Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Сергій Ткачук
Сергій Ткачук

Психолог

Я зможу вам допомогти налагодити стосунки в сім'ї, з партнером , батьками , чи дітьми . Подолати професійне виснаження та депресивні стани. Змінити самооцінку, самовідчуття, визначитися з цілями в житті. Зробити це життя більш приємним і радісним.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практичний психолог, гештальт-терапевт. Працюю з тривожними та депресивними станами, працюю з LGBTQ+. Зможу підтримати в кризовий період, в період стресу та невизначеності. Працюю з питаннями особистісних відносин, питаннями сексуальності, сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

За межею близькості. Як же перестати захищатися і почати любити? Поради від психолога HoldYou - Юлії Петруняк

19.04.2021

За межею близькості. Як же перестати захищатися і почати любити? Поради від психолога HoldYou - Юлії Петруняк

За межею близькості

Я роблю крок вперед, а ти відступаєш на два

Після семінару мій новий знайомий Ілля пропонує підвезти мене додому. Ми їдемо, мило спілкуючись і дивуючись, як багато у нас спільного: ми обидва в розлученні, любимо вчитися, у нас спільні інтереси, розуміємо один одного c півслова. Повна синергія і синхронізація. Він навіть спілкується зі мною «моїми» виразами і цитатами моїх улюблених східних мудреців. У мене таке відчуття, що це мій духовний близнюк. Він обережно питає, чи можемо ми ще зустрітися, каже «мою» фразу, що випадковості не випадкові. Мені приємна його компанія, але глибоко всередині я відчуваю спочатку Дежавю, а потім страх.

10 років тому точно так же після тренінгу мене підвозив додому тепер уже колишній чоловік. Та ж синергія, розуміння один одного, спільні інтереси, любов до навчання і росту. Він галантний і акуратно призначає мені наступну зустріч. Я злегка схвильована і заінтригована, відчуваю гармонію і комфорт в його компанії.

Виходячи заміж, я була впевнена, що чоловік – моя людина і ми ідеально підходимо один одному. Ми дійсно добре один одного доповнювали, у нас були спільні цілі, ми любили і підтримували один одного. І так, перший час ми були щасливі, класичних років зо три. Потім, втративши час, коли потрібно було розлучитися, я довгий час перебувала в болісних і хворобливих відносинах, які спустошували і руйнували нас обох.

Звідки береться страх близькості? Це часто відбувається, якщо попередні відносини принесли багато болю і страждань. В результаті, Ви живете з установкою "чим ближче, тим небезпечніше". В її основі лежить потреба в безпеці (інстинкт самозбереження). По суті, у Вас спрацьовують механізми захисту і це добре. Ваша психіка прийняла найкраще рішення на той момент, але в майбутньому Ви відчайдушно захищається від болю в близькості (якщо ти мені не доступний - ти не зробиш боляче).

Саме тому найскладніше після важкого розриву - змінити установку «Відносини - це біль» на нову «Партнер-шлях до гармонії». Проблема в тому, що колишніх чоловіків не буває і юнгіанскій психоаналіз, який називає померлих людей «примарами всередині нас», підтверджує це.

На перший погляд, відмовитися від глибоких почуттів і близькості в стосунках представляється спокусливим, адже це реально полегшує життя. Так само, як в переговорах частіше перемагає той, для кого їх результат менш важливий, у відносинах виграє той, хто менше в них залучений. Але це пастка: переставши відчувати почуття, поступово стаєш мертвим з середини і перестаєш радіти різноманіттю життя.

Віддалені наслідки страху близькості - екзистенційна порожнеча, яка в свою чергу призводить до блокування особистісного зростання і розширення свідомості. При цьому, люди з такими проблемами можуть вступати в шлюб або мати безліч зв'язків, імітуючи таким чином відносини. Звичайно ж, це не приносить щастя ні їм, ні їхнім партнерам.

Якщо Вам набридли рамки і обмеження - у Вас є шанс вирватися з полону своїх обмежуючих переконань, відчути внутрішню Свободу і зрозуміти, що Всесвіт щедрий і рясний в плані ресурсів. Потрібно тільки вибрати спосіб, як Ви це будете робити - самостійно або з досвідченим наставником. І чим раніше Ви почнете, тим більше щасливих днів буде у Вас попереду!

Як же перестати захищатися і почати любити?

P.S. Як же закінчилася історія з Іллею? Звичайно ж, ніяк, як і багато інших подібних історій. Не пропрацювавши внутрішні блоки, неможливо прийняття і справжня близькість. Партнер буде відчувати, що Ви десь дуже далеко, навіть якщо фізично ви поруч. Особливо завзяті будуть деякий час «битися головою об стіну», але безрезультатно. Другий варіант розвитку подій - відносини з таким же «мертвим» партнером як і Ви, але це вже інша історія ...