Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог-психоаналітик

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

КПТ - терапевт

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ-консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог-психотерапевт

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог-психоаналітик

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог-психотерапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог-психотерапевт

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Сімейний психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Консультація онлайн психолога при любовній залежності

Онлайн консультація
img

Любовна залежність
​​​​​​​

Кохаю та ненавиджу. Не можу відпустити, але і разом бути важко. Щоразу в любовній залежності ми потрапляємо в один і той самий сценарій, тому що не бачимо іншого. Пастка, яка не виправдовує надій і забирає багато зусиль.

Що таке любовна залежність?

Любовна залежність – це, коли ти любиш настільки сильно, що весь сенс твого життя полягає в одній людині. І це не ти сам. Це про неможливість повноцінно жити й функціонувати окремо від предмета своєї «любові». Необхідно весь час знаходитися поруч, брати участь у всьому, чим займається «друга половинка», страждати, якщо пройшло вже 30 секунд, а вона так і не відповіла на СМС.

Любовна залежність – це один з видів неврозу або співзалежності. Знаходиться вона в одному ряду з алкоголізмом, наркоманією, ігроманію й іншими розладами.

Причина: відсутність в дитинстві здорової любові з боку батьків.


Чому потрібна допомога психолога при любовної залежності?

Любовна залежність призводить до глибокої депресії. У крайніх випадках – до смерті. Самостійно важко визнати існування проблеми. Коріння цієї проблеми глибоко в дитинстві, і дістатися до її джерел – важко. Неможливість розібратися, що стало причиною любовної залежності і як це виправити. А саме перебудувати звичне ставлення та поведінку до коханої людини. Ось тут робота з психологом є незамінною.

img
img

Що робить психолог?

Робота з психологом буде спрямована на зміну ставлення до «коханого» і формування цілісності самого клієнта.

Список основних завдань психолога:

• Допомогти прийняти існування проблеми.
• Нагадати, що в житті багато прекрасних речей.
• Знайти причини любовної залежності.
• Допомогти переглянути/змінити деструктивні установки й поведінку.
• Показати, як чути, а потім і відстоювати себе, свої бажання і потреби.
• Допомогти навчитися приймати свої сильні й слабкі сторони.
• Допомогти навчитися відчувати, усвідомлювати, оберігати й відстоювати свої кордони, поважати кордони інших людей.
• Не залишати місця маніпуляціям у токсичних відносинах.
 
Як обрати психолога?

Обирайте психолога, який працює з внутрішнім «Я», щоб відкрити себе з іншого боку, знайти приховані ресурси і енергію. У профілях психологів ви знайдете перелік проблем, з якими вони працюють. Орієнтуватися потрібно на взаємини, стосунки з собою і партнером.

Як проходить сеанс у психолога?

Реєстрація – вибір тарифного плану – оплата – вибір психолога і часу – очікування дзвінка.

Відповідайте на дзвінок, як тільки Вас набере психолог. Діалог почнеться зі знайомства, причини вашого звернення. Не хвилюйтеся, якщо не можете сформулювати проблему. Психолог допоможе питаннями. При розгляді проблеми психолог вибудує план робіт і підбере методики, які можуть вирішити Ваш запит і відкрити нове «Я».

Термінова допомога психолога при любовній залежності

HoldYou надає Вам можливість цілодобового доступу до консультацій. При терміновій потребі психологічної допомоги і підтримки, ми завжди на зв'язку. Не варто відкладати бажання поговорити на потім. Саме в такі моменти Ви готові повністю розкритися і говорити про наболіле. Вартість сесії не залежить від проблеми й часу звернення.

img
img


Скільки сеансів потрібно, щоб впоратися з проблемою?
​​​​​​​

Кількість зустрічей – питання індивідуальне, і залежить не тільки від тяжкості і «занедбаності» проблеми, а й від готовності клієнта до особистісних змін.