психолог онлайн

Чому нам подобаються експерименти в ліжку та БДСМ

Латекс, червоний, батоги, синці, рольові ігри, секс в людних місцях, секс-іграшки, домінація: які ще слова у вас асоціюються з експериментами в сексі?

Насправді, у багатьох людей ця тема викликає різні почуття, але майже нікого не залишає нейтральним. Але чому нас цікавлять БДСМ-практики та експерименти в ліжку, чому викликають злість, інтерес, страх?

img

Якщо говорити про будь-які експерименти в сексі, то це має бути тільки за погодженням сторін та з повагою до партнера.

Ці практики дозволяють розширити межі задоволення та дізнатися більше про своє тіло.

У партнерів має бути глибока повага до почуттів одне одного, стоп-слова та чіткі межі. І для людей, які тільки починають свій шлях у світ експериментів, може бути цікавим те, з чого краще починати.

Поговоримо про це більше? :)

Давайте для початку зрозуміємо, чому ця тема є настільки пікантною та емоційною для багатьох. Насправді з декількох причин.

По-перше, тема експериментів в сексі є досить табуйованою темою в соціумі, а по-друге, в деяких джерелах можна почути про те, наскільки практики розширюють задоволення та гостроту відчуттів під час сексу. І звичайно, багато людей  хочуть зрозуміти свій потенціал задоволення. Але також це може говорити про те, що людина має високу статеву конституцію та відкритість. Адже тільки відкриті, азартні люди готові до експериментів в сексі.

З чого можна почати? Декілька прикладів експериментів в сексі, які підійдуть для пар:

Експерименти з воском та температурою

Ви можете придбати масажні свічки або додатково взяти лід. І після цього партнер запалює свічку та потроху крапає воском на спину партнера.

Такі відчуття деяким людям допомагають загострити збудження та підвищити статевий потяг. І звичайно можна взяти кубик льоду та чередувати з воском.

img
img

Домінація та сабмісив

Зміна ролей під час сексу може загострити задоволення та розкрити нові можливості партнерів.

Партнер, який зазвичай займає більш приймаючу сторону, має стати на бік домінантності та ініціювати під час статевого акту те, що він бажає (звичайно, запитуючи зворотній звʼязок).

Нова поведінка

Ви можете спробувати змінити повністю свою поведінку під час сексу (певного роду рольова гра).

Наприклад, ви можете спілкуватись іноземною мовою або лаятись на партнера, вести себе більш агресивно, ніж зазвичай.

img
img

Звʼязування

Є спеціальні практики звʼязування, але ви можете почати зі звичайного, не дуже сильного звʼязування рук партнера або ніг.

Це теж може внести більш виразливі емоції в обох партнерів під час сексу.

Але, звичайно, перед всіма експериментами партнери обовʼязково мають позначити правила, межі та стоп-слово за потреби.

Наприклад, ви можете визначити, які експерименти точно не хочете пробувати під час зміни ролей та яку зону тіла не поливати воском. Ви маєте проговорити межі в поведінці один одного. Наприклад, чи може партнер називати вас лайливими словами, чи може казати якісь вирази, які пестощі може робити, а які ні. Коли ви побудуєте чіткі правила, то експерименти будуть екологічними та справедливими для всіх.

У суспільстві може бути стереотип про те, що БДСМ - це коли один робить те, що хоче, а другий терпить. Але насправді, ця практика пронизана турботою партнерів та здоровими межами. Адже експерименти допомагають розкрити сексуальний потенціал партнерів, а не принижувати та викликати негативні емоції.

Але як запропонувати партнеру спробувати щось нове?

Почніть з того, чому це важливо для вас та що це може дати для стосунків. Також обовʼязково поцікавтесь у партнера, а які є в нього сексуальні фантазії та бажання. І починайте з того, що буде цікавим для вас обох.

Тому будьте підтримуючими та обережними з експериментами і нехай експерименти розкриють у вас нові межі задоволення:)