психолог онлайн

Програма терапії панічних атак

У разі панічного розладу людина стає дуже тривожною, ізольованою, у неї підвищується рівень страху. Це може стати замкнутим колом. Даний психоемоційний стан буде тільки посилювати симптоми. Якщо Ви спостерігаєте у себе багаторазове повторення панічних атак, в цьому випадку рекомендується негайно звернутися до психотерапевта для проведення корекційних занять.

Психологи нашого сервісу розробили програму терапії панічних атак. Вона складається з 10 консультацій заснована на ефективному психологічному лікуванні панічних атак і тривоги під назвою когнітивно-поведінкова терапія (КПТ). Створена, щоб навчити вас перевіреним стратегіям боротьби зі своїми симптомами та показати, як працювати зі своїми думками, емоціями та поведінкою, щоб ви могли змінити своє самопочуття.

Що таке панічна атака?

Панічна атака - це короткочасний спалах тривоги, пов'язаний з відчуттям жаху і паніки. Супроводжується вегетативними проявами у вигляді: сильного серцебиття, нестачі повітря, відчуття тиску в голові, тремору, страху збожеволіти або померти.

Причини цього можуть бути різні: генетичні, пов'язані з певним стилем виховання, стресові події. Панічні атаки можуть виникати разово, епізодично. Якщо панічні атаки повторюються, то мова може йти про панічний розлад.
​​​​​​​

img


Програма буде для вас корисна, якщо ви:

1. Ви схильні відчувати сильні сплески фізичних відчуттів (наприклад, серцебиття, задишка, пітливість), які виникають раптово або у певних ситуаціях.
2. Ці відчуття викликають сильне занепокоєння, і ви боїтеся відчути їх знову.
3. Ви помічаєте, що уникаєте певних місць, людей або видів діяльності, боячись, що у вас може виникнути атака паніки.
4. Здається, ви застрягли в тому, що відчуваєте, і не можете знайти вихід самостійно.
5. Ви готові та бажаєте опанувати нові навички, щоб змінити своє самопочуття.

Програма терапії допоможе вам:

1. Дослідити ваші симптомів і спостерігати за вашим прогресом. За потреби психолог направить вас до лікаря, щоб поєднати терапію із медикаментозним лікуванням.
2. Дослідити думки, які виникають у вас, коли ви хвилюєтесь .
3. Зрозуміти, яу працює тривога, панічний розлад.
4. Зрозуміти аспекти особистого досвіду панічних атак.
5. Знайти способи контрольованого дихання.
6. Навчитися боротися їз непотрібними думками –  дізнайтеся, як виявляти та кинути виклик некорисним думкам, які підтримують панічний розлад.
7. Подолати уникання –  дізнайтеся, як поступово протистояти ситуаціям, яких ви уникали через панічний розлад.
8. Дізнаєтеся, як подолати страх перед панічними відчуттями.
9. Запобігати рецидиву  – навчитеся застосовувати отримані знання в житті.

img

Отримати додаткову інформацію про програму: