Header logo

9 помилок жінок у стосунках з чоловіками

21.07.2020

9 помилок жінок у стосунках з чоловіками
Кожна жінка хоче бути щасливою в стосунках з чоловіком, але часом саме ми жінки самі заважаємо своєму щастю. Чоловіки мають психологію, яка дуже сильно відрізняється від нашої жіночої і саме через нерозуміння цих відмінностей виникають конфлікти.

"Вона хоче уваги, співчуття та співпереживання, а він думає, що їй потрібно вирішення питання" (Джон Грей)

Далі розкриваю деякі особливості чоловічої психіки і того як будувати здорові сімейні відносини.

Звичайно ж я не знімаю відповідальності з чоловіків, і вони теж роблять не менше помилок. Але сьогодні про жінок.

1. Лідер сім'ї - чоловік.

Чоловіки - лідери, вони хочуть ними бути, але часом жінки самі хапають кермо, а потім не знають як його відпустити. Залиш останнє слово за ним, дозволь йому приймати важливі рішення в вашому житті, і він візьме на себе відповідальність, інакше він дозволить рулити тобі "хочеш сама - давай сама", але потім не скаржися, що він нічого не хоче робити. А якщо думаєш: "Він як наприймає рішень, потім не розгребеш", то у мене інше питання: "А чому поруч з тобою такий чоловік? Який хоч як крути відповідає тобі.

2. Чоловіки не люблять, коли з ними сперечаються.

Шукай інші варіанти доносити свою думку. Як тільки починаєш сперечатися - виходиш із зони любові в зону конкуренції де він забуде про те, що любить і почне боротися з тобою, адже ти стала конкурентом, якого потрібно подолати. Але і звичайно це не означає, що потрібно мовчати, просто потрібно навчитися нормально говорити без звинувачень і критики (Не "задовбав, скільки можна просити вкрутити лапочку", а "мені важко і я відчуваю себе самотньо, коли не виконується моє прохання") . Вкрутиш сама - так і будеш далі все сама. Але і не перегинай! За будь-якого приводу бігати не треба.

3. Чоловіки не люблять, коли їх відволікають від роботи.

Тому якщо дзвониш в робочий час, можеш натрапити на грубість і це не від того, що він грубіян. У чоловіків по-іншому влаштований мозок, вони не в змозі швидко перемкнутися з воїна (а чоловікові на роботі потрібно проявляти чоловічий характер) в люблячого.

4. Чоловіки потребують поваги.

Подумай, як ти кажеш з людиною, в твоєму житті якого дуже поважаєш ... А тепер подумай, як ти говориш зі своїм чоловіком? З таким же повагою?

5. Подумай, що тебе дратує в твоєму чоловікові? 

Які його якості? А тепер секрет - якщо хочеш це змінити, то тобі самій потрібно розвиватися саме в цих якостях. А якщо спливає "я не така!" - це опір, яке або подолаєш, або нічого не змінитися "Нас дратує те, що нас відображає"!

6. Жінка виходячи заміж думає, він змінитися, а чоловік навпаки хоче, щоб вона залишалася такою ж.

Залишайся тієї, яку він полюбив і будь щасливою. Поруч зі щасливою людиною хочеться бути. Який він тебе бачить? Усміхненої і щасливою? Що ти робиш у своєму житті для того, щоб бути щасливою? Адже це так важливо.

7. Чоловіки мислять в напрямку вирішення проблем.

 Отже, якщо ти говориш, що у тебе щось болить, голова наприклад, то він відповість "випий пігулку" і це турбота, він вирішив проблему. А якщо хочеш ніжності і обнімашек, то скажи про це прямо.

8. Довіряй!

А якщо ревнуєш, то думай над тим, як підвищити свою самооцінку і чому ти себе не цінуєш? А якщо він дає привід, то це ти дозволила йому так з тобою чинити. Адже ми реально формуємо самі відношення людей до нас. Не віриш? Подумай ... Чи є в твоєму житті людина, на якого ти не дозволиш собі підвищити голос? А тепер чи є той, на кого можеш? Справа не в тобі, а в людях. Одні дають таку можливість, а інші ні.

9. Не можна давати чоловікові поради тоді, коли він про це не просить.

Для жінки - це просто бажання допомогти, а для чоловіка сумнів в його здатності впоратися з ситуацією самостійно. Дорогі жінки, кожна з нас має всередині себе величезну силу і енергію, якої ми здатні бачити свого чоловіка або руйнувати. Вибір за нами. Я глибоко переконана в тому, що у кожної жінки усередині живе прекрасна квітка та просто потрібно розкритися.

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

eye eye

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye
eye eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно