Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог-консультант в методі КПТ

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ- консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

<p>Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.</p>

Ольга Коржунова
Ольга Коржунова

Аналітичний, клінічний психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог, гештальт-терапевт

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог-консультант, сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Юлія Якуніна
Юлія Якуніна

Cімейний консультант, підлітковий психолог

<div>Вища медична освіта. Досвід роботи 10 років. Працюю з дорослими та підлітками; з парами у ситуації конфлікту (у тому числі через гроші), зради, розлучення. Допомагаю впоратися зі страхом смерті, знайти смисли, здобути опору; з гнівом, образою, почуттям провини, неповноцінності, самотності; опрацювати образи на батьків; розібратися із психологічними причинами симптому захворювання. ЛГБТ френдлі.</div>

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Роксоляна Мусіюк
Роксоляна Мусіюк

КПТ - консультант, гештальт-консультант

Використовую в роботі КПТ-підхід та гештальт. Керуюсь такими цінностями: кожна людина має право на прийняття і знайти в собі дім. Я готова пройти цей шлях разом. Працюю із різними запитами: тривожні, депресивні, панічні стани, невпевненість в собі, страх взаємодії зі світом, труднощі в стосунках із близькими, травматичний досвід.

Ірина Пікущенко
Ірина Пікущенко

Сімейний терапевт, дитячий психолог

Коли до мене приходять клієнти, я дослухаюсь до них та можу зрозуміти з першої зустрічі на якому рівні знаходяться їх проблеми: індивідуальному, сімейному, родовому. Допомогаю знайти способи виходу з конфліктної ситуації, подалати кризу, пережити хвилювання минулої або теперешньої ситуації, надаю підтримку, та супроводжую в ресурсний стан.

Катерина Сімороз
Катерина Сімороз

Гештальт-терапевт, підлітковий психоаналітик

Вітаю! Я практикуючий психолог, гештальт – терапевт, спеціаліст у дитячо – батьківських відносинах. Консультую у гештальт підході. Це робота з почуттями та емоціями, які дозволяють зрозуміти свої справжні потреби та знайти екологічний спосіб їхнього задоволення. Бути в гармонії з собою – це надійний фундамент для того, щоб радіти життю та продуктивно взаємодіяти з оточуючими.

Гліб Федоров
Гліб Федоров

Психолог

<p>Психолог-консультант. Спеціалізуюся по роботі з особистісними конфліктами, негативними переконаннями, а також депресивними та тривожними розладами легкого та помірного ступеня. Допомагаю у запитах, які пов'язані з пошуком гармонії в собі, розумінням своїх потреб, можливостей та ресурсів. У роботі з клієнтами використовую елементи з гештальт-терапії, схема-терапії та КПТ.</p>

Марія Собко
Марія Собко

Психолог

<p>Дипломований психолог, працюю в методі сімейної системної психотерапії. З турботою та в безпеці допомагаю досліджувати свій внутрішній світ та відносини з іншими.</p>

Амина Каримова
Амина Каримова

Психолог

Ольга Прибильська
Ольга Прибильська

Психолог

<p>Психолог, магістр психології. Практикую напрям сучасної психоаналітично орієнтованої психотерапії - символдраму. Я за лагідне та &ldquo;екологічне&rdquo; пропрацювання внутрішніх конфліктів, на консультаціях актуалізую внутрішні ресурси та використовую творчий підхід до вирішення психологічних труднощів, це сприяє якісним змінам у житті клієнта. Працюю з широким колом проблем.</p>

Олексій Косолапов
Олексій Косолапов

Психолог

<p>Я практичний психолог, кандидат психологічних наук, член Національної психологічної асоціації України. Працюю у сфері психологічних послуг понад 10 років. З 2021 року викладаю на кафедрі психології &laquo;Психологічне консультування&raquo; та &laquo;Основи психотерапії&raquo;. На даний момент завершую 5-річний професійний навчальний курс із психотерапії.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Як припинити реагувати на негатив

10.12.2020

Як припинити реагувати на негатив

Як припинити реагувати на негатив


Негативні коментарі та критика від знайомих, друзів або колег здатна кожного вибити з колії. Від цього погіршується настрій, падає самооцінка, починається період жорсткого самокопання та самоаналізу. Однак з удосконаленням особистості це не має нічого спільного. Критика допустима в тому випадку, якщо, по-перше, ви поважаєте думку людини, що критикує. Та знаєте, що вона бажає кращого. По-друге, усвідомлюєте, що це не безпідставні коментарі, а конструктивні зауваження.

Якщо ж брати до уваги всіх тролів, стрес і депресія – неминучі. Важливо навчитися правильно реагувати, а краще зовсім ігнорувати грубі та очевидно провокаційні коментарі. Особливо це актуально в період популярності соцмереж. Де кожен вважає священним обов'язком навчити когось жити «правильно». Якщо чули прислів'я «Порожня діжка дужче гримить», то розумієте, що голосніше за всіх висловлюють «експертну» думку ті люди, які по суті нічого не знають. Давайте розберемося, як реагувати на негатив.

Проблема повсюдності негативу


Часто неприємний коментар сприймається як норма. Причина – його повсюдність. Соцмережі кишать «експертами», хейтерами і тролями. Отже уникнути цього або сховатися, як у дитинстві, «в будиночку» вже не вийде. Замість того, щоб впадати в депресію, навчіться виживати! Це стосується і особистого спілкування. Знайомі або колеги з роботи чомусь впевнені, що без їх суб'єктивної думки нам не впоратися. Та й хто ми такі, щоб жити життям, яке влаштовує тільки нас. Вони постійно відпускають саркастичні зауваження щодо шарфа, який не пасує черевикам. Або ще гірше, як потрібно правильно поводитися, щоб завоювати серце чоловіка. Загалом, навмисно шукати негатив не доводиться – він сам слідує по п'ятах. І не виключено, що одного разу ми впадемо від нього в залежність. Не те щоб спеціально шукатимемо його, але утриматися від читання хейтерських коментарів буде складніше.

Що з цим робити?


Для початку відокремте емоційне від раціонального. Критика – це свого роду мистецтво делікатності та такту, яким, на жаль, володіють не всі. Ми ж стикаємося з нею частіше, ніж хотілося б. Особливо нею зловживають люди, що займають керівні посади. Замість того, щоб зробити зауваження про неправильно виконану роботу, вони починають критикувати співробітника. Деякі люди просто не вміють будувати комунікацію адекватно, адже звикли спілкуватися тільки в пасивно-агресивній формі. Людині, на яку спрямована критика, важливо навчитися виділяти в цьому потоці негативу раціональне зерно, і фокусуватися на ньому. Спробуйте з'ясувати, що в зауваженні – факт, а що – особиста претензія та ставлення людини. Важливо обговорювати ту форму, з якою подається інформація, якщо вас не влаштовує тон, формулювання тощо.

Вчимося дистанціюватися від того, що відбувається


Повністю проігнорувати негативний коментар іноді важко, але приймати всю критику на свій рахунок – не найкраща ідея. Іноді боротися варто не тільки з інформацією, але і з людиною, від якої вона надходить. Звичайно, боротися не в буквальному сенсі слова, просто максимально скоротити дистанцію та звести спілкування до мінімуму.

Однак, що робити, якщо джерело негативу – керівник або близький друг, якого не хочеться втрачати?

1. Обговоріть своє ставлення до такої подачі критики. Скажіть, що вас зачіпають уїдливі коментарі та було б комфортніше, якби зауваження висловлювалися в більш дружній формі;

2. Зрозумійте, що ваше життя – виключно ваша відповідальність. І вибирати, як чинити і що носити – тільки ваш вибір. Навчіться не ставитися серйозно до всіх проявів негативу. Завжди знайдуться люди, яких ваш спосіб життя не буде влаштовувати. Задумайтесь над тим, чи вартий цей випадок ваших сил і нервів. Сприймайте критику, як можливість прокачати терпіння та спокій.

Зменшуємо споживання негативу


Це те, про що писали вище. Намагайтеся якомога менше спілкуватися з людьми, які є джерелами негативу. Це токсичні люди, сенс життя яких побудований навколо критики та роздавання непотрібних порад. Варіанту не давати приводу – не існує. 
Хто шукає – той знайде. Якщо, наприклад, ви стикаєтеся з критикою в соцмережах, не вступайте в дискусію і полемічні суперечки. Або ігноруйте коментарі хейтерів, або дайте нейтральну відповідь. Головне – не пишіть моментально. Не критикуйте інших, відчуваючи сильні емоції, почуття образи, або перебуваючи в поганому настрої. Відкладіть переписку на зручний час, коли ви будете спокійні, а не стривожені. У випадку з критикою, правило: «головний захист – напад» не працює. І пам'ятайте, скільки б ви не доводили правоту, завжди знайдеться людина, яка віднайде привід для негативного коментаря. Намагайтеся витягати з конструктивної критики користь, вчитися новому, знаходити інші шляхи вирішення складних ситуацій.