Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог-психоаналітик

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

КПТ - терапевт

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ-консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог-психотерапевт

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог-психоаналітик

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог-психотерапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог-психотерапевт

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Сімейний психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Що таке посттравматичний синдром і чому потрібна допомога психолога?

Онлайн консультація
img


Посттравматичний синдром (ПТСР)
​​​​​​​


Є події у нашому житті, про які ми боїмося говорити. Через них ми не тільки погано спимо, але і не можемо рухатися по життю. Пережите зупиняє всю нашу діяльність і забирає сили. У таких ситуаціях люди тонуть роками. І єдине рішення – позбутися страху, за допомогою діалогу і спеціальних методик, які розроблялися роками.

Що таке посттравматичний синдром?
​​​​​​​

Посттравматичний синдром (ПТСР) – це стресовий розлад, що виникає в результаті сильної психологічної травми. Екстремальні критичні ситуації, які викликають почуття страху і безпорадності (катастрофи, військові дії, пожежі, терористичні акти, насильство, нещасні випадки, напади, раптові захворювання), які негативно впливають на особистість і вимагають екстраординарних зусиль для подолання наслідків цього впливу.

ПТСР ділиться на кілька фаз:
1. Перша реакція. Тривога або збудження. Вона відображає процес мобілізації резервів.
2. Фаза опору. Вдається безболісно вирішувати труднощі і чинити опір обставинам.
3. Фаза виснаження. Саме на цьому етапі починається робота з психологом.

img
img


Чому потрібна допомога психолога?
​​​​​​​

ПТСР викликає відчуття непереборних перешкод, неможливість реалізації життєвих планів, забирає сили і енергію людини. Все це призводить до невротичних розладів і погіршення якості життя. Також виявляються:
• Хворобливі сновидіння.
• Нав'язливі спогади.
• Безсоння.
• Страхи.
• Безпорадність.
• Зниження самоконтролю.
• Панічні атаки.
• Фізіологічні ознаки (погіршується здоров'я).
У даному випадку не можна погіршувати свій стан, намагатися його тимчасово пережити. Від ПТСР потрібно позбавлятися іншими методами, а саме психологічною корекцією (розмовна терапія, психоаналіз, проектні методи, психоаналітика та інше).

Що робить психолог?
​​​​​​​

Психолог допоможе позбутися нав'язливих думок, спогадів і сновидінь. Навчить приймати свій страх, позбавлятися від нього і налагоджувати життя. Ви відчуєте прилив сил і свободу. Також психолог розповість вам про методи саморегуляції, які допоможуть впоратися з собою і розслаблятися.

Як обрати психолога?
Психолог, який працює з ПТСР, повинен мати досвід роботи зі стресами і володіти психоаналізом. У даній ситуації великим плюсом буде арт-терапія і гештальт-терапія. Тільки кваліфікований психолог зможе провести масштабну роботу по усуненню проблеми, а також вивести вас на новий рівень. Важливо довіряти психологу, щоб позбутися страхів і повірити в себе, знайти почуття легкості і побачити перспективи в майбутньому.

img
img

Скільки сеансів потрібно, щоб впоратися з проблемою?
​​​​​​​

Посттравматичний синдром вимагає тривалої і ретельної роботи. З кожною сесією картина події буде відкриватися для вас з іншого боку. Потрібен час, щоб ви змогли прийняти ситуацію і відпустити її. Також під час сесій можуть проявлятися приховані симптоми і проблеми, які заважають рухатися далі. Головне, знайти «свого» психолога.
​​​​​​​
Перевагою Hold You є цілодобова допомога online. У разі посттравматичного синдрому можуть раптово виникати страхи або трапляться панічні атаки. Ви завжди можете розраховувати на свого психолога Hold You у важкі моменти.
​​​​​​​