Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог аналітичного напрямку

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог-консультант в методі КПТ

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ- консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог, консультант в методі позитивної психотерапії

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Аналітичний, клінічний психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог, гештальт-терапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог, гештальт-терапевт

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог-консультант, сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог-сексолог, сімейний психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Типи деструктивної поведінки

29.09.2021

Типи деструктивної поведінки

Типи деструктивної поведінки


З точки зору психології поведінка людини буває конструктивною та деструктивною, іншими словами, нормальною та аномальною. Якщо з нормальною поведінкою все зрозуміло, то аномальна характеризується тим, що є нестандартною і неприйнятною з боку суспільства.

Розпізнати у себе патерни деструктивної поведінки і мислення буває непросто. Задумайтесь, як часто ви невпинно скаржитеся на долю і несправедливість життя, на роботу, дітей і навіть погоду. Можливо, ви звикли звинувачувати у всіх невдачах навколишній світ і людей, а будь-яку найменшу неприємність роздмухуєте до вселенських масштабів.

Якщо впізнали себе, не поспішайте навішувати ярлики. Це лише один із прикладів когнітивних спотворень, помилок нашого мислення. Які не так безпечні, як здається, а отже можуть призвести до сумних наслідків.

Важливо правильно формувати своє ставлення до подій. У людей різні шаблони мислення. Саме тому одним вдається завжди зберігати оптимізм, навіть незважаючи на незліченні невдачі. У той час як деструктивна людина буде звинувачувати весь світ за те, що вдарилась мізинцем об ніжку стільця.


Деструктивна поведінка: причини

Наша модель поведінки формується в дитинстві на прикладі стосунків батьків. У ранньому віці дитина отримує і обробляє інформацію, яка буде закладена в її взаємини з іншими людьми. Якщо сім'я була повноцінною, мама і тато проявляли одне до одного увагу, турботу і підтримку, це позитивно позначиться на формуванні психіки дитини. В іншому випадку не отримуючи тепла і любові, в поведінці малюка будуть закладатися деструктивні основи.

Аномальну поведінку діти також можуть перейняти від батьків.

Причини деструктивної поведінки:

У чому виражається девіантна поведінка

Як ми вже визначили, девіантною (аномальною, деструктивною) є руйнівна поведінка, яка шкодить як самій людині, так і суспільству.

Основні «симптоми» поведінки:

Типи деструктивної поведінки

Існує 4 види деструктивної тенденції:

Подібна поведінка може бути викликана проблемами на роботі, смертю близької людини, розбіжностями у стосунках, відсутністю підтримки з боку сім'ї та друзів. А також будь-якою причиною, яка відбилася на психологічному здоров'ї.

Тепер про типи девіантної поведінки:

Щоб змінити тип поведінки і мислення важливо усвідомити, що є певні порушення. Опрацювати проблему можна самостійно. У разі, якщо виникнуть складності, може бути корисний психолог онлайн.

Читайте также