Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Чи вмієш ти любити? П'ять мов любові

07.04.2021

Чи вмієш ти любити? П'ять мов любові

Чи вмієш ти любити? П'ять мов любові

Кожна людина висловлює любов по-своєму. І часто буває, що люди, які перебувають у відносинах, не відчувають прив'язаність партнера, хоч він і стверджує зворотне.

Ми не про те, що у жінок і чоловіків психологія стосунків не схожа. Причина в різних мовах любові.

Кожна людина має набір індивідуальних якостей, які виділяють її серед оточуючих. У людей різні звички, темперамент, риси характеру, цінності та ставлення до світу. Але чи знаєте ви, що люди абсолютно по-різному розуміють і проявляють кохання? Американський психолог Гері Чепмен впевнений: головна причина частих сварок між партнерами в тому, що вони не можуть знайти спільну мову у відносинах.

Наприклад, партнер робить все можливе, завалює подарунками, щоб показати, як сильна його симпатія до дівчини. Однак вона не сприймає це як прояв почуттів і постійно говорить про відсутність уваги. Насправді ж все просто: мова кохання чоловіка — подарунки. Саме так він каже: «Я люблю тебе». У той час як дівчина говорить іншою мовою — увага і слова підтримки.

Так, про любов не просять. Але можна попросити партнера висловлювати свої почуття в знайомій для вас формі.

Існує п'ять мов любові. Коротко розповімо про кожну і розберемося, в чому особливості.

Слова

Приємний комплімент і слова підтримки нікого не залишать байдужими. Але як би ми не любили такий прояв уваги і турботи, є люди, для яких це головний спосіб висловити любов. Не отримуючи цього у відносинах, вони не можуть сповна відчути радість і щастя. Для них важливий не тільки прояв симпатії партнера, але і бажання говорити про свої почуття відкрито і чесно.

Найчастіше такою мовою говорять люди, яких у дитинстві недостатньо любили і хвалили. Вони відчувають необхідність в словесному прояві почуттів від партнера і друзів.

Більше того, теплі слова здатні надихати, мотивувати і надавати впевненості. Завжди легше досягати успіху і рухатися до мети, коли близька людина підтримує і піклується.

Якщо ви не звикли висловлювати свої почуття словами, але знаєте, що це важливо для вашої половинки — почніть уважно слухати оточуючих людей. Запам'ятовуйте компліменти, які говорять друзі своїм парам. Перегляньте романтичний фільм. Це джерело теплих слів підтримки і турботи.

Час

Це важливий і дорогий ресурс. Люди настільки занурені в робочі проєкти і побутові справи, що часу на романтику і кохану людину часто не вистачає. Такий формат стосунків навряд чи потішить партнерів. Що вже говорити, якщо для одного з них час — головна мова кохання.

Проводити час з близькою людиною — значить всю увагу приділяти їй. Не тримати за руку, паралельно відволікаючись на гаджети. А бути повністю залученим у розмову і проведення часу. Коли ми віддаємо цей цінний ресурс коханому, ми даруємо йому частину свого життя.

При цьому важливо не просто бути поруч, а віддаватися процесу. Якщо, наприклад, при спільному перегляді фільму ви відволікаєтеся на телефон і дивуєтеся, чому це зачіпає вашу половинку — задумайтеся. Чи дійсно ви присвячуєте свій час партнеру? Для людей, чия мова любові — час, важливо, щоб ви були поруч не тільки фізично.

При розмові дивіться в очі, відкладіть відволікаючі гаджети, не перебивайте, стежте за мімікою і жестами співрозмовника. Покажіть, що вам цікаво і важливо знати, що він відчуває і переживає.

Подарунки

Є різні види мов, і третій — подарунки. Для когось це звичайний знак уваги, в той час як інші таким чином висловлюють свої почуття. Наприклад, ви домовилися разом повечеряти, але запізнюєтеся. Приїхавши пізніше обумовленого часу, ви обіймаєте партнерку і вибачаєтесь. Але настрій від цього у коханої не з'являється, адже їй хотілося б отримати улюблені цукерки або квіти. Це не говорить про меркантильність половинки, скоріше про те, що її любов говорить через подарунки.

Це одна із найпростіших мов любові. Адже робити подарунки не так і складно. Тут важлива не ціна, яку ви готові заплатити, а увага. Це може бути маленький недорогий презент, подарований щиро. Вибираючи подарунок, намагайтеся думати про захоплення та інтереси партнера.

І пам'ятайте, щоб говорити на цій мові любові не обов'язково виходити за рамки фінансових можливостей. Квитки в кіно — теж відмінний подарунок!

Допомога

Багатьом людям складно просити про допомогу. Однак це важлива мова любові, якою не варто нехтувати. Подивіться, як висловлює свою прив'язаність партнер. Якщо побачите, що в основі стосунків лежить турбота про вас — проявляйте її у відповідь.

Допомагати — значить виражати почуття певними діями. Приготувати сніданок чи вечерю, прибрати в будинку, заварити чай. Так, тривіальні речі, однак за ними стоїть щире бажання піклуватися і говорити про свої почуття.

Якщо хочете висловити любов і прив'язаність — допомагайте половинці.

Наприклад, коли партнер роздратований і ображений, що ви проігнорували чергове прохання, попросіть скласти список того, що ви б могли зробити. Імовірно, це будуть прості речі: сходити в магазин, застелити ліжко, помити посуд і т.п. І коли вам буде лінь або будете не встигати, подумайте про те, що саме так ваша половинка відчує любов і турботу.

Фізичний контакт

Ми вже описали чотири мови кохання. П'ята — одна з найважливіших. Адже нею «розмовляє» більшість людей.

Мову жестів любові висловлюють багатьма способами: обіймами, дотиками, триманням за руку під час прогулянки. І коли ваша половинка почне розповідати про важливість тактильних відчуттів, не поспішайте писати в пошуковому рядку гугла: «значення слова тактильний». Візьміть її за руку або міцно обійміть.

Дотики — це відмінний спосіб зблизитися з людиною, розслабити її та показати, що вам можна довіритися.

Мова жестів — мова кохання. Висловлюйте свої почуття щиро і відкрито.

Всього існує п'ять мов, які найбільш важливі для вашої половинки ви дізнаєтеся, пройшовши тест або прочитавши книгу Гері Чепмена.

Звичайно, в любові немає правил. Але ви можете самі задати тон і настрій романтичним відносинам. Вивчіть п'ять кольорів кохання, і ви почнете краще розуміти партнера.

Читайте также

4 вправи, щоб підвищити самооцінку

4 вправи, щоб підвищити самооцінку

Імовірно, багатьом знайомий стан, коли хочеться проявити ініціативу, сміливо висловити свою думку керівнику, на зборах відстояти власну ідею або позицію, але страшно. Всі наші бажання бути рішучими в словах і діях розбиваються об каміння невпевненості та

9 помилок жінок у стосунках з чоловіками • HoldYou •

9 помилок жінок у стосунках з чоловіками • HoldYou •

Кожна жінка хоче бути щасливою в стосунках з чоловіком, але часом саме ми жінки самі заважаємо своєму щастю. Чоловіки мають психологію, яка дуже сильно відрізняється від нашої жіночої і саме через нерозуміння цих відмінностей виникають конфлікти.

Як припинити реагувати на негатив

Як припинити реагувати на негатив

Негативні коментарі та критика від знайомих, друзів або колег здатна кожного вибити з колії. Від цього погіршується настрій, падає самооцінка, починається період жорсткого самокопання та самоаналізу