Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Сергій Ткачук
Сергій Ткачук

Психолог

Я зможу вам допомогти налагодити стосунки в сім'ї, з партнером , батьками , чи дітьми . Подолати професійне виснаження та депресивні стани. Змінити самооцінку, самовідчуття, визначитися з цілями в житті. Зробити це життя більш приємним і радісним.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практичний психолог, гештальт-терапевт. Працюю з тривожними та депресивними станами, працюю з LGBTQ+. Зможу підтримати в кризовий період, в період стресу та невизначеності. Працюю з питаннями особистісних відносин, питаннями сексуальності, сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Консультація дитячого психолога онлайн

Онлайн консультація

Всі батьки хочуть для дитини найкращого. Переживають про здоров'я та про майбутнє дітей, з хвилюванням ставляться до взаємин із ними. Дитинство – це важливий період становлення психіки та формування особистості. Діти проходять непростий шлях розвитку.
​​​​​​​Однак, іноді батькам складно допомогти дитині в певних ситуаціях, адже світ дорослий і малюк сприймають неоднаково.
Якщо ви помітили, як дрібні труднощі стали перетворюватися в великі проблеми, а поведінка сина або доньки різко змінилась, рекомендуємо відвідати з дитиною психолога. Оточивши турботою та участю, ви виростите здорового та щасливого малюка.


Онлайн консультація
img
img

Коли потрібна допомога дитячого психолога?


• Ви втратили контроль над ситуацією і не впливаєте на поведінку дитини;
• малюк потрапив під вплив «поганої компанії»;
• девіантна поведінка – втеча з дому, вандалізм, знущання, крадіжки;
• замкнутість, небажання йти на контакт із зовнішнім світом;
• пригніченість, погіршений настрій протягом 2-3 тижнів;
• дитина стала жертвою цькування в школі, її ображають і чіпляють. Або вона проявляє агресивне ставлення до інших дітей;
• низька успішність у школі. Іноді вона пов'язана не з лінню або небажанням вчитися, а з внутрішніми моральними травмами;
• малюк просить про допомогу, але ви або не знаєте, як вчинити, або зайняті іншими проблемами;
• дитині складно дотримуватися заданого ритму життя, вона не справляється з відповідальністю, боїться дорослішати;
• помічаєте агресію і неврози (надмірна чутливість, швидко дратується, засмучується, часто погіршується здоров'я тощо).  


Дізнатися більше
img

Як проходить онлайн-сеанс у дитячого психолога?

Реєструєтесь в особистому кабінеті, обираєте фахівця, дату і час сеансу. Сплачуєте сесію та чекаєте на дзвінок. Після організаційних моментів настає етап консультації. Знайомство з дитиною. Психолог поставить запитання про настрій стан, здоров'я. Спробує з'ясувати, в чому проблема, зрозуміти, що та чому турбує дитину. Далі робота буде будуватися етапами, в залежності від проведеної діагностики та симптомів. На сеансах будуть використовуватись різні інструменти, щоб допомогти дитині розкритись – ігрові методики, казкотерапія тощо.
Сесія в форматі онлайн допоможе побудувати довірливі відносини, адже малюк буде в комфортних для нього умовах.

Записатися
img

Переваги роботи із дитячим психологом HoldYou

- малюк позбавиться страхів, агресивності, почуття тривожності;
знайде впевненість в собі, навчиться адаптуватися серед інших дітей не відчуваючи дискомфорту;
з'явиться мотивація до навчання; зникнуть труднощі в спілкуванні з вихователями, вчителями, однолітками; покращаться дитячо-батьківські відносини;
-
 дитина навчиться розуміти свої почуття та емоції, які турбували, зможе правильно реагувати на них;
- батьки отримують необхідну інформацію, в тому числі інструменти для поліпшення взаємин.
​​А також дізнаються, який стиль поведінки краще підійде.

Онлайн консультація

Всі психологи

Пройшли співбесіду. Підтвердили освіту. Отримали рекомендацію.

Всі психологи

Ціни

Виберіть оптимальний варіант

Індивідуальні консультації

  • Вибір певного спеціаліста
  • Бронювання зручної дати та часу
  • Доступ до відеозв'язку
  • Необмежений термін дії

Підписки

  • Термін дії – місяць
  • 1 сесія триває не більше 50 хвилин
  • Психолога обираєте Ви на місяць підписки
  • Попередній запис на консультацію
  • Аудіо та відео зв'язок

Мобільний додаток HoldYou

Проект HoldYou створений для тих, хто хоче отримати кваліфіковану допомогу психолога в будь-який час і в будь-якому місці. Вас завжди вислухають, підтримають, допоможуть зняти стрес і поліпшити емоційний стан. Головна ідея HoldYou – "персональний психолог у вашому смартфоні", який зможе допомогти в будь-який момент, коли це буде необхідно. Абсолютно анонімно та безпечно.

Мобільний додаток HoldYou