Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Багатий професійний і життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо. Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Психолог-консультант, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Тетяна Морозова
Тетяна Морозова

Психолог

Коуч, практикуючий психолог, член Українського психоаналітичного союзу. Беру участь у конференціях, теоретико-практичних семінарах та супервізіях. Отримала сертифікацію по Психологічному консультуванню в психодинамічному напрямку. А також за програмою «Психофізіологічні основи індивідуального консультування». У роботі використовую метод психоаналізу. Допоможу впоратися зі стресом, емоційними залежностями, депресією, апатією тощо.

Катерина Глинчак
Катерина Глинчак

Психолог

Магістр психології та дефектології. 5 років практичного досвіду консультування. У роботі використовую гештальт і клієнто-центрований підходи. Допоможу впоратися з проявами агресії, замкнутістю, хвилюванням та іншими проблемами. Є досвід написання терапевтичних казок для дітей.

Гогунська Євгенія
Гогунська Євгенія

Психолог

Практикуючий психолог, член Національної Психологічної Асоціації. У роботі використовую когнітивно-поведінковий підхід. Допоможу впоратися зі страхом, тривогою, депресією, заниженою самооцінкою, управлінням емоціями та іншими запитами.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Консультація дитячого психолога онлайн

Онлайн консультація

Всі батьки хочуть для дитини найкращого. Переживають про здоров'я та про майбутнє дітей, з хвилюванням ставляться до взаємин із ними. Дитинство – це важливий період становлення психіки та формування особистості. Діти проходять непростий шлях розвитку.
​​​​​​​Однак, іноді батькам складно допомогти дитині в певних ситуаціях, адже світ дорослий і малюк сприймають неоднаково.
Якщо ви помітили, як дрібні труднощі стали перетворюватися в великі проблеми, а поведінка сина або доньки різко змінилась, рекомендуємо відвідати з дитиною психолога. Оточивши турботою та участю, ви виростите здорового та щасливого малюка.


Онлайн консультація
img
img

Коли потрібна допомога дитячого психолога?


• Ви втратили контроль над ситуацією і не впливаєте на поведінку дитини;
• малюк потрапив під вплив «поганої компанії»;
• девіантна поведінка – втеча з дому, вандалізм, знущання, крадіжки;
• замкнутість, небажання йти на контакт із зовнішнім світом;
• пригніченість, погіршений настрій протягом 2-3 тижнів;
• дитина стала жертвою цькування в школі, її ображають і чіпляють. Або вона проявляє агресивне ставлення до інших дітей;
• низька успішність у школі. Іноді вона пов'язана не з лінню або небажанням вчитися, а з внутрішніми моральними травмами;
• малюк просить про допомогу, але ви або не знаєте, як вчинити, або зайняті іншими проблемами;
• дитині складно дотримуватися заданого ритму життя, вона не справляється з відповідальністю, боїться дорослішати;
• помічаєте агресію і неврози (надмірна чутливість, швидко дратується, засмучується, часто погіршується здоров'я тощо).  


Дізнатися більше
img

Як проходить онлайн-сеанс у дитячого психолога?

Реєструєтесь в особистому кабінеті, обираєте фахівця, дату і час сеансу. Сплачуєте сесію та чекаєте на дзвінок. Після організаційних моментів настає етап консультації. Знайомство з дитиною. Психолог поставить запитання про настрій стан, здоров'я. Спробує з'ясувати, в чому проблема, зрозуміти, що та чому турбує дитину. Далі робота буде будуватися етапами, в залежності від проведеної діагностики та симптомів. На сеансах будуть використовуватись різні інструменти, щоб допомогти дитині розкритись – ігрові методики, казкотерапія тощо.
Сесія в форматі онлайн допоможе побудувати довірливі відносини, адже малюк буде в комфортних для нього умовах.

Записатися
img

Переваги роботи із дитячим психологом HoldYou

- малюк позбавиться страхів, агресивності, почуття тривожності;
знайде впевненість в собі, навчиться адаптуватися серед інших дітей не відчуваючи дискомфорту;
з'явиться мотивація до навчання; зникнуть труднощі в спілкуванні з вихователями, вчителями, однолітками; покращаться дитячо-батьківські відносини;
-
 дитина навчиться розуміти свої почуття та емоції, які турбували, зможе правильно реагувати на них;
- батьки отримують необхідну інформацію, в тому числі інструменти для поліпшення взаємин.
​​А також дізнаються, який стиль поведінки краще підійде.

Онлайн консультація

Всі психологи

Пройшли співбесіду. Підтвердили освіту. Отримали рекомендацію.

Всі психологи

Ціни

Виберіть оптимальний варіант

0 сесій

1130 грн

100 хвилин

Купити

0 сесій

2110 грн

200 хвилин

Купити

0 сесій

3100 грн

300 хвилин

Купити

1 сесія

586.5 грн

50 хвилин

Купити

5 сесій

2762.5 грн

250 хвилин

Купити

10 сесій

5100 грн

500 хвилин

Купити

Мобільний додаток HoldYou

Проект HoldYou створений для тих, хто хоче отримати кваліфіковану допомогу психолога в будь-який час і в будь-якому місці. Вас завжди вислухають, підтримають, допоможуть зняти стрес і поліпшити емоційний стан. Головна ідея HoldYou – "персональний психолог у вашому смартфоні", який зможе допомогти в будь-який момент, коли це буде необхідно. Абсолютно анонімно та безпечно.

Мобільний додаток HoldYou