Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Багатий професійний і життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо. Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Психолог-сексолог та ігропрактик. У роботі використовую методи гештальт-терапії та позитивної психотерапії. З 2012 року працюю з дорослими та дітьми. Завдяки своїм знанням і досвіду створюю безпечний простір для пошуку відповідей і трансформацій. Допоможу вам віднайти любов до себе, опрацювати гнів, образи, тривоги, страхи.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Тетяна Морозова
Тетяна Морозова

Психолог

Коуч, практикуючий психолог, член Українського психоаналітичного союзу. Беру участь у конференціях, теоретико-практичних семінарах та супервізіях. Отримала сертифікацію по Психологічному консультуванню в психодинамічному напрямку. А також за програмою «Психофізіологічні основи індивідуального консультування». У роботі використовую метод психоаналізу. Допоможу впоратися зі стресом, емоційними залежностями, депресією, апатією тощо.

Катерина Глинчак
Катерина Глинчак

Психолог

Магістр психології та дефектології. 5 років практичного досвіду консультування. У роботі використовую гештальт і клієнто-центрований підходи. Допоможу впоратися з проявами агресії, замкнутістю, хвилюванням та іншими проблемами. Є досвід написання терапевтичних казок для дітей.

Гогунська Євгенія
Гогунська Євгенія

Психолог

Практикуючий психолог, член Національної Психологічної Асоціації. У роботі використовую когнітивно-поведінковий підхід. Допоможу впоратися зі страхом, тривогою, депресією, заниженою самооцінкою, управлінням емоціями та іншими запитами.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Смерть близької людини

Онлайн консультація
img

Смерть близької людини
​​​​​​​

Втрата близької людини – природний життєвий процес, але неймовірно важка емоційна травма, найсильніша душевна рана, що впливає на всі сфери життя.

Що це таке?
​​​​​​​

Проживання горя має п'ять послідовних етапів.

Стадія шоку і заперечення. Найчастіші перші реакції на звістку про втрату – емоційний ступор або внутрішній вибух.

Стадія гніву і образи. На цій стадії, людина втратила близького, не може змиритися з втратою. Вона починає шукати винних у трагедії і звичайно ж їх «знаходить».

Стадія провини і нав'язливості. На цьому етапі людина починає шукати докази того, що вона не зробила усього, що мала. 

Стадія страждання і депресії. Етап найсильнішого душевного болю, тут страждання досягає максимуму. 

Стадія прийняття і реорганізації. Сприйняття втрати, як неминучого факту. Фокус уваги зміщується з минулого на сьогодення й майбутнє.

img
img

Чому потрібна допомога психолога?


Оговтатися від горя складно, навіть якщо у Вас було розуміння, що рідна людина йде. Але набагато складніше пережити раптову кончину близької. Тоді без професійної допомоги обійтися неможливо. Глибока депресія з втратою сенсу і бажання жити; самобичування, яке може закінчиться тяжким соматичним захворюванням; уникнення близьких стосунків, як старих, так і нових. Це далеко не всі наслідки непрожитої втрати.Як обрати психолога?
​​​​​​​

Супровід при роботі з втратою дуже обережний. Важливі делікатність, уважність, турбота і здорова емпатія. Також важливі сила і стійкість, здатність психолога витримати гострі і болючі відчуття клієнта. Тому основним критерієм є особистісний рівень опрацювання психолога і його кваліфікація, оскільки мова йде про терапію.


Як проходить сеанс?

Реєстрація – вибір тарифного плану – оплата – вибір психолога і часу – очікування дзвінка.
Психолог сам зв’яжеться з Вами, після чого познайомиться, дізнається докладніше про почуття і допоможе усвідомити, що відбувається. Пропрацює стадію, на якій Ви перебуваєте. Вирішуватиме разом з Вами основні психологічні завдання (прийняти втрату, знайти нові орієнтири і особисті смисли). Головне, щоб Ви не здавалися і не кидали терапію, тому що важливо пережити горе і остаточно вийти з нього.

img
img

Термінова допомога психолога
​​​​​​​

HoldYou має велику цінність для тих, хто переживає втрату близької людини – цілодобове консультування. У будь-який момент, коли Вам стає нестерпно і потрібна допомога, Ви можете зв'язатися з психологом.

Скільки сеансів потрібно, щоб впоратися з ситуацією?

Кількість сеансів залежить від стадії втрати, на якій Ви перебуваєте і активності на сесіях. Чим більше Ви можете працювати, тим швидше закінчиться терапія. Психолог зорієнтує Вас на приблизну кількість сесій, які рекомендовано взяти. Вартість сесій єдина для всіх проблем і для будь-якого часу.