Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог-психоаналітик

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

КПТ - терапевт

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ-консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог-психотерапевт

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог-психоаналітик

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог-психотерапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог-психотерапевт

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Сімейний психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Віддалена робота. Поради психолога: як налаштувати work-life-balance?

23.04.2021

Віддалена робота. Поради психолога: як налаштувати work-life-balance?

Поради від психолога: як налаштувати work-life-balance?

Недавня новина про продовження карантину викликала у людей різні емоції. Одні зраділи можливості працювати в комфортній домашній обстановці. Інші, без особливого ентузіазму, сприйняли це як факт і продовжили відзначати дні в календарі до виходу в офіс. Все тому, що для багатьох людей робота з дому — справжні тортури. Незручно, незвично, стирається межа між офісом і особистим життям, улюблена кімната відпочинку перетворилася на робочу зону.

Як же зберегти work-life balance і не зійти з розуму? Розберемося в статті.

Як заново звикнути до віддаленої роботи

Щоб навчитися працювати вдома, залишатися при цьому продуктивним і уникнути емоційного вигорання, важливо дотримуватися work-life balance.

У психології цей термін означає пошук рішення, при якому людина зможе реалізувати себе, залишаючись при цьому повністю задоволеною життям.

Переживаючи, що в умовах віддаленої роботи стирається межа між офісом і особистим життям, люди відчувають себе некомфортно, їм складно дотримуватися балансу. Однак вміння підлаштовуватися під обставини — головна відмінна риса сучасної та успішної людини. Якщо правильно організувати свій робочий день, пережити карантинні будні буде не так складно.

Як налаштувати work-life balance:

Практикуйте дихальні практики і медитації. Це допоможе розслабитися і заспокоїтися.

Психологічні проблеми з організацією робочого дня

Одна з проблем, з якою стикаються люди на віддаленій роботі — відсутність можливості сповільнитися і усвідомлено ставитися до цих подій.

Стирається грань між робочим часом і особистим. Начальник або замовник хоче, щоб ви завжди були на зв'язку. Адже робочий графік стає формальним. Завдання ростуть як гриби після дощу, дедлайни постійно горять, а повідомлення в чатах ні на секунду не дають розслабитися.

Здається, що день пройшов марно і непродуктивно, навіть незважаючи на 9-10 годин безперервної роботи. Головна мета — закінчити проєкт в строк, все інше не так важливо. Такі темпи загрожують втратою фокусу, емоційним вигоранням, технострессом і депресією. З'являється невдоволення життям. І ніяка гнучкість психіки вже не допоможе.

Також стрес викликають й інші чинники: страх втратити роботу через нерозуміння ситуації в компанії, невизначені стосунки з колегами. Плаваючий графік, велика відповідальність, психологія змін (порушення звичного способу життя).

Подібні психологічні труднощі негативно впливають на емоційний фон, концентрацію і продуктивність. Якщо відчуваєте вигорання, з'являється тривожність і занепокоєння, допоможе психолог онлайн. Робота з психотерапевтом дозволить заспокоїтися, знайти внутрішній баланс, подивитися під іншим кутом на принцип життя.

Чек-лист: як налаштувати work-life-balance

  1. Складіть список справ

Військовий діяч Девід Ейзенхауер придумав відмінний спосіб. При розподілі завдань запитуйте себе: наскільки важлива ця задача? Вона термінова? Виходячи з цього розділіть справи по групах:

  1. Думайте, як шеф-кухар

Кухарі, прийшовши на роботу, не поспішають до плити і не приступають до приготування страв. Вони починають день із облаштування комфортних для себе умов: розкладають інструменти, дістають продукти і т.п.

Використовуйте перші 15-20 хвилин, щоб навести порядок на робочому столі та створити ідеальну обстановку.

  1. Навчіться говорити: «Ні»

Не погоджуйтеся на завдання, які не зможете вписати в свій робочий графік. 

Перші три години — найбільш продуктивні. Бережіть їх

Намагайтеся витрачати цей час на важливі та термінові справи, а перевірку електронної пошти краще перенести на другу половину дня. У перші три години ми найбільш зосереджені, сфокусовані та зібрані. Тому намагайтеся не відкладати важливі справи на вечір.

  1. Відмовтеся від перфекціонізм

Здавши проєкт, не переживайте, що могли зробити якісніше. Якщо допустили помилку, зробіть висновки і подумайте, що в наступний раз можна змінити.


Читайте также

З якими запитами допоможе впоратися психолог-сексолог?

З якими запитами допоможе впоратися психолог-сексолог?

З проблемами, великими або маленькими, стикається більшість сімейних пар. Опрацювати проблеми сексуального характеру допоможе психолог-сексолог. У чому його відмінність від інших фахівців, і з якими запитами звертаються, розберемося в статті.

Заздрість: як направити негативну емоцію собі на користь

Заздрість: як направити негативну емоцію собі на користь

Заздрість — це почуття, яке знайоме кожній людині. Хоча б раз у житті ми знецінювали свої старання, при цьому захоплюючись успіхами і досягненнями інших. Заздрість буває біла і чорна, людина сама вирішує, що відчувати.

Поради психолога: як досягти успіху на новій роботі

Поради психолога: як досягти успіху на новій роботі

Вихід на нову роботу – завжди стрес. Як проявити себе, що говорити, а про що краще промовчати, чи варто висловлювати думку або залишити її при собі. Ці питання накривають, немов лавина. Змушуючи сумніватися в своїх силах і компетенціях.