Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог-психоаналітик

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

КПТ - терапевт

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ-консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог-психотерапевт

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог-психоаналітик

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог-психотерапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог-психотерапевт

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Сімейний психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Допомога психолога онлайн при агресії

Онлайн консультація
img

Агресія
​​​​​​​

Щодня ми зіштовхуємось з агресією. Досить увімкнути новини, щоб почути про напади і вбивства. Агресія приносить страждання до нашого життя. Як з боку, так і всередині нас.
.

Що таке агресія?

Агресія - це мотивація заподіяти шкоду. Собі або іншим. Вона може проявлятися як у відносинах з іншими людьми, так і переноситися на тварин, рослини, речі. Виділяють аутоагресію - мотивацію завдати шкоди самому собі.

Причини: подавлення емоцій в дитинстві, тому що вони «погані» чи «неправильні». Дівчаткам особливо не прощають емоційні сплески.

Наслідки: ведуть до відсутності розуміння себе, відчуття своїх бажань і потреб, а також розвитку психосоматичних захворювань. Придушення агресії приводить до виникнення провини і появи аутоагресії, зниження самооцінки, образам, апатії і депресії.

img
img

Коли слід звертатися до психолога?
​​​​​​​

У момент, коли вперше виникла думка про звернення до психолога.
Якщо ви помічаєте у себе: злість, дратівливість, пасивність, напад агресії, неконтрольованих емоцій. Відкладаючи роботу, ви погрожуєте посилити проблему і згодом можете почати звинувачувати себе за це.

Як вибрати психолога?
​​​​​​​

Вибирати психолога рекомендуємо, грунтуючись на такі критерії:
Найголовніше, знайти свого психолога. Важливо, щоб психолог викликав внутрішній позитивний відгук. Викликав бажання ділитися з ним і відкриватися. Необхідно, щоб поруч з ним Вам було спокійно і безпечно. Це можна зрозуміти вже після першої зустрічі.
Довгострокове рішення краще прийняти, після першого сеансу.

Скільки сеансів потрібно, щоб впорається з агресією?
Кількість зустрічей залежить від занедбаності проблеми і від готовності клієнта до змін. Орієнтовно 10-15 зустрічей. Далі робота за бажанням і Вашим відчуттям. Під час роботи з агресією у Вас може прокидатись захист і спротив. Потрібен сильний психологічний підхід. Це ознака звільнення і належної роботи. Важливо не перериватися на половині шляху.

img
img

Робота з агресією:
​​​​​​​

1. Зустрітися зі своєю злістю обличчям до обличчя - під час консультації з психологом. Тому ми пропонуємо це робити online з будь-якої точки України.
2. Навчитися бути в контакті з цим почуттям, щоб зрозуміти і пізнати його справжню природу.
3. Дозволити собі злитися, але навчитися робити це екологічно для себе і оточуючих.
4. Виробити більш адекватну і адаптивну поведінку.

Як проходить консультація?
​​​​​​​

Після реєстрації та оплати, ви обираєте собі психолога (у кожного психолога є своя сторінка, де вказана вся необхідна інформація), записуєтеся до нього в будь-який зручний для вас час.
Спеціаліст зв'яжеться з вами. Консультування проходить в телефонному режимі. Тривалість консультації становить 50 хвилин.

Для початку психолог познайомиться з вами, уточнить причини звернення, проситиме трохи детальніше розповісти про агресію і про себе самого. Консультація буде відбуватися у вигляді бесіди. По закінченню сеансу психолог може пропонувати різні техніки, надавати домашні завдання.

img