Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Багатий професійний і життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо. Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Психолог-консультант, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Тетяна Морозова
Тетяна Морозова

Психолог

Коуч, практикуючий психолог, член Українського психоаналітичного союзу. Беру участь у конференціях, теоретико-практичних семінарах та супервізіях. Отримала сертифікацію по Психологічному консультуванню в психодинамічному напрямку. А також за програмою «Психофізіологічні основи індивідуального консультування». У роботі використовую метод психоаналізу. Допоможу впоратися зі стресом, емоційними залежностями, депресією, апатією тощо.

Катерина Глинчак
Катерина Глинчак

Психолог

Магістр психології та дефектології. 5 років практичного досвіду консультування. У роботі використовую гештальт і клієнто-центрований підходи. Допоможу впоратися з проявами агресії, замкнутістю, хвилюванням та іншими проблемами. Є досвід написання терапевтичних казок для дітей.

Гогунська Євгенія
Гогунська Євгенія

Психолог

Практикуючий психолог, член Національної Психологічної Асоціації. У роботі використовую когнітивно-поведінковий підхід. Допоможу впоратися зі страхом, тривогою, депресією, заниженою самооцінкою, управлінням емоціями та іншими запитами.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Посттравматичний синдром (ПТСР)

Онлайн консультація
img


Посттравматичний синдром (ПТСР)
​​​​​​​


Є події у нашому житті, про які ми боїмося говорити. Через них ми не тільки погано спимо, але і не можемо рухатися по життю. Пережите зупиняє всю нашу діяльність і забирає сили. У таких ситуаціях люди тонуть роками. І єдине рішення – позбутися страху, за допомогою діалогу і спеціальних методик, які розроблялися роками.

Що таке посттравматичний синдром?
​​​​​​​

Посттравматичний синдром (ПТСР) – це стресовий розлад, що виникає в результаті сильної психологічної травми. Екстремальні критичні ситуації, які викликають почуття страху і безпорадності (катастрофи, військові дії, пожежі, терористичні акти, насильство, нещасні випадки, напади, раптові захворювання), які негативно впливають на особистість і вимагають екстраординарних зусиль для подолання наслідків цього впливу.

ПТСР ділиться на кілька фаз:
1. Перша реакція. Тривога або збудження. Вона відображає процес мобілізації резервів.
2. Фаза опору. Вдається безболісно вирішувати труднощі і чинити опір обставинам.
3. Фаза виснаження. Саме на цьому етапі починається робота з психологом.

img
img


Чому потрібна допомога психолога?
​​​​​​​

ПТСР викликає відчуття непереборних перешкод, неможливість реалізації життєвих планів, забирає сили і енергію людини. Все це призводить до невротичних розладів і погіршення якості життя. Також виявляються:
• Хворобливі сновидіння.
• Нав'язливі спогади.
• Безсоння.
• Страхи.
• Безпорадність.
• Зниження самоконтролю.
• Панічні атаки.
• Фізіологічні ознаки (погіршується здоров'я).
У даному випадку не можна погіршувати свій стан, намагатися його тимчасово пережити. Від ПТСР потрібно позбавлятися іншими методами, а саме психологічною корекцією (розмовна терапія, психоаналіз, проектні методи, психоаналітика та інше).

Що робить психолог?
​​​​​​​

Психолог допоможе позбутися нав'язливих думок, спогадів і сновидінь. Навчить приймати свій страх, позбавлятися від нього і налагоджувати життя. Ви відчуєте прилив сил і свободу. Також психолог розповість вам про методи саморегуляції, які допоможуть впоратися з собою і розслаблятися.

Як обрати психолога?
Психолог, який працює з ПТСР, повинен мати досвід роботи зі стресами і володіти психоаналізом. У даній ситуації великим плюсом буде арт-терапія і гештальт-терапія. Тільки кваліфікований психолог зможе провести масштабну роботу по усуненню проблеми, а також вивести вас на новий рівень. Важливо довіряти психологу, щоб позбутися страхів і повірити в себе, знайти почуття легкості і побачити перспективи в майбутньому.

img
img

Скільки сеансів потрібно, щоб впоратися з проблемою?
​​​​​​​

Посттравматичний синдром вимагає тривалої і ретельної роботи. З кожною сесією картина події буде відкриватися для вас з іншого боку. Потрібен час, щоб ви змогли прийняти ситуацію і відпустити її. Також під час сесій можуть проявлятися приховані симптоми і проблеми, які заважають рухатися далі. Головне, знайти «свого» психолога.
​​​​​​​
Перевагою Hold You є цілодобова допомога online. У разі посттравматичного синдрому можуть раптово виникати страхи або трапляться панічні атаки. Ви завжди можете розраховувати на свого психолога Hold You у важкі моменти.
​​​​​​​