Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Екатерина Глінчак
Екатерина Глінчак

Психолог

Я – магістр психології та дефектолог. Додатково проходжу сертифікацію в КГУ, як дитячий гештальт-терапевт. У мене 5 років практичного досвіду в психології. Веду групові заняття для дітей і підлітків, вчу їх краще розуміти себе, свої потреби та емоції. А також допомагаю знайти правильний контакт із оточуючими. Я працюю не тільки як дитячий і підлітковий терапевт. Проводжу індивідуальні консультації з дорослими і батьками, у яких виникають труднощі з дітьми або розбіжності щодо їх виховання.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Я – магістр психології та педагогіки. Здебільшого працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. У своїй роботі переважно використовую метод психоаналізу. А також деякі техніки: когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно
img

Розлучення

Важко жити без кохання. Стан порожнечі й відчаю в шлюбі призводить до розлучення. Заява про розлучення розбиває рожеве скло в окулярах. Як полюбити життя, коли втрачаєш найцінніше? Ми знаємо, що це буває важко. І готові допомогти знайти себе і полюбити знов життя. 

Розлучення – це припинення відносин, якщо вони більше не влаштовують одного або обох партнерів. Часто перед розлученням пара знаходиться в безперервному стані стресу і з'ясуванні відносин. Процес розлучення бере масу ресурсів. При розлученні можуть виникнути страх самотності, страх близькості, почуття непотрібності, а також провина перед партнером і дітьми.

Чому потрібна допомога психолога при розлученні?
​​​​​​​


Розлучення – це травма, яка призводить до страху перед можливими відносинами в майбутньому. Ви можете, звичайно, спробувати впоратися самостійно, але перебуваючи всередині ситуації, складно побачити вихід, бо Вас переповнюють емоції. Висока тривожність може заважати «розв’язати проблему, як завдання», тому знадобиться якийсь час, щоб відновитися, прожити втрату партнера і крах нездійснених очікувань. Важливо отримати своєчасну допомогу і не затягувати з відвідуванням психолога, коли відносини ще можна врятувати.

img
img

Що робить психолог?

Психолог допоможе прийняти ситуацію, знайти опори, ресурси й навіть позитивні сторони розлучення, щоб, наприклад, сприймати самотність, як свободу і «час для себе». Сімейні психологи працюють з парами, допомагаючи вирішити, чи варто ще раз спробувати налагодити стосунки або всі зусилля кинути на те, щоб з найменшими втратами пережити розлучення. Хорошим результатом терапії буде, якщо подружжя змогло залишитися в хороших або нейтральних відносинах. Важливо також побудувати правильну комунікацію з дітьми, якщо вони є.

Як обрати психолога?

Якісну роботу по розлученню може провести психоаналітик, а також психолог, який працює з пізнанням особистості. Вам необхідно дізнатися: ким Ви зараз є і куди Вам рухатися. Підійде психолог, який працює з емоційною залежністю, втратою сенсу життя і конфліктними ситуаціями. У переліку біографій Ви знайдете подібні запити.

img
img

Термінова допомога психолога при розлученні

HoldYou надає цілодобову допомогу online по Україні. Якщо Ви відчуваєте необхідність поговорити якомога швидше, отримати допомогу і підтримку, то ми організуємо для цього всі умови. Також нагадуємо, що вся отримана інформація є строго конфіденційною. Вартість сесії не залежить від проблеми.

Скільки сеансів потрібно, щоб впоратися з проблемою?

Терапія, у разі переживання розлучення, може бути довгою, бо зазвичай в процесі терапії проявляються суміжні проблеми, але результат незабаром побачите. Радимо взяти спочатку одну сесію, поговорити з психологом і визначити подальшу кількість зустрічей.

У вас є код на знижку?