Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог-психоаналітик

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

КПТ - терапевт

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ-консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог-психотерапевт

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог-психоаналітик

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог-психотерапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог-психотерапевт

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Сімейний психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Допомога психолога онлайн при дипресії

Онлайн консультація
img

Депресія
​​​​​​​

У суспільстві депресією вважають поганий настрій, який минеться сам по собі, депресію часто плутають з меланхолією та апатією. Насправді це захворювання, яке може завдати серйозної шкоди людині і його оточенню.

Що таке депресія?
​​​​​​​

Депресія - знижений настрій і нездатність отримувати задоволення. Депресією називається подібний стан, якщо він триває більше двох тижнів.

Депресія зачіпає всі «рівні» людини: емоційний (знижений настрій), ментальний (всі думки з негативним відтінком), фізичний (безсоння, порушення апетиту), поведінковий (пасивність, самоізоляція), енергетичний (безсилля). Світ і реальність так само сприймаються через призму знецінення і негативу.

img
img

Чому потрібна допомога психолога?
​​​​​​​

Після двох тижнів пригніченості зволікання в зверненні за допомогою, може бути може призвести до серйозних наслідків. Зазвичай людина не здатна впоратися з депресією самостійно. Бракує для цього ресурсу. Чим глибше людина занурилася у цей стан, тим складніше повернути її назад.

Чим саме допомагає психолог при депресії?
Прояснює чи дійсно це депресія або інші подібні стани. 
З'ясовує причину депресії, знаходить її джерело. 
Індивідуально підбирає найбільш відповідні інструменти для вирішення проблеми.
Навчає інструментів самодопомоги, супроводжуючи клієнта в застосуванні їх на практиці.
Допомагає не здатися і дійти до кінця.
Обирати психолога рекомендуємо, грунтуючись на такі критерії:

Робота з депресією - це ретельна робота, де важливі делікатність, обережність, уважність, турбота і здорова емпатія. Також важливі сила і стійкість, здатність психолога витримати гострі, хворобливі, негативні почуття клієнта. 
У період депресії людина сильно вразлива, її звичайних психологічний захист виснажений і, практично, не працює. Людина виявляється повністю беззахисною перед фахівцем. 
Важлива наявність диплома у фахівця.
Остаточне рішення щодо довгострокової роботи з психологом необхідно приймати після першої консультації.

Скільки сеансів потрібно, щоб впорається з депресією?

Точна кількість зустрічей - питання дуже індивідуальне, і залежить не тільки від «глибини занурення», а й готовності до особистісних змін (усвідомленим і несвідомим). Робота з депресією - це процес довгий, у клієнта зазвичай дефіцит ресурсів і енергії та починати потрібно з цього. Орієнтовна тривалість 3-6 місяців з частотою зустрічей 1-2 рази в тиждень.

img
img

Як проходить консультація психолога в HoldYou?

Після реєстрації та оплати, Ви обираєте собі психолога і записуєтесь до нього. Фахівець сам набирає ваш номер. Консультування проходить в телефонному режимі. Тривалість консультації - 50 хвилин.

Психолог познайомиться з вами, уточнить причину звернення, попросить детальніше розповісти про ситуацію. Консультація буде проходити у вигляді бесіди. Дбайливе ставлення психолога до клієнта, дозволяє все глибше занурюватися в процес роботи. 
Ключовий момент - це регулярність консультацій. Тому вкрай важливо прийти на призначену консультацію, навіть не виконавши якогось завдання психолога.

Термінова допомога психолога під час депресії: 

Перевагою HoldYou є цілодобова доступність професійної психологічної підтримки під час прояву депресії. Ви маєте доступ до психолога цілодобово, коли буде потрібна термінова допомога. Важливо нагадати, що вся отримана інформація є строго конфіденційною.