Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Як подолати стрес?

25.02.2020

Щодня ми стикаємося з величезною кількістю стресів різної категорії. І якщо напруга буде постійно накопичуватися, є ризик зіштовхнутися з труднощами у відновленні своїх сил і втраченої енергії.

Що таке стрес?

Стрес - це стан емоційного і фізичного напруження, що виникає, як реакція на певні, найчастіше важкі та неконтрольовані, ситуації. Багато хто з нас усвідомлює і розуміє шкоду стресу на організм в цілому, але часто ми не робимо нічого, щоб ліквідувати негативні відчуття. З огляду на те, що в сучасному світі уникнути стресових ситуацій неможливо, важливо навчитися долати стрес протягом найкоротшого часу, щоб не порушувати нормальний ритм власного життя і не перетворити стрес у хронічний.

Симптоми стресу

Симптоми стресу такі: порушення концентрації уваги, агресивність, тривожність без приводу, безсоння і депресія. Наш мозок влаштований так, що він не відрізняє реальної загрози від уявної, тому щоразу, коли ситуація здається небезпечною, він реагує на неї, як на реальну загрозу. І чим частіше ситуація навколо здається ворожою, тим більше часу наш організм перебуває у стані бойової готовності. Саме внаслідок постійного перебування у небезпечних обставинах, наш мозок перетворює численні стресові ситуації у хронічний стрес.

Чим небезпечний хронічний стрес?

Хронічний стрес стає причиною таких проблем: тривога, безсоння, м'язові болі, гіпертонія, ослаблений імунітет... Крім того, він сприяє розвитку депресії, тяжких захворювань серцево-судинної системи та ожиріння.


 Як зняти стрес?

Бажання зняти стрес природно, адже стрес — це насильство над організмом. Та якими ж способами найкраще боротися зі стресом? Ми підготували для вас перелік корисних рекомендацій.

Відійдіть від подразників

Якщо ви усвідомлюєте, що певна людина, якесь місце чи ситуація вас дуже засмучують — йдіть негайно. Якщо вам погано і некомфортно, йдіть туди, де вам буде добре. Якщо вам не подобається якась людина — мінімізуйте або припиніть з нею спілкування зовсім. Немає сенсу витрачати своє життя на те, що робить його коротшим та позбавляє задоволення.

Займіться захопливою й цікавою справою

Якщо ви розумієте, що думки про якусь ситуацію не "відпускають", а тільки посилюють переживання — перемкніть свою увагу на те, що вам подобається. Так ви зможете перестати концентруватися на внутрішніх переживаннях та думках, що вас пригнічують.

Чим зайнятися? Дайте собі відповідь на запитання - чого ви хочете саме зараз? Можете читати книгу, співати, танцювати, грати в ігри, відправитися в подорож, зайнятися спортом або в'язанням. Робіть те, що принесе вам задоволення і позбавить від переживань.

Розвантажте своє тіло

Ваше тіло дуже гостро реагує на стрес, тому "прислухайтеся" до нього. Ви обов'язково помітите, що якісь м'язи надто напружені без будь-якої потреби. Це можуть бути стислі щелепи, напруга в спині або ногах. Відомий німецький психолог Курт Райх назвав таке явище "м'язовий панцир". Він з'являється у людей, які не вміють відпочивати і розслаблятися. Так, всі ваші психологічні проблеми, нереалізовані бажання та коли-небудь пережиті емоційні переживання трансформуються в м'язові затиски. Щоб не навантажувати своє тіло і не накопичувати погані переживання, краще займіться фізичною розрядкою.

До стрімкої фізичної розрядки належать:

  - ходьба пішки;

  - плавання;

  - прибирання квартири;

  - секс;

  - знищення мотлоху;

  - танці;

  - заняття в тренажерному залі та ін.

Фактично будь-яке фізичне навантаження допоможе вашому тілу зняти надмірну напругу і привести думки в порядок.


Дайте волю емоціям

Дайте волю своїм емоціям, які так посилено намагаєтеся стримувати в собі. Хочеться плакати або кричати? Тоді сміливо плачте і кричіть, тільки зробіть це усамітнившись в кімнаті, щоб не налякати близьких. Або попросіть друга/подругу вас підтримати, поясніть, що ви зараз відчуваєте і дозвольте собі поплакати на дружньому плечі. У такий спосіб ви зможете полегшити своє емоційне напруження і допоможете собі прожити і відпустити стресову ситуацію швидше.

Прислухайтеся до себе

Щодня близькі, друзі, знайомі і не дуже, можуть давати вам десятки порад, висловлювати свою думку щодо різних ситуацій і намагатися допомогти. Багато хто прислухається до кожної думки чи критики, а потім через це ще більше засмучується. Не варто цього робити — вимкніть весь зовнішній шум і прислухайтеся до себе і своїх бажань. Шукайте людей, які змушують вас вірити в себе, і прислухайтеся до їхньої думки. Це може бути випадковий перехожий, старий знайомий або ж психотерапевт. Головне, щоб вам з цією людиною було комфортно і ви не відчували, що вам намагаються нав'язати свою думку.

Зробіть крок до здорового способу життя

Зміцнивши своє здоров'я, ви додасте собі енергії, яка вам необхідна, щоб краще долати життєві негаразди. Почніть з малого — наприклад, скоротіть вживання кофеїну і навіть ця невелика зміна дасть позитивний ефект. Додати енергії допоможуть також прогулянки або інша аеробна фізична активність. Так, у вашому організмі підвищиться вироблення ендорфінів і зменшиться кількість гормонів стресу, що неодмінно поліпшить концентрацію уваги і зменшить тривожність.


Урегулюйте свій сон

Якщо ви відчуваєте хронічний стрес, ви можете погано спати або страждати від безсоння. Лягайте спати кожен день приблизно в один і той же час, водночас, пам’ятайте, що час сну має бути не менше, ніж 7-8 годин. За декілька годин до сну намагайтеся розслабитися — послухайте спокійну музику, почитайте книгу, прийміть ванну, займіться медитацією. Безпосередньо перед сном не вживайте багато їжі та не займайтеся фізичними вправами.

Практикуйте медитацію

Медитація дозволяє не тільки позбутися від стресу, але і повністю змінити своє ставлення до багатьох життєвих ситуацій, які викликають у вас погані емоції. Медитація допомагає зменшити кількість стресових факторів та їхній вплив на вас. Річ у тім, що в процесі медитації мигдалеподібне тіло, яке відповідає за емоційні реакції, значно скорочується в розмірах, що позитивно впливає на стан психіки. Регулярно практикуючи медитацію, ви станете більш урівноваженими, менш реактивними у своїх реакціях на подразники, які надходять із зовнішнього середовища.

Зверніться до психолога

Якщо ж ви розумієте, що вплив стресів на ваш організм занадто сильний і ви не можете самостійно з цим впоратися — рекомендуємо звернутися до фахівця. Психолог допоможе вам зрозуміти причини виникнення стресу, його вплив на вас і знайти спосіб як з ним впоратися.

Кожна людина долає стрес по-своєму, а ефективність всіх порад буде різною, залежно від вашої індивідуальної реакції. Основне — ваше бажання боротися із стресом, змінити ставлення до подій навколо і відповідно зробити своє життя набагато кращим.