Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Багатий професійний і життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо. Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Психолог-консультант, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Тетяна Морозова
Тетяна Морозова

Психолог

Коуч, практикуючий психолог, член Українського психоаналітичного союзу. Беру участь у конференціях, теоретико-практичних семінарах та супервізіях. Отримала сертифікацію по Психологічному консультуванню в психодинамічному напрямку. А також за програмою «Психофізіологічні основи індивідуального консультування». У роботі використовую метод психоаналізу. Допоможу впоратися зі стресом, емоційними залежностями, депресією, апатією тощо.

Катерина Глинчак
Катерина Глинчак

Психолог

Магістр психології та дефектології. 5 років практичного досвіду консультування. У роботі використовую гештальт і клієнто-центрований підходи. Допоможу впоратися з проявами агресії, замкнутістю, хвилюванням та іншими проблемами. Є досвід написання терапевтичних казок для дітей.

Гогунська Євгенія
Гогунська Євгенія

Психолог

Практикуючий психолог, член Національної Психологічної Асоціації. У роботі використовую когнітивно-поведінковий підхід. Допоможу впоратися зі страхом, тривогою, депресією, заниженою самооцінкою, управлінням емоціями та іншими запитами.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно
img

Агресія
​​​​​​​

Щодня ми зіштовхуємось з агресією. Досить увімкнути новини, щоб почути про напади і вбивства. Агресія приносить страждання до нашого життя. Як з боку, так і всередині нас.
.

Що таке агресія?

Агресія - це мотивація заподіяти шкоду. Собі або іншим. Вона може проявлятися як у відносинах з іншими людьми, так і переноситися на тварин, рослини, речі. Виділяють аутоагресію - мотивацію завдати шкоди самому собі.

Причини: подавлення емоцій в дитинстві, тому що вони «погані» чи «неправильні». Дівчаткам особливо не прощають емоційні сплески.

Наслідки: ведуть до відсутності розуміння себе, відчуття своїх бажань і потреб, а також розвитку психосоматичних захворювань. Придушення агресії приводить до виникнення провини і появи аутоагресії, зниження самооцінки, образам, апатії і депресії.

img
img

Коли слід звертатися до психолога?
​​​​​​​

У момент, коли вперше виникла думка про звернення до психолога.
Якщо ви помічаєте у себе: злість, дратівливість, пасивність, напад агресії, неконтрольованих емоцій. Відкладаючи роботу, ви погрожуєте посилити проблему і згодом можете почати звинувачувати себе за це.

Як вибрати психолога?
​​​​​​​

Вибирати психолога рекомендуємо, грунтуючись на такі критерії:
Найголовніше, знайти свого психолога. Важливо, щоб психолог викликав внутрішній позитивний відгук. Викликав бажання ділитися з ним і відкриватися. Необхідно, щоб поруч з ним Вам було спокійно і безпечно. Це можна зрозуміти вже після першої зустрічі.
Довгострокове рішення краще прийняти, після першого сеансу.

Скільки сеансів потрібно, щоб впорається з агресією?
Кількість зустрічей залежить від занедбаності проблеми і від готовності клієнта до змін. Орієнтовно 10-15 зустрічей. Далі робота за бажанням і Вашим відчуттям. Під час роботи з агресією у Вас може прокидатись захист і спротив. Потрібен сильний психологічний підхід. Це ознака звільнення і належної роботи. Важливо не перериватися на половині шляху.

img
img

Робота з агресією:
​​​​​​​

1. Зустрітися зі своєю злістю обличчям до обличчя - під час консультації з психологом. Тому ми пропонуємо це робити online з будь-якої точки України.
2. Навчитися бути в контакті з цим почуттям, щоб зрозуміти і пізнати його справжню природу.
3. Дозволити собі злитися, але навчитися робити це екологічно для себе і оточуючих.
4. Виробити більш адекватну і адаптивну поведінку.

Як проходить консультація?
​​​​​​​

Після реєстрації та оплати, ви обираєте собі психолога (у кожного психолога є своя сторінка, де вказана вся необхідна інформація), записуєтеся до нього в будь-який зручний для вас час.
Спеціаліст зв'яжеться з вами. Консультування проходить в телефонному режимі. Тривалість консультації становить 50 хвилин.

Для початку психолог познайомиться з вами, уточнить причини звернення, проситиме трохи детальніше розповісти про агресію і про себе самого. Консультація буде відбуватися у вигляді бесіди. По закінченню сеансу психолог може пропонувати різні техніки, надавати домашні завдання.

img