Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Багатий професійний і життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо. Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басиста
Ольга Басиста

Психолог

Психолог-сексолог та ігропрактик. У роботі використовую методи гештальт-терапії та позитивної психотерапії. З 2012 року працюю з дорослими та дітьми. Завдяки своїм знанням і досвіду створюю безпечний простір для пошуку відповідей і трансформацій. Допоможу вам віднайти любов до себе, опрацювати гнів, образи, тривоги, страхи.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Тетяна Морозова
Тетяна Морозова

Психолог

Коуч, практикуючий психолог, член Українського психоаналітичного союзу. Беру участь у конференціях, теоретико-практичних семінарах та супервізіях. Отримала сертифікацію по Психологічному консультуванню в психодинамічному напрямку. А також за програмою «Психофізіологічні основи індивідуального консультування». У роботі використовую метод психоаналізу. Допоможу впоратися зі стресом, емоційними залежностями, депресією, апатією тощо.

Катерина Глинчак
Катерина Глинчак

Психолог

Магістр психології та дефектології. 5 років практичного досвіду консультування. У роботі використовую гештальт і клієнто-центрований підходи. Допоможу впоратися з проявами агресії, замкнутістю, хвилюванням та іншими проблемами. Є досвід написання терапевтичних казок для дітей.

Гогунська Євгенія
Гогунська Євгенія

Психолог

Практикуючий психолог, член Національної Психологічної Асоціації. У роботі використовую когнітивно-поведінковий підхід. Допоможу впоратися зі страхом, тривогою, депресією, заниженою самооцінкою, управлінням емоціями та іншими запитами.

Ірина Габрієлян
Ірина Габрієлян

Психолог

Я психолог і монтессори педагог, який вірить, що наше майбутнє в наших дітях. Готова допомогти вам вийти з тимчасової заплутаної ситуації з вашою дитиною. Концентруйтеся на розвитку хорошого в дитині, так що в підсумку для поганого не залишатиметься місця.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Як подолати стрес?

25.02.2020

Щодня ми стикаємося з величезною кількістю стресів різної категорії. І якщо напруга буде постійно накопичуватися, є ризик зіштовхнутися з труднощами у відновленні своїх сил і втраченої енергії.

Що таке стрес?

Стрес - це стан емоційного і фізичного напруження, що виникає, як реакція на певні, найчастіше важкі та неконтрольовані, ситуації. Багато хто з нас усвідомлює і розуміє шкоду стресу на організм в цілому, але часто ми не робимо нічого, щоб ліквідувати негативні відчуття. З огляду на те, що в сучасному світі уникнути стресових ситуацій неможливо, важливо навчитися долати стрес протягом найкоротшого часу, щоб не порушувати нормальний ритм власного життя і не перетворити стрес у хронічний.

Симптоми стресу

Симптоми стресу такі: порушення концентрації уваги, агресивність, тривожність без приводу, безсоння і депресія. Наш мозок влаштований так, що він не відрізняє реальної загрози від уявної, тому щоразу, коли ситуація здається небезпечною, він реагує на неї, як на реальну загрозу. І чим частіше ситуація навколо здається ворожою, тим більше часу наш організм перебуває у стані бойової готовності. Саме внаслідок постійного перебування у небезпечних обставинах, наш мозок перетворює численні стресові ситуації у хронічний стрес.

Чим небезпечний хронічний стрес?

Хронічний стрес стає причиною таких проблем: тривога, безсоння, м'язові болі, гіпертонія, ослаблений імунітет... Крім того, він сприяє розвитку депресії, тяжких захворювань серцево-судинної системи та ожиріння.


 Як зняти стрес?

Бажання зняти стрес природно, адже стрес — це насильство над організмом. Та якими ж способами найкраще боротися зі стресом? Ми підготували для вас перелік корисних рекомендацій.

Відійдіть від подразників

Якщо ви усвідомлюєте, що певна людина, якесь місце чи ситуація вас дуже засмучують — йдіть негайно. Якщо вам погано і некомфортно, йдіть туди, де вам буде добре. Якщо вам не подобається якась людина — мінімізуйте або припиніть з нею спілкування зовсім. Немає сенсу витрачати своє життя на те, що робить його коротшим та позбавляє задоволення.

Займіться захопливою й цікавою справою

Якщо ви розумієте, що думки про якусь ситуацію не "відпускають", а тільки посилюють переживання — перемкніть свою увагу на те, що вам подобається. Так ви зможете перестати концентруватися на внутрішніх переживаннях та думках, що вас пригнічують.

Чим зайнятися? Дайте собі відповідь на запитання - чого ви хочете саме зараз? Можете читати книгу, співати, танцювати, грати в ігри, відправитися в подорож, зайнятися спортом або в'язанням. Робіть те, що принесе вам задоволення і позбавить від переживань.

Розвантажте своє тіло

Ваше тіло дуже гостро реагує на стрес, тому "прислухайтеся" до нього. Ви обов'язково помітите, що якісь м'язи надто напружені без будь-якої потреби. Це можуть бути стислі щелепи, напруга в спині або ногах. Відомий німецький психолог Курт Райх назвав таке явище "м'язовий панцир". Він з'являється у людей, які не вміють відпочивати і розслаблятися. Так, всі ваші психологічні проблеми, нереалізовані бажання та коли-небудь пережиті емоційні переживання трансформуються в м'язові затиски. Щоб не навантажувати своє тіло і не накопичувати погані переживання, краще займіться фізичною розрядкою.

До стрімкої фізичної розрядки належать:

  - ходьба пішки;

  - плавання;

  - прибирання квартири;

  - секс;

  - знищення мотлоху;

  - танці;

  - заняття в тренажерному залі та ін.

Фактично будь-яке фізичне навантаження допоможе вашому тілу зняти надмірну напругу і привести думки в порядок.


Дайте волю емоціям

Дайте волю своїм емоціям, які так посилено намагаєтеся стримувати в собі. Хочеться плакати або кричати? Тоді сміливо плачте і кричіть, тільки зробіть це усамітнившись в кімнаті, щоб не налякати близьких. Або попросіть друга/подругу вас підтримати, поясніть, що ви зараз відчуваєте і дозвольте собі поплакати на дружньому плечі. У такий спосіб ви зможете полегшити своє емоційне напруження і допоможете собі прожити і відпустити стресову ситуацію швидше.

Прислухайтеся до себе

Щодня близькі, друзі, знайомі і не дуже, можуть давати вам десятки порад, висловлювати свою думку щодо різних ситуацій і намагатися допомогти. Багато хто прислухається до кожної думки чи критики, а потім через це ще більше засмучується. Не варто цього робити — вимкніть весь зовнішній шум і прислухайтеся до себе і своїх бажань. Шукайте людей, які змушують вас вірити в себе, і прислухайтеся до їхньої думки. Це може бути випадковий перехожий, старий знайомий або ж психотерапевт. Головне, щоб вам з цією людиною було комфортно і ви не відчували, що вам намагаються нав'язати свою думку.

Зробіть крок до здорового способу життя

Зміцнивши своє здоров'я, ви додасте собі енергії, яка вам необхідна, щоб краще долати життєві негаразди. Почніть з малого — наприклад, скоротіть вживання кофеїну і навіть ця невелика зміна дасть позитивний ефект. Додати енергії допоможуть також прогулянки або інша аеробна фізична активність. Так, у вашому організмі підвищиться вироблення ендорфінів і зменшиться кількість гормонів стресу, що неодмінно поліпшить концентрацію уваги і зменшить тривожність.


Урегулюйте свій сон

Якщо ви відчуваєте хронічний стрес, ви можете погано спати або страждати від безсоння. Лягайте спати кожен день приблизно в один і той же час, водночас, пам’ятайте, що час сну має бути не менше, ніж 7-8 годин. За декілька годин до сну намагайтеся розслабитися — послухайте спокійну музику, почитайте книгу, прийміть ванну, займіться медитацією. Безпосередньо перед сном не вживайте багато їжі та не займайтеся фізичними вправами.

Практикуйте медитацію

Медитація дозволяє не тільки позбутися від стресу, але і повністю змінити своє ставлення до багатьох життєвих ситуацій, які викликають у вас погані емоції. Медитація допомагає зменшити кількість стресових факторів та їхній вплив на вас. Річ у тім, що в процесі медитації мигдалеподібне тіло, яке відповідає за емоційні реакції, значно скорочується в розмірах, що позитивно впливає на стан психіки. Регулярно практикуючи медитацію, ви станете більш урівноваженими, менш реактивними у своїх реакціях на подразники, які надходять із зовнішнього середовища.

Зверніться до психолога

Якщо ж ви розумієте, що вплив стресів на ваш організм занадто сильний і ви не можете самостійно з цим впоратися — рекомендуємо звернутися до фахівця. Психолог допоможе вам зрозуміти причини виникнення стресу, його вплив на вас і знайти спосіб як з ним впоратися.

Кожна людина долає стрес по-своєму, а ефективність всіх порад буде різною, залежно від вашої індивідуальної реакції. Основне — ваше бажання боротися із стресом, змінити ставлення до подій навколо і відповідно зробити своє життя набагато кращим.

У вас є код на знижку?