Header logo

Як маніпулювати іншими: поради психолога.

05.08.2022

Як маніпулювати іншими: поради психолога.

Хто з нас не задумувався, як змусити іншу людину робити те, чого ми хочемо? Це нормальна думка, яка буває абсолютно у всіх в певних ситуаціях. Але нормальною вона залишається, доки є лише думкою та не переходить у дію. У цій статті поговоримо про це та про етичні методи досягати своїх цілей в комунікації з людьми.

Що таке маніпуляція?

Психологічна маніпуляція – це прихований вплив на психіку людини, її вчинки, рішення та навіть думки. Маніпулятори не завжди роблять це свідомо, проте це явище є дуже жорстоким по відношенню до людини, якою маніпулюють. Жертва може перестати розуміти себе та свої дії, в неї можуть розвинутись різноманітні психологічні проблеми та в найгіршому випадку – життю жертви може загрожувати небезпека. 

Чи буває маніпуляція етичною? Загалом, маніпулятивні прийоми можуть бути нешкідливими, якщо застосовуються для того щоб допомогти людині. Але головним критерієм “нешкідливості” маніпуляції є те, чи залишається у людини вільний вибір та можливість прийняти рішення, проаналізувавши все самостійно. В інших же випадках, маніпуляції однозначно наносять шкоду жертві. 

То невже у цій статті не буде порад про те, як можна “вплинути” на іншу людину? 

Ми розуміємо, що бувають ситуації, коли людина з якою ви вимушені спілкуватись – зовсім вас не чує й через це її вчинки можуть шкодити вам, а комунікацію припинити неможливо. Тому далі поговоримо про методику, яка допоможе домовлятись та знаходити спільну мову навіть з тими, хто вас дратує. Мова йде про “Ненасильницьке спілкування”.

Що таке ненасильницьке спілкування?

Ідея ненасильницького спілкування полягає у тому, що за кожним висловом людини стоїть якась її потреба, а не бажання когось образити. Виходячи з цієї думки, коли хтось каже вам: “Ти мене ніколи не розумієш!” – у звинувачувальному тоні людини приховано потребу бути почутим та поміченим. Це усвідомлення допоможе краще розуміти інших людей та формулювати свої слова так, щоб інша людина чула вашу потребу, а не звинувачення. Наприклад: “Я б хотіла отримувати більше розуміння від тебе, можливо нам варто це обговорити.”

Цей метод в процесі комунікації включає в себе 4 кроки:

Крок 1: Висловіть спостереження, що базуються на фактах, а не оцінках. 

Наприклад, ваш чоловік не купив продуктів додому. В такому випадку, ви можете почати розмову з факту: “Я бачу, що у нас немає продуктів для вечері.”, замість оцінювального: “Ти знову не зробив те що я просила!”

По-перше, так ви не образите людину. По-друге, оцінки суб’єктивні й часто є причиною конфліктів, а факти забезпечують спільне підґрунтя для розмови.

Крок 2: Сформулюйте почуття, яке у вас викликає спостереження. 

Наприклад: “Мене дратує і ображає те, що нам нема з чого готувати вечерю.”  Таким чином ви дасте людині зрозуміти, що відчуваєте. 

Крок 3: Визначте потребу, яка стоїть за цими почуттями. 

Наприклад: “ Я хочу отримувати підтримку в побутових справах й відчувати, що мене чують і мені допомагають.”

Крок 4: Зробіть запит, який задовольнить щойно визначену потребу. Кажіть прямо, не натякаючи й не чекаючи, що людина вгадає сама.

Приклад: “Будь ласка, сходи за продуктами зараз, щоб я встигла до вечері.”

Всі ці кроки можна використовувати й в протилежний бік, тобто до людини, яка вами незадоволена й починає висловлювати це насильницько. Починаючи з другого кроку, внесіть зміни в підхід, говорячи не про себе, а спробувавши припустити, що відчуває людина, яка за цим стоїть потреба та чого вона хоче. 

Наприклад: “Я бачу що ти роздратована та злишся на мене?”, “Напевно ти б хотіла отримувати більше допомоги?”, “Ти б хотіла, щоб я пішов в магазин зараз?”

Давайте людині можливість говорити й відповідати на ваші питання. Такий підхід однозначно допоможе зрозуміти один одного правильно та уникнути гостро-негативних емоцій. 

Метод ненасильницького спілкування використовується фактично в будь-яких ситуаціях і допомагає не лише уникнути конфлікту чи переконати когось, а й покращити взаємовідносини та глибше розуміти потреби один одного та свої власні. Ненасильницьке спілкування покладено в основу спілкування психолога та клієнта, а також часто використовується людьми інтуїтивно. Детальніше про цей метод можете прочитати у однойменній книзі психолога Маршалла Розенберга.

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

eye eye

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye
eye eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно