Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог-психоаналітик

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

КПТ - терапевт

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ-консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог-психотерапевт

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог-психоаналітик

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог-психотерапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог-психотерапевт

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Сімейний психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Допомога психолога онлайн після розлучення

Онлайн консультація
img

Розлучення

Важко жити без кохання. Стан порожнечі й відчаю в шлюбі призводить до розлучення. Заява про розлучення розбиває рожеве скло в окулярах. Як полюбити життя, коли втрачаєш найцінніше? Ми знаємо, що це буває важко. І готові допомогти знайти себе і полюбити знов життя. 

Розлучення – це припинення відносин, якщо вони більше не влаштовують одного або обох партнерів. Часто перед розлученням пара знаходиться в безперервному стані стресу і з'ясуванні відносин. Процес розлучення бере масу ресурсів. При розлученні можуть виникнути страх самотності, страх близькості, почуття непотрібності, а також провина перед партнером і дітьми.

Чому потрібна допомога психолога при розлученні?
​​​​​​​


Розлучення – це травма, яка призводить до страху перед можливими відносинами в майбутньому. Ви можете, звичайно, спробувати впоратися самостійно, але перебуваючи всередині ситуації, складно побачити вихід, бо Вас переповнюють емоції. Висока тривожність може заважати «розв’язати проблему, як завдання», тому знадобиться якийсь час, щоб відновитися, прожити втрату партнера і крах нездійснених очікувань. Важливо отримати своєчасну допомогу і не затягувати з відвідуванням психолога, коли відносини ще можна врятувати.

img
img

Що робить психолог?

Психолог допоможе прийняти ситуацію, знайти опори, ресурси й навіть позитивні сторони розлучення, щоб, наприклад, сприймати самотність, як свободу і «час для себе». Сімейні психологи працюють з парами, допомагаючи вирішити, чи варто ще раз спробувати налагодити стосунки або всі зусилля кинути на те, щоб з найменшими втратами пережити розлучення. Хорошим результатом терапії буде, якщо подружжя змогло залишитися в хороших або нейтральних відносинах. Важливо також побудувати правильну комунікацію з дітьми, якщо вони є.

Як обрати психолога?

Якісну роботу по розлученню може провести психоаналітик, а також психолог, який працює з пізнанням особистості. Вам необхідно дізнатися: ким Ви зараз є і куди Вам рухатися. Підійде психолог, який працює з емоційною залежністю, втратою сенсу життя і конфліктними ситуаціями. У переліку біографій Ви знайдете подібні запити.

img
img

Термінова допомога психолога при розлученні

HoldYou надає цілодобову допомогу online по Україні. Якщо Ви відчуваєте необхідність поговорити якомога швидше, отримати допомогу і підтримку, то ми організуємо для цього всі умови. Також нагадуємо, що вся отримана інформація є строго конфіденційною. Вартість сесії не залежить від проблеми.

Скільки сеансів потрібно, щоб впоратися з проблемою?

Терапія, у разі переживання розлучення, може бути довгою, бо зазвичай в процесі терапії проявляються суміжні проблеми, але результат незабаром побачите. Радимо взяти спочатку одну сесію, поговорити з психологом і визначити подальшу кількість зустрічей.