції, які допоможуть впоратися з собою і розслаблятися.

Як обрати психолога?
Психолог, який працює з ПТСР, повинен мати досвід роботи зі стресами і володіти психоаналізом. У даній ситуації великим плюсом буде арт-терапія і гештальт-терапія. Тільки кваліфікований психолог зможе провести масштабну роботу по усуненню проблеми, а також вивести вас на новий рівень. Важливо довіряти психологу, щоб позбутися страхів і повірити в себе, знайти почуття легкості і побачити перспективи в майбутньому.

img
img

Скільки сеансів потрібно, щоб впоратися з проблемою?
​​​​​​​

Посттравматичний синдром вимагає тривалої і ретельної роботи. З кожною сесією картина події буде відкриватися для вас з іншого боку. Потрібен час, щоб ви змогли прийняти ситуацію і відпустити її. Також під час сесій можуть проявлятися приховані симптоми і проблеми, які заважають рухатися далі. Головне, знайти «свого» психолога.
​​​​​​​
Перевагою Hold You є цілодобова допомога online. У разі посттравматичного синдрому можуть раптово виникати страхи або трапляться панічні атаки. Ви завжди можете розраховувати на свого психолога Hold You у важкі моменти.
​​​​​​​

У вас є код на знижку?