Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Екатерина Глінчак
Екатерина Глінчак

Психолог

Я – магістр психології та дефектолог. Додатково проходжу сертифікацію в КГУ, як дитячий гештальт-терапевт. У мене 5 років практичного досвіду в психології. Веду групові заняття для дітей і підлітків, вчу їх краще розуміти себе, свої потреби та емоції. А також допомагаю знайти правильний контакт із оточуючими. Я працюю не тільки як дитячий і підлітковий терапевт. Проводжу індивідуальні консультації з дорослими і батьками, у яких виникають труднощі з дітьми або розбіжності щодо їх виховання.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Я – магістр психології та педагогіки. Здебільшого працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. У своїй роботі переважно використовую метод психоаналізу. А також деякі техніки: когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Смерть близької людини

Онлайн консультація
img

Смерть близької людини
​​​​​​​

Втрата близької людини – природний життєвий процес, але неймовірно важка емоційна травма, найсильніша душевна рана, що впливає на всі сфери життя.

Що це таке?
​​​​​​​

Проживання горя має п'ять послідовних етапів.

Стадія шоку і заперечення. Найчастіші перші реакції на звістку про втрату – емоційний ступор або внутрішній вибух.

Стадія гніву і образи. На цій стадії, людина втратила близького, не може змиритися з втратою. Вона починає шукати винних у трагедії і звичайно ж їх «знаходить».

Стадія провини і нав'язливості. На цьому етапі людина починає шукати докази того, що вона не зробила усього, що мала. 

Стадія страждання і депресії. Етап найсильнішого душевного болю, тут страждання досягає максимуму. 

Стадія прийняття і реорганізації. Сприйняття втрати, як неминучого факту. Фокус уваги зміщується з минулого на сьогодення й майбутнє.

img
img

Чому потрібна допомога психолога?


Оговтатися від горя складно, навіть якщо у Вас було розуміння, що рідна людина йде. Але набагато складніше пережити раптову кончину близької. Тоді без професійної допомоги обійтися неможливо. Глибока депресія з втратою сенсу і бажання жити; самобичування, яке може закінчиться тяжким соматичним захворюванням; уникнення близьких стосунків, як старих, так і нових. Це далеко не всі наслідки непрожитої втрати.Як обрати психолога?
​​​​​​​

Супровід при роботі з втратою дуже обережний. Важливі делікатність, уважність, турбота і здорова емпатія. Також важливі сила і стійкість, здатність психолога витримати гострі і болючі відчуття клієнта. Тому основним критерієм є особистісний рівень опрацювання психолога і його кваліфікація, оскільки мова йде про терапію.


Як проходить сеанс?

Реєстрація – вибір тарифного плану – оплата – вибір психолога і часу – очікування дзвінка.
Психолог сам зв’яжеться з Вами, після чого познайомиться, дізнається докладніше про почуття і допоможе усвідомити, що відбувається. Пропрацює стадію, на якій Ви перебуваєте. Вирішуватиме разом з Вами основні психологічні завдання (прийняти втрату, знайти нові орієнтири і особисті смисли). Головне, щоб Ви не здавалися і не кидали терапію, тому що важливо пережити горе і остаточно вийти з нього.

img
img

Термінова допомога психолога
​​​​​​​

HoldYou має велику цінність для тих, хто переживає втрату близької людини – цілодобове консультування. У будь-який момент, коли Вам стає нестерпно і потрібна допомога, Ви можете зв'язатися з психологом.

Скільки сеансів потрібно, щоб впоратися з ситуацією?

Кількість сеансів залежить від стадії втрати, на якій Ви перебуваєте і активності на сесіях. Чим більше Ви можете працювати, тим швидше закінчиться терапія. Психолог зорієнтує Вас на приблизну кількість сесій, які рекомендовано взяти. Вартість сесій єдина для всіх проблем і для будь-якого часу.

У вас є код на знижку?