Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Екатерина Глінчак
Екатерина Глінчак

Психолог

Я – магістр психології та дефектолог. Додатково проходжу сертифікацію в КГУ, як дитячий гештальт-терапевт. У мене 5 років практичного досвіду в психології. Веду групові заняття для дітей і підлітків, вчу їх краще розуміти себе, свої потреби та емоції. А також допомагаю знайти правильний контакт із оточуючими. Я працюю не тільки як дитячий і підлітковий терапевт. Проводжу індивідуальні консультації з дорослими і батьками, у яких виникають труднощі з дітьми або розбіжності щодо їх виховання.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Я – магістр психології та педагогіки. Здебільшого працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. У своїй роботі переважно використовую метод психоаналізу. А також деякі техніки: когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Консультація дитячого психолога онлайн

Онлайн консультація

Всі батьки хочуть для дитини найкращого. Переживають про здоров'я та про майбутнє дітей, з хвилюванням ставляться до взаємин із ними. Дитинство – це важливий період становлення психіки та формування особистості. Діти проходять непростий шлях розвитку.
​​​​​​​Однак, іноді батькам складно допомогти дитині в певних ситуаціях, адже світ дорослий і малюк сприймають неоднаково.
Якщо ви помітили, як дрібні труднощі стали перетворюватися в великі проблеми, а поведінка сина або доньки різко змінилась, рекомендуємо відвідати з дитиною психолога. Оточивши турботою та участю, ви виростите здорового та щасливого малюка.


Онлайн консультація
img
img

Коли потрібна допомога дитячого психолога?


• Ви втратили контроль над ситуацією і не впливаєте на поведінку дитини;
• малюк потрапив під вплив «поганої компанії»;
• девіантна поведінка – втеча з дому, вандалізм, знущання, крадіжки;
• замкнутість, небажання йти на контакт із зовнішнім світом;
• пригніченість, погіршений настрій протягом 2-3 тижнів;
• дитина стала жертвою цькування в школі, її ображають і чіпляють. Або вона проявляє агресивне ставлення до інших дітей;
• низька успішність у школі. Іноді вона пов'язана не з лінню або небажанням вчитися, а з внутрішніми моральними травмами;
• малюк просить про допомогу, але ви або не знаєте, як вчинити, або зайняті іншими проблемами;
• дитині складно дотримуватися заданого ритму життя, вона не справляється з відповідальністю, боїться дорослішати;
• помічаєте агресію і неврози (надмірна чутливість, швидко дратується, засмучується, часто погіршується здоров'я тощо).  


Дізнатися більше
img

Як проходить онлайн-сеанс у дитячого психолога?

Реєструєтесь в особистому кабінеті, обираєте фахівця, дату і час сеансу. Сплачуєте сесію та чекаєте на дзвінок. Після організаційних моментів настає етап консультації. Знайомство з дитиною. Психолог поставить запитання про настрій стан, здоров'я. Спробує з'ясувати, в чому проблема, зрозуміти, що та чому турбує дитину. Далі робота буде будуватися етапами, в залежності від проведеної діагностики та симптомів. На сеансах будуть використовуватись різні інструменти, щоб допомогти дитині розкритись – ігрові методики, казкотерапія тощо.
Сесія в форматі онлайн допоможе побудувати довірливі відносини, адже малюк буде в комфортних для нього умовах.

Записатися
img

Переваги роботи із дитячим психологом HoldYou

- малюк позбавиться страхів, агресивності, почуття тривожності;
знайде впевненість в собі, навчиться адаптуватися серед інших дітей не відчуваючи дискомфорту;
з'явиться мотивація до навчання; зникнуть труднощі в спілкуванні з вихователями, вчителями, однолітками; покращаться дитячо-батьківські відносини;
-
 дитина навчиться розуміти свої почуття та емоції, які турбували, зможе правильно реагувати на них;
- батьки отримують необхідну інформацію, в тому числі інструменти для поліпшення взаємин.
​​А також дізнаються, який стиль поведінки краще підійде.

Онлайн консультація

Всі психологи

Пройшли співбесіду. Підтвердили освіту. Отримали рекомендацію.

Всі психологи

Ціни

Виберіть оптимальний варіант

0 сесій

250 грн

90 хвилин

Купити

0 сесій

450 грн

180 хвилин

Купити

0 сесій

600 грн

270 хвилин

Купити

1 сесія

690 грн

50 хвилин

Купити

5 сесій

3250 грн

250 хвилин

Купити

10 сесій

6000 грн

500 хвилин

Купити

Мобільний додаток HoldYou

Проект HoldYou створений для тих, хто хоче отримати кваліфіковану допомогу психолога в будь-який час і в будь-якому місці. Вас завжди вислухають, підтримають, допоможуть зняти стрес і поліпшити емоційний стан. Головна ідея HoldYou – "персональний психолог у вашому смартфоні", який зможе допомогти в будь-який момент, коли це буде необхідно. Абсолютно анонімно та безпечно.

Мобільний додаток HoldYou

У вас є код на знижку?