Header logo

З якими запитами допоможе впоратися психолог-сексолог?

28.04.2021

З якими запитами допоможе впоратися психолог-сексолог?


З проблемами, великими або маленькими, стикається більшість сімейних пар. Тривалість стосунків не так важлива, скоріше справа в атмосфері, що переважає в родині. Здавалося б, за плечима не один рік спільного життя, звички один одного давно знайомі, а форми поведінки — вивчені. Однак, конфлікт може спровокувати що завгодно. Особливо, коли напруга між партнерами постійно зростає і відбивається на сексуальному зв'язку.

Сексуальні стосунки — це важлива складова життя кожної пари. Нехтуючи цим аспектом, люди втрачають радість, погіршується психологічний стан. З'являється роздратування, агресія, апатія. Секс — не просто фізичний контакт. Це процес єднання, емоційного зближення.

Опрацювати проблеми сексуального характеру допоможе психолог-сексолог. У чому його відмінність від інших фахівців, і з якими запитами звертаються, розберемося в статті.


У чому відмінність психолога від сексолога?

Відвідування психолога поступово стає обов'язковим ритуалом кожного, хто піклується про своє ментальне здоров'я. Неможливо рухатися вперед і рости, тягнучи за собою багаж страхів, установок, невирішених внутрішніх конфліктів.

З проблемами в сексуальних відносинах все складніше. Багатьом людям соромно відкрито говорити про них, адже це інтимно і потаємно. Тому більшість надає перевагу онлайн-консультаціям. Спеціаліст не знає вас особисто, можна назватися будь-яким ім'ям і говорити про все без сорому.

Психолог-сексолог займається вивченням відхилень у статевій поведінці. Допоможе при відсутності ваблення та страсті. При імпотенції, неадекватній поведінці, проблемах з оргазмом і т.п. Також до сексолога звертаються люди, які відчувають себе некомфортно в своєму тілі та замислюються про зміну статі.


В яких випадках психолог-сексолог допоможе?

Абсолютно будь-яка проблема в сексуальних відносинах потребує опрацювання. Не секрет, що з роками пристрасть і романтика між партнерами згасає. Часто це призводить до зниження сексуальної активності, що, в свою чергу, відбивається на спільному житті. З'являються проблеми, конфлікти і незадоволеність. Наскільки б міцними не були партнерські стосунки, секс грає надважливу роль.

Психолог-сексолог допоможе вирішити сексуальні питання. Ви зможете заново відчути пристрасть і насолоду.

Якщо вам соромно говорити відкрито про свої інтимні проблеми, почніть працювати зі спеціалістом онлайн. Так ви позбудитесь незручності та страху бути засудженими, будете почувати себе більш безпечно.

Консультація сексолога буде корисною, якщо потрібна психологічна підтримка, ви стали жертвою насильства, аб'юзивних відносин. Відчуваєте стрес після розриву тривалого зв'язку, розлучення або зради сексуального партнера.


Запити

Ефективність психолога-сексолога неможливо переоцінити. Зазвичай до фахівця звертаються з такими інтимними проблемами:

Рішення

Завдяки роботі психолога-сексолога ви зможете:

Сексологи HoldYou проводять консультації онлайн, гарантують конфіденційність і анонімність. Кожна терапевтична бесіда, а також вся інформація, якою ви поділитеся, залишиться тільки між вами і психологом.

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

eye eye

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye
eye eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно