психолог онлайн

Як вбити пристрасть у стосунках: антипоради

На початку стосунків ви не випускали один одного з обіймів, кохались за першої зручної нагоди і посилали один одному гарячі повідомлення посеред дня. Хотілось проводити час разом, торкатись і відчувати дотики такого бажаного тіла коханого партнера. Але проходить час і щось поступово та непомітно змінюється між вами. За вечерею ви вже дивитесь не в очі один одному, а в екрани своїх гаджетів, механістично обговорюючи справи на роботі. Потім кожен займається чимось своїм, вночі – просто спите. Ні, секс у вас є! Але рідше і без іскри. Буденно.

Так минають тижні, місяці…

img

Як так сталось? Куди ділась пристрасть?

За статистикою парних звернень до сексолога, запит «як нам повернути пристрасть» стоїть на першому місці. Нажаль, найчастіше люди звертаються до спеціаліста, коли стосунки вже погіршились.

Але можлива і профілактика.

Підійдемо до питання з гумором

Ми зібрали список антипорад, як поводитись в стосунках, щоб пристрасть між партнерами точно зникла:

  • Жалійтеся

На все на світі. Розповідайте побільше про свої негаразди, невдачі і несправедливість життя до вас.

Чим більше проблем ви вивалюєте на партнера — тим швидше пристрасть піде. Дійте!

  • Починайте розмову з негативу, а краще з претензії

«Чому ти не попередив, що затримаєшся?!» — буде найкращим привітанням

  • Перестаньте зваблювати один одного

Не влаштовуйте побачень. Не плануйте окремий час, щоб побути наодинці. Не кокетуйте і не фліртуйте. Ви ж уже в стосунках, партнер і так вже ваш, нікуди не дінеться!

img
  • Перестаньте дбати про свій зовнішній вигляд

Вдома ходіть лише в спортивному поношеному одязі. Чим більш розтягнуті коліна на трениках, тим краще. Вчасне фарбування коренів волосся і інтимну зачіску — туди ж.

 «Полюбив вбрану — полюбить і … в старенькому халаті» — народна антимудрість ;)

  • Згадуйте помилки минулого

При кожному конфлікті і за кожної ліпшої можливості нагадуйте парнерові, як він погано повівся колись і як вас образив, навіть якщо те питання ви вже давно закрили. Нехай не розслабляється!

img
  • Маніпулюйте сексом

Вам щось не сподобалось в поведінці партнера? Позбавте його сексу. Хай наступного разу думає!

  • Контролюйте партнера

«Де ти був?», «Хто тобі дзвонить?», «Куда ти їдеш?», «Коли повернешся?» — він же тепер ваша власність, маєте право! І обов’язково перевіряйте його телефон поки він не бачить.

  • Станьте «не розлий вода»

Ні у вас, ні у партнера не має бути особистих хобі, інтересів, кола спілкування. Знайте один про одного все. Всюди ходіть тільки разом. Все тільки спільне. І спілна аватарка в соцмережах.

  • Станьте йому дбайливою мамочкою

Лише ви маєте знати, де його шкарпетки, яку куртку йому купити, як і з ким йому спілкуватись. Нагадуйте, що йому вже пора попрати джинси, сходити до стоматолога, поновити страховку на машину, попросити підвищення. Давайте побільше порад!

  • Засуджуйте!

Почніть з його еротичних бажань та фантазій. Далі переходьте на всі сфери його життя і на будь які його прояви. Ви краще знаєте, чого він має хотіти і як поводитись!

Отже, висновки очевидні

Пристрасть в стосунках — як вогнище між двома. Його не достатньо розпалити один раз і насолоджуватись теплом все життя. Щоб ваша пристрасть не йшла, фокусуйте свою увагу на партнерові в першу чергу як на сексуальному обʼєкті: продовжуйте зваблювати, давайте вам обом особистий простір, залишайтесь один для одного не пізнаними до кінця.

Ставтесь бережно до бажань та проявів один одного, а настанови залиште для підлеглих чи тих, хто їх у вас просить.

img

Бажаємо вам пристрасного кохання!