Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Екатерина Глінчак
Екатерина Глінчак

Психолог

Я – магістр психології та дефектолог. Додатково проходжу сертифікацію в КГУ, як дитячий гештальт-терапевт. У мене 5 років практичного досвіду в психології. Веду групові заняття для дітей і підлітків, вчу їх краще розуміти себе, свої потреби та емоції. А також допомагаю знайти правильний контакт із оточуючими. Я працюю не тільки як дитячий і підлітковий терапевт. Проводжу індивідуальні консультації з дорослими і батьками, у яких виникають труднощі з дітьми або розбіжності щодо їх виховання.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Я – магістр психології та педагогіки. Здебільшого працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. У своїй роботі переважно використовую метод психоаналізу. А також деякі техніки: когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно
img

Депресія
​​​​​​​

У суспільстві депресією вважають поганий настрій, який минеться сам по собі, депресію часто плутають з меланхолією та апатією. Насправді це захворювання, яке може завдати серйозної шкоди людині і його оточенню.

Що таке депресія?
​​​​​​​

Депресія - знижений настрій і нездатність отримувати задоволення. Депресією називається подібний стан, якщо він триває більше двох тижнів.

Депресія зачіпає всі «рівні» людини: емоційний (знижений настрій), ментальний (всі думки з негативним відтінком), фізичний (безсоння, порушення апетиту), поведінковий (пасивність, самоізоляція), енергетичний (безсилля). Світ і реальність так само сприймаються через призму знецінення і негативу.

img
img

Чому потрібна допомога психолога?
​​​​​​​

Після двох тижнів пригніченості зволікання в зверненні за допомогою, може бути може призвести до серйозних наслідків. Зазвичай людина не здатна впоратися з депресією самостійно. Бракує для цього ресурсу. Чим глибше людина занурилася у цей стан, тим складніше повернути її назад.

Чим саме допомагає психолог при депресії?
Прояснює чи дійсно це депресія або інші подібні стани. 
З'ясовує причину депресії, знаходить її джерело. 
Індивідуально підбирає найбільш відповідні інструменти для вирішення проблеми.
Навчає інструментів самодопомоги, супроводжуючи клієнта в застосуванні їх на практиці.
Допомагає не здатися і дійти до кінця.
Обирати психолога рекомендуємо, грунтуючись на такі критерії:

Робота з депресією - це ретельна робота, де важливі делікатність, обережність, уважність, турбота і здорова емпатія. Також важливі сила і стійкість, здатність психолога витримати гострі, хворобливі, негативні почуття клієнта. 
У період депресії людина сильно вразлива, її звичайних психологічний захист виснажений і, практично, не працює. Людина виявляється повністю беззахисною перед фахівцем. 
Важлива наявність диплома у фахівця.
Остаточне рішення щодо довгострокової роботи з психологом необхідно приймати після першої консультації.

Скільки сеансів потрібно, щоб впорається з депресією?

Точна кількість зустрічей - питання дуже індивідуальне, і залежить не тільки від «глибини занурення», а й готовності до особистісних змін (усвідомленим і несвідомим). Робота з депресією - це процес довгий, у клієнта зазвичай дефіцит ресурсів і енергії та починати потрібно з цього. Орієнтовна тривалість 3-6 місяців з частотою зустрічей 1-2 рази в тиждень.

img
img

Як проходить консультація психолога в HoldYou?

Після реєстрації та оплати, Ви обираєте собі психолога і записуєтесь до нього. Фахівець сам набирає ваш номер. Консультування проходить в телефонному режимі. Тривалість консультації - 50 хвилин.

Психолог познайомиться з вами, уточнить причину звернення, попросить детальніше розповісти про ситуацію. Консультація буде проходити у вигляді бесіди. Дбайливе ставлення психолога до клієнта, дозволяє все глибше занурюватися в процес роботи. 
Ключовий момент - це регулярність консультацій. Тому вкрай важливо прийти на призначену консультацію, навіть не виконавши якогось завдання психолога.

Термінова допомога психолога під час депресії: 

Перевагою HoldYou є цілодобова доступність професійної психологічної підтримки під час прояву депресії. Ви маєте доступ до психолога цілодобово, коли буде потрібна термінова допомога. Важливо нагадати, що вся отримана інформація є строго конфіденційною.

У вас є код на знижку?