Header logo

Книжки для осінніх вечорів

04.10.2021

Книжки для осінніх вечорів

Книжки для осінніх вечорів


Осінь впевнено набирає обертів, і погода за вікном, що трималася останні кілька тижнів, тому свідок. І поки одні радіють сонечку, яке знову визирнуло, інші розмірковують про майбутні дні сірої та холодної осені. 

У людей, схильних до меланхолії, може виникати неминуче почуття — депресія. Попросили психологів HoldYou поділитися книгами, які вбережуть від апатії та допоможуть зберегти бойовий настрій. Адже 50 сторінок книги вранці натщесерце і перед сном мають цілющі властивості!


Антуан де Сент-Екзюпері, «Маленький принц»

З цією книгою знайомі і дорослі, і діти. Кожен прочитав її ще в школі. Але щоразу перечитуючи, книга відкривається по-новому. Секрет у тому, що, поринаючи з головою у вир життєвих подій, ми забуваємо про прості, але важливі істини. «Маленький принц» — це казка швидше для дорослих, ніж дітей. У повсякденній рутині ми не замислюємося, наскільки важливо вміти «бачити серцем». Дивимося на речі прагматично, намагаючись отримувати вигоду і користь. В цьому немає нічого поганого, просто іноді потрібно зупинитися і впустити в життя чудо! Необов'язково розуміти головою, достатньо відкрити серце і відчути.

Якщо ви не читали цю казку або забули, про що вона, саме час нагадати собі. Книга маленька, читається легко і швидко. У ній знайдете набагато більше, ніж спочатку заховано. Можливо, одні нічого не побачать, інші знайдуть щось нове, не помічене раніше, а хтось зробить її маячком і путівником по життю. Повірте, відкривши для себе світ «Маленького принца», не захочеться його покидати.


Марк Леві, «Така, як ти»

Легкий і романтичний роман французького письменника Марка Леві — відмінна знахідка для дощового вечора. У кожній книзі автор розкриває любовну тему, непідвладну обставинам. «Така, як ти» — не виняток. А назву так і хочеться приміряти на себе.

Пробіжимося коротко по сюжету. Ця історія про двох закоханих, він — молодий і амбітний мільйонер, який приїхав з Мумбаї в Нью-Йорк в пошуках нових можливостей. Але все обернулося тим, що став ліфтером, щоб бути ближче до коханої. Цей цікавий і нехитрий роман відмінно підійде для легкого чтива на вечір. І як бонус — опис метушливого Нью-Йорка очима емігранта.

Цінність хорошої книги — в її «післясмаку». Повірте, ця тепла любовна історія торкнеться вашої душі.


Леонід Кантер, Павло Солодько, «З табуретом — до океану»

Якщо попередня книга розповідала про кохання і романтичні перипетії, то ця книжка в нашій добірці — про хвилюючі пригоди. У центрі сюжету — історія про подорожі чотирьох друзів, які вирішили на узбережжі кожного світового океану залишити по табуретці.

Три стільця були успішно доставлені, а ось з четвертим сталася невдача. З цього і починаються головні пригоди — протягом 14 місяців друзі будуть доставляти табурет на мис Горн.

Це велика і життєстверджуюча історія про країни і кордони, гори, джунглі; любов і зраду, дружбу і війну, народження і смерть. «З табуретом – до океану» – чудові ліки від меланхолії.

До речі, про це.


Рей Бредбері, збірник «Ліки від меланхолії»

Як каже герой одного з оповідань автора: «Коли все втрачено, залишається надія».

Ці слова відмінно підходять для опису всієї збірки «Ліки від меланхолії».

У коротких історіях знайдеться місце і для сумних посмішок, і для добрих почуттів. Книга сповнена надій і чудес, яких нам часто не вистачає в повсякденному житті.

В кожному оповіданні Бредбері описує деталь, аспект або сторону людської психології. Іноді це помітно з першого рядка, а іноді потрібен час, щоб переосмислити і зрозуміти всю глибину. Щоб сказати про складне і важливе, автору необов'язково використовувати пишномовні слова і вибудовувати складні декорації.


Ян-Філіп Зендкер, «Мистецтво чути стукіт серця»

Містер Він — людина загадкова. Нью-Йоркський адвокат та порядний сім'янин. Але його минуле оповите таємницями, про які не відомо навіть близьким. І коли він безслідно зникає, ніхто не розуміє, де шукати, з чого починати. Жінка та діти в результаті звикають до думки, що більше не побачать його. Але через чотири роки дочка знаходить лист, написаний батьком для жінки Мі-Мі, яка живе в Бірмі. Дівчина приймає непросте рішення — відшукати тата.

У цій подорожі Джулії доведеться навчитися незвичайному ремеслу — чути стукіт серця.

Ця історія глибока і пронизлива, в якій дуже багато любові та надії. Автору вдалося точно і прозоро описати те, що більшість з нас відчувають інтуїтивно.


Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

eye eye

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye
eye eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно