Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Багатий професійний і життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо. Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Психолог-сексолог та ігропрактик. У роботі використовую методи гештальт-терапії та позитивної психотерапії. З 2012 року працюю з дорослими та дітьми. Завдяки своїм знанням і досвіду створюю безпечний простір для пошуку відповідей і трансформацій. Допоможу вам віднайти любов до себе, опрацювати гнів, образи, тривоги, страхи.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Тетяна Морозова
Тетяна Морозова

Психолог

Коуч, практикуючий психолог, член Українського психоаналітичного союзу. Беру участь у конференціях, теоретико-практичних семінарах та супервізіях. Отримала сертифікацію по Психологічному консультуванню в психодинамічному напрямку. А також за програмою «Психофізіологічні основи індивідуального консультування». У роботі використовую метод психоаналізу. Допоможу впоратися зі стресом, емоційними залежностями, депресією, апатією тощо.

Катерина Глинчак
Катерина Глинчак

Психолог

Магістр психології та дефектології. 5 років практичного досвіду консультування. У роботі використовую гештальт і клієнто-центрований підходи. Допоможу впоратися з проявами агресії, замкнутістю, хвилюванням та іншими проблемами. Є досвід написання терапевтичних казок для дітей.

Гогунська Євгенія
Гогунська Євгенія

Психолог

Практикуючий психолог, член Національної Психологічної Асоціації. У роботі використовую когнітивно-поведінковий підхід. Допоможу впоратися зі страхом, тривогою, депресією, заниженою самооцінкою, управлінням емоціями та іншими запитами.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно
img

Депресія
​​​​​​​

У суспільстві депресією вважають поганий настрій, який минеться сам по собі, депресію часто плутають з меланхолією та апатією. Насправді це захворювання, яке може завдати серйозної шкоди людині і його оточенню.

Що таке депресія?
​​​​​​​

Депресія - знижений настрій і нездатність отримувати задоволення. Депресією називається подібний стан, якщо він триває більше двох тижнів.

Депресія зачіпає всі «рівні» людини: емоційний (знижений настрій), ментальний (всі думки з негативним відтінком), фізичний (безсоння, порушення апетиту), поведінковий (пасивність, самоізоляція), енергетичний (безсилля). Світ і реальність так само сприймаються через призму знецінення і негативу.

img
img

Чому потрібна допомога психолога?
​​​​​​​

Після двох тижнів пригніченості зволікання в зверненні за допомогою, може бути може призвести до серйозних наслідків. Зазвичай людина не здатна впоратися з депресією самостійно. Бракує для цього ресурсу. Чим глибше людина занурилася у цей стан, тим складніше повернути її назад.

Чим саме допомагає психолог при депресії?
Прояснює чи дійсно це депресія або інші подібні стани. 
З'ясовує причину депресії, знаходить її джерело. 
Індивідуально підбирає найбільш відповідні інструменти для вирішення проблеми.
Навчає інструментів самодопомоги, супроводжуючи клієнта в застосуванні їх на практиці.
Допомагає не здатися і дійти до кінця.
Обирати психолога рекомендуємо, грунтуючись на такі критерії:

Робота з депресією - це ретельна робота, де важливі делікатність, обережність, уважність, турбота і здорова емпатія. Також важливі сила і стійкість, здатність психолога витримати гострі, хворобливі, негативні почуття клієнта. 
У період депресії людина сильно вразлива, її звичайних психологічний захист виснажений і, практично, не працює. Людина виявляється повністю беззахисною перед фахівцем. 
Важлива наявність диплома у фахівця.
Остаточне рішення щодо довгострокової роботи з психологом необхідно приймати після першої консультації.

Скільки сеансів потрібно, щоб впорається з депресією?

Точна кількість зустрічей - питання дуже індивідуальне, і залежить не тільки від «глибини занурення», а й готовності до особистісних змін (усвідомленим і несвідомим). Робота з депресією - це процес довгий, у клієнта зазвичай дефіцит ресурсів і енергії та починати потрібно з цього. Орієнтовна тривалість 3-6 місяців з частотою зустрічей 1-2 рази в тиждень.

img
img

Як проходить консультація психолога в HoldYou?

Після реєстрації та оплати, Ви обираєте собі психолога і записуєтесь до нього. Фахівець сам набирає ваш номер. Консультування проходить в телефонному режимі. Тривалість консультації - 50 хвилин.

Психолог познайомиться з вами, уточнить причину звернення, попросить детальніше розповісти про ситуацію. Консультація буде проходити у вигляді бесіди. Дбайливе ставлення психолога до клієнта, дозволяє все глибше занурюватися в процес роботи. 
Ключовий момент - це регулярність консультацій. Тому вкрай важливо прийти на призначену консультацію, навіть не виконавши якогось завдання психолога.

Термінова допомога психолога під час депресії: 

Перевагою HoldYou є цілодобова доступність професійної психологічної підтримки під час прояву депресії. Ви маєте доступ до психолога цілодобово, коли буде потрібна термінова допомога. Важливо нагадати, що вся отримана інформація є строго конфіденційною.