Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Сергій Ткачук
Сергій Ткачук

Психолог

Я зможу вам допомогти налагодити стосунки в сім'ї, з партнером , батьками , чи дітьми . Подолати професійне виснаження та депресивні стани. Змінити самооцінку, самовідчуття, визначитися з цілями в житті. Зробити це життя більш приємним і радісним.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практичний психолог, гештальт-терапевт. Працюю з тривожними та депресивними станами, працюю з LGBTQ+. Зможу підтримати в кризовий період, в період стресу та невизначеності. Працюю з питаннями особистісних відносин, питаннями сексуальності, сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Допомога психолога онлайн при дипресії

Онлайн консультація
img

Депресія
​​​​​​​

У суспільстві депресією вважають поганий настрій, який минеться сам по собі, депресію часто плутають з меланхолією та апатією. Насправді це захворювання, яке може завдати серйозної шкоди людині і його оточенню.

Що таке депресія?
​​​​​​​

Депресія - знижений настрій і нездатність отримувати задоволення. Депресією називається подібний стан, якщо він триває більше двох тижнів.

Депресія зачіпає всі «рівні» людини: емоційний (знижений настрій), ментальний (всі думки з негативним відтінком), фізичний (безсоння, порушення апетиту), поведінковий (пасивність, самоізоляція), енергетичний (безсилля). Світ і реальність так само сприймаються через призму знецінення і негативу.

img
img

Чому потрібна допомога психолога?
​​​​​​​

Після двох тижнів пригніченості зволікання в зверненні за допомогою, може бути може призвести до серйозних наслідків. Зазвичай людина не здатна впоратися з депресією самостійно. Бракує для цього ресурсу. Чим глибше людина занурилася у цей стан, тим складніше повернути її назад.

Чим саме допомагає психолог при депресії?
Прояснює чи дійсно це депресія або інші подібні стани. 
З'ясовує причину депресії, знаходить її джерело. 
Індивідуально підбирає найбільш відповідні інструменти для вирішення проблеми.
Навчає інструментів самодопомоги, супроводжуючи клієнта в застосуванні їх на практиці.
Допомагає не здатися і дійти до кінця.
Обирати психолога рекомендуємо, грунтуючись на такі критерії:

Робота з депресією - це ретельна робота, де важливі делікатність, обережність, уважність, турбота і здорова емпатія. Також важливі сила і стійкість, здатність психолога витримати гострі, хворобливі, негативні почуття клієнта. 
У період депресії людина сильно вразлива, її звичайних психологічний захист виснажений і, практично, не працює. Людина виявляється повністю беззахисною перед фахівцем. 
Важлива наявність диплома у фахівця.
Остаточне рішення щодо довгострокової роботи з психологом необхідно приймати після першої консультації.

Скільки сеансів потрібно, щоб впорається з депресією?

Точна кількість зустрічей - питання дуже індивідуальне, і залежить не тільки від «глибини занурення», а й готовності до особистісних змін (усвідомленим і несвідомим). Робота з депресією - це процес довгий, у клієнта зазвичай дефіцит ресурсів і енергії та починати потрібно з цього. Орієнтовна тривалість 3-6 місяців з частотою зустрічей 1-2 рази в тиждень.

img
img

Як проходить консультація психолога в HoldYou?

Після реєстрації та оплати, Ви обираєте собі психолога і записуєтесь до нього. Фахівець сам набирає ваш номер. Консультування проходить в телефонному режимі. Тривалість консультації - 50 хвилин.

Психолог познайомиться з вами, уточнить причину звернення, попросить детальніше розповісти про ситуацію. Консультація буде проходити у вигляді бесіди. Дбайливе ставлення психолога до клієнта, дозволяє все глибше занурюватися в процес роботи. 
Ключовий момент - це регулярність консультацій. Тому вкрай важливо прийти на призначену консультацію, навіть не виконавши якогось завдання психолога.

Термінова допомога психолога під час депресії: 

Перевагою HoldYou є цілодобова доступність професійної психологічної підтримки під час прояву депресії. Ви маєте доступ до психолога цілодобово, коли буде потрібна термінова допомога. Важливо нагадати, що вся отримана інформація є строго конфіденційною.