Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Сергій Ткачук
Сергій Ткачук

Психолог

Я зможу вам допомогти налагодити стосунки в сім'ї, з партнером , батьками , чи дітьми . Подолати професійне виснаження та депресивні стани. Змінити самооцінку, самовідчуття, визначитися з цілями в житті. Зробити це життя більш приємним і радісним.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практичний психолог, гештальт-терапевт. Працюю з тривожними та депресивними станами, працюю з LGBTQ+. Зможу підтримати в кризовий період, в період стресу та невизначеності. Працюю з питаннями особистісних відносин, питаннями сексуальності, сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Що таке посттравматичний синдром і чому потрібна допомога психолога?

Онлайн консультація
img


Посттравматичний синдром (ПТСР)
​​​​​​​


Є події у нашому житті, про які ми боїмося говорити. Через них ми не тільки погано спимо, але і не можемо рухатися по життю. Пережите зупиняє всю нашу діяльність і забирає сили. У таких ситуаціях люди тонуть роками. І єдине рішення – позбутися страху, за допомогою діалогу і спеціальних методик, які розроблялися роками.

Що таке посттравматичний синдром?
​​​​​​​

Посттравматичний синдром (ПТСР) – це стресовий розлад, що виникає в результаті сильної психологічної травми. Екстремальні критичні ситуації, які викликають почуття страху і безпорадності (катастрофи, військові дії, пожежі, терористичні акти, насильство, нещасні випадки, напади, раптові захворювання), які негативно впливають на особистість і вимагають екстраординарних зусиль для подолання наслідків цього впливу.

ПТСР ділиться на кілька фаз:
1. Перша реакція. Тривога або збудження. Вона відображає процес мобілізації резервів.
2. Фаза опору. Вдається безболісно вирішувати труднощі і чинити опір обставинам.
3. Фаза виснаження. Саме на цьому етапі починається робота з психологом.

img
img


Чому потрібна допомога психолога?
​​​​​​​

ПТСР викликає відчуття непереборних перешкод, неможливість реалізації життєвих планів, забирає сили і енергію людини. Все це призводить до невротичних розладів і погіршення якості життя. Також виявляються:
• Хворобливі сновидіння.
• Нав'язливі спогади.
• Безсоння.
• Страхи.
• Безпорадність.
• Зниження самоконтролю.
• Панічні атаки.
• Фізіологічні ознаки (погіршується здоров'я).
У даному випадку не можна погіршувати свій стан, намагатися його тимчасово пережити. Від ПТСР потрібно позбавлятися іншими методами, а саме психологічною корекцією (розмовна терапія, психоаналіз, проектні методи, психоаналітика та інше).

Що робить психолог?
​​​​​​​

Психолог допоможе позбутися нав'язливих думок, спогадів і сновидінь. Навчить приймати свій страх, позбавлятися від нього і налагоджувати життя. Ви відчуєте прилив сил і свободу. Також психолог розповість вам про методи саморегуляції, які допоможуть впоратися з собою і розслаблятися.

Як обрати психолога?
Психолог, який працює з ПТСР, повинен мати досвід роботи зі стресами і володіти психоаналізом. У даній ситуації великим плюсом буде арт-терапія і гештальт-терапія. Тільки кваліфікований психолог зможе провести масштабну роботу по усуненню проблеми, а також вивести вас на новий рівень. Важливо довіряти психологу, щоб позбутися страхів і повірити в себе, знайти почуття легкості і побачити перспективи в майбутньому.

img
img

Скільки сеансів потрібно, щоб впоратися з проблемою?
​​​​​​​

Посттравматичний синдром вимагає тривалої і ретельної роботи. З кожною сесією картина події буде відкриватися для вас з іншого боку. Потрібен час, щоб ви змогли прийняти ситуацію і відпустити її. Також під час сесій можуть проявлятися приховані симптоми і проблеми, які заважають рухатися далі. Головне, знайти «свого» психолога.
​​​​​​​
Перевагою Hold You є цілодобова допомога online. У разі посттравматичного синдрому можуть раптово виникати страхи або трапляться панічні атаки. Ви завжди можете розраховувати на свого психолога Hold You у важкі моменти.
​​​​​​​