Допомога психолога онлайн при агресії

Щодня ми зіштовхуємось з агресією. Досить увімкнути новини, щоб почути про напади і вбивства. Агресія приносить страждання до нашого життя. Як з боку, так і всередині нас.

Що таке агресія?

Агресія - це мотивація заподіяти шкоду. Собі або іншим. Вона може проявлятися як у відносинах з іншими людьми, так і переноситися на тварин, рослини, речі. Виділяють аутоагресію - мотивацію завдати шкоди самому собі.

Причини: подавлення емоцій в дитинстві, тому що вони «погані» чи «неправильні». Дівчаткам особливо не прощають емоційні сплески.

Наслідки: ведуть до відсутності розуміння себе, відчуття своїх бажань і потреб, а також розвитку психосоматичних захворювань. Придушення агресії приводить до виникнення провини і появи аутоагресії, зниження самооцінки, образам, апатії і депресії.

img
img

Коли слід звертатися до психолога?

У момент, коли вперше виникла думка про звернення до психолога.
Якщо ви помічаєте у себе: злість, дратівливість, пасивність, напад агресії, неконтрольованих емоцій. Відкладаючи роботу, ви погрожуєте посилити проблему і згодом можете почати звинувачувати себе за це.

Як вибрати психолога?

Вибирати психолога рекомендуємо, грунтуючись на такі критерії:
Найголовніше, знайти свого психолога. Важливо, щоб психолог викликав внутрішній позитивний відгук. Викликав бажання ділитися з ним і відкриватися. Необхідно, щоб поруч з ним Вам було спокійно і безпечно. Це можна зрозуміти вже після першої зустрічі.
Довгострокове рішення краще прийняти, після першого сеансу.

Скільки сеансів потрібно, щоб впорається з агресією?
Кількість зустрічей залежить від занедбаності проблеми і від готовності клієнта до змін. Орієнтовно 10-15 зустрічей. Далі робота за бажанням і Вашим відчуттям. Під час роботи з агресією у Вас може прокидатись захист і спротив. Потрібен сильний психологічний підхід. Це ознака звільнення і належної роботи. Важливо не перериватися на половині шляху.

img
img

Робота з агресією:

1. Зустрітися зі своєю злістю обличчям до обличчя - під час консультації з психологом. Тому ми пропонуємо це робити online з будь-якої точки України, світу.
2. Навчитися бути в контакті з цим почуттям, щоб зрозуміти і пізнати його справжню природу.
3. Дозволити собі злитися, але навчитися робити це екологічно для себе і оточуючих.
4. Виробити більш адекватну і адаптивну поведінку.

Як проходить консультація?

1. Реєструєтеся в особистому кабінеті,
2. Оплачуєте сесію, вибираєте спеціаліста, зручну дату та час, очікуєте дзвінка психолога.
3. Консультація триває 50 хвилин, за які ви познайомитеся з психологом, обговорите свій запит і спільно з фахівцем вивчите проблему глибше.

img