Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог-психоаналітик

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

КПТ - терапевт

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ-консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог-психотерапевт

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог-психоаналітик

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог-психотерапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог-психотерапевт

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Сімейний психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Смерть близької людити допопмога психолога онлайн

Онлайн консультація
img

Смерть близької людини
​​​​​​​

Втрата близької людини – природний життєвий процес, але неймовірно важка емоційна травма, найсильніша душевна рана, що впливає на всі сфери життя.

Що це таке?
​​​​​​​

Проживання горя має п'ять послідовних етапів.

Стадія шоку і заперечення. Найчастіші перші реакції на звістку про втрату – емоційний ступор або внутрішній вибух.

Стадія гніву і образи. На цій стадії, людина втратила близького, не може змиритися з втратою. Вона починає шукати винних у трагедії і звичайно ж їх «знаходить».

Стадія провини і нав'язливості. На цьому етапі людина починає шукати докази того, що вона не зробила усього, що мала. 

Стадія страждання і депресії. Етап найсильнішого душевного болю, тут страждання досягає максимуму. 

Стадія прийняття і реорганізації. Сприйняття втрати, як неминучого факту. Фокус уваги зміщується з минулого на сьогодення й майбутнє.

img
img

Чому потрібна допомога психолога?


Оговтатися від горя складно, навіть якщо у Вас було розуміння, що рідна людина йде. Але набагато складніше пережити раптову кончину близької. Тоді без професійної допомоги обійтися неможливо. Глибока депресія з втратою сенсу і бажання жити; самобичування, яке може закінчиться тяжким соматичним захворюванням; уникнення близьких стосунків, як старих, так і нових. Це далеко не всі наслідки непрожитої втрати.Як обрати психолога?
​​​​​​​

Супровід при роботі з втратою дуже обережний. Важливі делікатність, уважність, турбота і здорова емпатія. Також важливі сила і стійкість, здатність психолога витримати гострі і болючі відчуття клієнта. Тому основним критерієм є особистісний рівень опрацювання психолога і його кваліфікація, оскільки мова йде про терапію.


Як проходить сеанс?

Реєстрація – вибір тарифного плану – оплата – вибір психолога і часу – очікування дзвінка.
Психолог сам зв’яжеться з Вами, після чого познайомиться, дізнається докладніше про почуття і допоможе усвідомити, що відбувається. Пропрацює стадію, на якій Ви перебуваєте. Вирішуватиме разом з Вами основні психологічні завдання (прийняти втрату, знайти нові орієнтири і особисті смисли). Головне, щоб Ви не здавалися і не кидали терапію, тому що важливо пережити горе і остаточно вийти з нього.

img
img

Термінова допомога психолога
​​​​​​​

HoldYou має велику цінність для тих, хто переживає втрату близької людини – цілодобове консультування. У будь-який момент, коли Вам стає нестерпно і потрібна допомога, Ви можете зв'язатися з психологом.

Скільки сеансів потрібно, щоб впоратися з ситуацією?

Кількість сеансів залежить від стадії втрати, на якій Ви перебуваєте і активності на сесіях. Чим більше Ви можете працювати, тим швидше закінчиться терапія. Психолог зорієнтує Вас на приблизну кількість сесій, які рекомендовано взяти. Вартість сесій єдина для всіх проблем і для будь-якого часу.