Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог-консультант в методі КПТ

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ- консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

<p>Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.</p>

Ольга Коржунова
Ольга Коржунова

Аналітичний, клінічний психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог, гештальт-терапевт

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог-консультант, сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Юлія Якуніна
Юлія Якуніна

Cімейний консультант, підлітковий психолог

<div>Вища медична освіта. Досвід роботи 10 років. Працюю з дорослими та підлітками; з парами у ситуації конфлікту (у тому числі через гроші), зради, розлучення. Допомагаю впоратися зі страхом смерті, знайти смисли, здобути опору; з гнівом, образою, почуттям провини, неповноцінності, самотності; опрацювати образи на батьків; розібратися із психологічними причинами симптому захворювання. ЛГБТ френдлі.</div>

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Роксоляна Мусіюк
Роксоляна Мусіюк

КПТ - консультант, гештальт-консультант

Використовую в роботі КПТ-підхід та гештальт. Керуюсь такими цінностями: кожна людина має право на прийняття і знайти в собі дім. Я готова пройти цей шлях разом. Працюю із різними запитами: тривожні, депресивні, панічні стани, невпевненість в собі, страх взаємодії зі світом, труднощі в стосунках із близькими, травматичний досвід.

Ірина Пікущенко
Ірина Пікущенко

Сімейний терапевт, дитячий психолог

Коли до мене приходять клієнти, я дослухаюсь до них та можу зрозуміти з першої зустрічі на якому рівні знаходяться їх проблеми: індивідуальному, сімейному, родовому. Допомогаю знайти способи виходу з конфліктної ситуації, подалати кризу, пережити хвилювання минулої або теперешньої ситуації, надаю підтримку, та супроводжую в ресурсний стан.

Катерина Сімороз
Катерина Сімороз

Гештальт-терапевт, підлітковий психоаналітик

Вітаю! Я практикуючий психолог, гештальт – терапевт, спеціаліст у дитячо – батьківських відносинах. Консультую у гештальт підході. Це робота з почуттями та емоціями, які дозволяють зрозуміти свої справжні потреби та знайти екологічний спосіб їхнього задоволення. Бути в гармонії з собою – це надійний фундамент для того, щоб радіти життю та продуктивно взаємодіяти з оточуючими.

Гліб Федоров
Гліб Федоров

Психолог

<p>Психолог-консультант. Спеціалізуюся по роботі з особистісними конфліктами, негативними переконаннями, а також депресивними та тривожними розладами легкого та помірного ступеня. Допомагаю у запитах, які пов'язані з пошуком гармонії в собі, розумінням своїх потреб, можливостей та ресурсів. У роботі з клієнтами використовую елементи з гештальт-терапії, схема-терапії та КПТ.</p>

Марія Собко
Марія Собко

Психолог

<p>Дипломований психолог, працюю в методі сімейної системної психотерапії. З турботою та в безпеці допомагаю досліджувати свій внутрішній світ та відносини з іншими.</p>

Амина Каримова
Амина Каримова

Психолог

Ольга Прибильська
Ольга Прибильська

Психолог

<p>Психолог, магістр психології. Практикую напрям сучасної психоаналітично орієнтованої психотерапії - символдраму. Я за лагідне та &ldquo;екологічне&rdquo; пропрацювання внутрішніх конфліктів, на консультаціях актуалізую внутрішні ресурси та використовую творчий підхід до вирішення психологічних труднощів, це сприяє якісним змінам у житті клієнта. Працюю з широким колом проблем.</p>

Олексій Косолапов
Олексій Косолапов

Психолог

<p>Я практичний психолог, кандидат психологічних наук, член Національної психологічної асоціації України. Працюю у сфері психологічних послуг понад 10 років. З 2021 року викладаю на кафедрі психології &laquo;Психологічне консультування&raquo; та &laquo;Основи психотерапії&raquo;. На даний момент завершую 5-річний професійний навчальний курс із психотерапії.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

“Бути, а не здаватися. П’ять якостей хороших батьків” - Практичні поради Маріанни Актаевої

17.03.2020

“Бути, а не здаватися. П’ять якостей хороших батьків” - Практичні поради Маріанни Актаевої


Навіть приготування вечері можна перетворити на захопливу пригоду 

Лев Миколайович Толстой одного разу мудро зауважив: «Всі щасливі сім'ї схожі одна на одну, кожна нещаслива сім'я нещаслива по-своєму». Сьогодні я поділюся з вами п’ятьма простими правилами, щоб у вашому домі, на відміну від дому Облонських, ніщо не змішалося. 

Правило № 1: бути в ресурсі

Емоційно виснажені батьки при всьому бажанні не спроможні подбати про дитину повною мірою. Пам’ятаєте правило безпеки в літаку? Кисневу маску спершу надягаємо на себе, і лише потім на дитину. Так працює і механізм виховання. Спершу піклуємося і виховуємо себе.

У шкільні будні мене раз у раз захоплюють сім'ї, які цікавляться і впроваджують психологічні інструменти (активне слухання, майндфулнесс, арт-методики та інше) для підвищення якості відносин з дитиною. Зустрічаються сім'ї, де дітей троє і більше. В такому випадку мама або тато просять дати їм рекомендації щодо боротьби з втомою або емоційним вигоранням. Зауважу, що втомлюватися — це абсолютно нормально, так само як і просити про допомогу. Так і проявляється позиція дорослої людини.

Втомлюватися — це абсолютно нормально

Бережіть себе. Ставте себе на перше місце. І не варто плутати це з інфантильним егоїзмом, де людина мислить категоріями «я, мені, моє». В жодному разі. Наповнені, ресурсні батько чи матір завжди поділяться своєю радістю, енергією і турботою з кожним домочадцем.

Правило № 2: бути відповідальним

Лоїс Макмастр, письменниця-фантаст, вирікла яскраву психологічну думку: «Скаржитися — значить побічно просити допомоги, якихось змін… Скаржитися — означає спробувати перевалити відповідальність за своє діяння на іншого. А дія виключає можливість скаржитися».

Зізнайтеся, як часто ви, батько чи матір, звинувачуєте вихователя в садку — за те, що той не знайшов підхід до вашої дитини; вчителя або тьютора в школі — за те, що не допоміг вашій дитині підтягнути бал з біології або штани на уроці фізкультури; педіатра — за те, що призначив вашій дитині антибіотик?

Можливо, вам буде неприємно це чути, але звинувачувати всіх вищевказаних фахівців сенсу немає. А є сенс в наступному: якщо вашій дитині немає 18 років, візьміть повноцінну відповідальність за неї на себе.

Це означає: спокійно пояснити вихователю в садку, як з вашою дитиною можна поводитися, а як не можна, і бути готовим до співпраці. З’ясувати, чому вашій дитині не вдається біологія і надати допомогу або змиритися з тим, що вона отримає з предмету «6». Не зайвим буде познайомитися з учителем біології та обговорити успіхи чада і, знову ж таки — потрібно співпрацювати. Ви можете висловити незгоду з призначенням лікаря і звернутися до іншого педіатра або до третього — доти, доки не знайдете «свого» фахівця, якому зможете довіряти і з яким знову ж таки будете співпрацювати.

У початковій школі, як і в старшій, питання особистої відповідальності батьків для побудови довірчих і конструктивних відносин з дітьми дуже важливе. Своєрідною «чарівною паличкою» тут може стати книга шанованого дитячого психотерапевта Гордона Ньюфелда Не упускайте своїх дітей. Вона дає відповіді для тих, сімей, що шукають, та практичні рекомендації про позицію альфа-батька і дитини в сім'ї.

Правило № 3: бути цілісним

Швейцарський психіатр Карл Юнг, кажучи про архетип Тіні, зазначив: «Як я можу бути реальним, не відкидаючи тіні? Якщо я хочу бути цілісним, то повинен мати і темну сторону». На практиці в школі я знову і знову допомагаю батькам приймати свою «неідеальність». Хороші батьки здатні прийняти свої «слабкі сторони», тим самим відкривши величезний контейнер для трансформації «незручних» емоцій і якостей своєї дитини. У шкільній практиці книга Таємна опора Людмили Петрановської раз-у-раз підвищує якість відносин у сім'ях. Впевнена, вона подарує не один інсайт і вам.

Правило № 4: бути захопленим

У бесідах діти часто нарікають на те, що батьки завжди зайняті, а коли не зайняті — то обов’язково втомлені чи похмурі. Невже такими ми хочемо бути в очах наших дітей? Я настійно рекомендую вам для повного щастя бути захопленими. Горіть своєю справою або хобі. Навіть приготування вечері можна перетворити на захопливу пригоду. Дочка часто бачить мене за книгою і знає, як я ціную домашню бібліотеку. Ми любимо розгадувати детективні загадки і разом розбиратися в почуттях людей. Напевно, тому в свої п’ять років Майя часто заявляє, що буде психологом, коли виросте.

Кожен ваш талант важливий. Кожне ваше захоплення — важливе. Дозвольте собі колекціонувати наклейки від бананів і вирізати морквину зірочками. Це не дрібниця. Це і є ви!

Правило № 5: бути, а не здаватися

Припиняйте «грати в доброго батька». Замість цього станьте їм. Розвивайте в собі чотири вищевказані якості й активно займіться самонавчанням у сфері батьківства. Читайте, слухайте, вникайте в статті дитячих психологів. Пориньте в науку про дитину з головою: вік можливостей дарує нам доступ до десятків праць світових фахівців — педіатрів, дитячих ендокринологів, психіатрів. Ця інформація стане колосальною підмогою в побудові радісних сімейних буднів.

Наша країна дуже потребує щасливих сімей, тому бережіть себе, любіть дітей і будьте щасливі.