Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Екатерина Глінчак
Екатерина Глінчак

Психолог

Я – магістр психології та дефектолог. Додатково проходжу сертифікацію в КГУ, як дитячий гештальт-терапевт. У мене 5 років практичного досвіду в психології. Веду групові заняття для дітей і підлітків, вчу їх краще розуміти себе, свої потреби та емоції. А також допомагаю знайти правильний контакт із оточуючими. Я працюю не тільки як дитячий і підлітковий терапевт. Проводжу індивідуальні консультації з дорослими і батьками, у яких виникають труднощі з дітьми або розбіжності щодо їх виховання.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Я – магістр психології та педагогіки. Здебільшого працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. У своїй роботі переважно використовую метод психоаналізу. А також деякі техніки: когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно
img

Агресія
​​​​​​​

Щодня ми зіштовхуємось з агресією. Досить увімкнути новини, щоб почути про напади і вбивства. Агресія приносить страждання до нашого життя. Як з боку, так і всередині нас.
.

Що таке агресія?

Агресія - це мотивація заподіяти шкоду. Собі або іншим. Вона може проявлятися як у відносинах з іншими людьми, так і переноситися на тварин, рослини, речі. Виділяють аутоагресію - мотивацію завдати шкоди самому собі.

Причини: подавлення емоцій в дитинстві, тому що вони «погані» чи «неправильні». Дівчаткам особливо не прощають емоційні сплески.

Наслідки: ведуть до відсутності розуміння себе, відчуття своїх бажань і потреб, а також розвитку психосоматичних захворювань. Придушення агресії приводить до виникнення провини і появи аутоагресії, зниження самооцінки, образам, апатії і депресії.

img
img

Коли слід звертатися до психолога?
​​​​​​​

У момент, коли вперше виникла думка про звернення до психолога.
Якщо ви помічаєте у себе: злість, дратівливість, пасивність, напад агресії, неконтрольованих емоцій. Відкладаючи роботу, ви погрожуєте посилити проблему і згодом можете почати звинувачувати себе за це.

Як вибрати психолога?
​​​​​​​

Вибирати психолога рекомендуємо, грунтуючись на такі критерії:
Найголовніше, знайти свого психолога. Важливо, щоб психолог викликав внутрішній позитивний відгук. Викликав бажання ділитися з ним і відкриватися. Необхідно, щоб поруч з ним Вам було спокійно і безпечно. Це можна зрозуміти вже після першої зустрічі.
Довгострокове рішення краще прийняти, після першого сеансу.

Скільки сеансів потрібно, щоб впорається з агресією?
Кількість зустрічей залежить від занедбаності проблеми і від готовності клієнта до змін. Орієнтовно 10-15 зустрічей. Далі робота за бажанням і Вашим відчуттям. Під час роботи з агресією у Вас може прокидатись захист і спротив. Потрібен сильний психологічний підхід. Це ознака звільнення і належної роботи. Важливо не перериватися на половині шляху.

img
img

Робота з агресією:
​​​​​​​

1. Зустрітися зі своєю злістю обличчям до обличчя - під час консультації з психологом. Тому ми пропонуємо це робити online з будь-якої точки України.
2. Навчитися бути в контакті з цим почуттям, щоб зрозуміти і пізнати його справжню природу.
3. Дозволити собі злитися, але навчитися робити це екологічно для себе і оточуючих.
4. Виробити більш адекватну і адаптивну поведінку.

Як проходить консультація?
​​​​​​​

Після реєстрації та оплати, ви обираєте собі психолога (у кожного психолога є своя сторінка, де вказана вся необхідна інформація), записуєтеся до нього в будь-який зручний для вас час.
Спеціаліст зв'яжеться з вами. Консультування проходить в телефонному режимі. Тривалість консультації становить 50 хвилин.

Для початку психолог познайомиться з вами, уточнить причини звернення, проситиме трохи детальніше розповісти про агресію і про себе самого. Консультація буде відбуватися у вигляді бесіди. По закінченню сеансу психолог може пропонувати різні техніки, надавати домашні завдання.

img

У вас є код на знижку?