Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Багатий професійний і життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо. Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басиста
Ольга Басиста

Психолог

Психолог-сексолог та ігропрактик. У роботі використовую методи гештальт-терапії та позитивної психотерапії. З 2012 року працюю з дорослими та дітьми. Завдяки своїм знанням і досвіду створюю безпечний простір для пошуку відповідей і трансформацій. Допоможу вам віднайти любов до себе, опрацювати гнів, образи, тривоги, страхи.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Тетяна Морозова
Тетяна Морозова

Психолог

Коуч, практикуючий психолог, член Українського психоаналітичного союзу. Беру участь у конференціях, теоретико-практичних семінарах та супервізіях. Отримала сертифікацію по Психологічному консультуванню в психодинамічному напрямку. А також за програмою «Психофізіологічні основи індивідуального консультування». У роботі використовую метод психоаналізу. Допоможу впоратися зі стресом, емоційними залежностями, депресією, апатією тощо.

Катерина Глинчак
Катерина Глинчак

Психолог

Магістр психології та дефектології. 5 років практичного досвіду консультування. У роботі використовую гештальт і клієнто-центрований підходи. Допоможу впоратися з проявами агресії, замкнутістю, хвилюванням та іншими проблемами. Є досвід написання терапевтичних казок для дітей.

Гогунська Євгенія
Гогунська Євгенія

Психолог

Практикуючий психолог, член Національної Психологічної Асоціації. У роботі використовую когнітивно-поведінковий підхід. Допоможу впоратися зі страхом, тривогою, депресією, заниженою самооцінкою, управлінням емоціями та іншими запитами.

Ірина Габрієлян
Ірина Габрієлян

Психолог

Я психолог і монтессори педагог, який вірить, що наше майбутнє в наших дітях. Готова допомогти вам вийти з тимчасової заплутаної ситуації з вашою дитиною. Концентруйтеся на розвитку хорошого в дитині, так що в підсумку для поганого не залишатиметься місця.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

“Бути, а не здаватися. П’ять якостей хороших батьків” - Практичні поради Маріанни Актаевої

17.03.2020

“Бути, а не здаватися. П’ять якостей хороших батьків” - Практичні поради Маріанни Актаевої


Навіть приготування вечері можна перетворити на захопливу пригоду 

Лев Миколайович Толстой одного разу мудро зауважив: «Всі щасливі сім'ї схожі одна на одну, кожна нещаслива сім'я нещаслива по-своєму». Сьогодні я поділюся з вами п’ятьма простими правилами, щоб у вашому домі, на відміну від дому Облонських, ніщо не змішалося. 

Правило № 1: бути в ресурсі

Емоційно виснажені батьки при всьому бажанні не спроможні подбати про дитину повною мірою. Пам’ятаєте правило безпеки в літаку? Кисневу маску спершу надягаємо на себе, і лише потім на дитину. Так працює і механізм виховання. Спершу піклуємося і виховуємо себе.

У шкільні будні мене раз у раз захоплюють сім'ї, які цікавляться і впроваджують психологічні інструменти (активне слухання, майндфулнесс, арт-методики та інше) для підвищення якості відносин з дитиною. Зустрічаються сім'ї, де дітей троє і більше. В такому випадку мама або тато просять дати їм рекомендації щодо боротьби з втомою або емоційним вигоранням. Зауважу, що втомлюватися — це абсолютно нормально, так само як і просити про допомогу. Так і проявляється позиція дорослої людини.

Втомлюватися — це абсолютно нормально

Бережіть себе. Ставте себе на перше місце. І не варто плутати це з інфантильним егоїзмом, де людина мислить категоріями «я, мені, моє». В жодному разі. Наповнені, ресурсні батько чи матір завжди поділяться своєю радістю, енергією і турботою з кожним домочадцем.

Правило № 2: бути відповідальним

Лоїс Макмастр, письменниця-фантаст, вирікла яскраву психологічну думку: «Скаржитися — значить побічно просити допомоги, якихось змін… Скаржитися — означає спробувати перевалити відповідальність за своє діяння на іншого. А дія виключає можливість скаржитися».

Зізнайтеся, як часто ви, батько чи матір, звинувачуєте вихователя в садку — за те, що той не знайшов підхід до вашої дитини; вчителя або тьютора в школі — за те, що не допоміг вашій дитині підтягнути бал з біології або штани на уроці фізкультури; педіатра — за те, що призначив вашій дитині антибіотик?

Можливо, вам буде неприємно це чути, але звинувачувати всіх вищевказаних фахівців сенсу немає. А є сенс в наступному: якщо вашій дитині немає 18 років, візьміть повноцінну відповідальність за неї на себе.

Це означає: спокійно пояснити вихователю в садку, як з вашою дитиною можна поводитися, а як не можна, і бути готовим до співпраці. З’ясувати, чому вашій дитині не вдається біологія і надати допомогу або змиритися з тим, що вона отримає з предмету «6». Не зайвим буде познайомитися з учителем біології та обговорити успіхи чада і, знову ж таки — потрібно співпрацювати. Ви можете висловити незгоду з призначенням лікаря і звернутися до іншого педіатра або до третього — доти, доки не знайдете «свого» фахівця, якому зможете довіряти і з яким знову ж таки будете співпрацювати.

У початковій школі, як і в старшій, питання особистої відповідальності батьків для побудови довірчих і конструктивних відносин з дітьми дуже важливе. Своєрідною «чарівною паличкою» тут може стати книга шанованого дитячого психотерапевта Гордона Ньюфелда Не упускайте своїх дітей. Вона дає відповіді для тих, сімей, що шукають, та практичні рекомендації про позицію альфа-батька і дитини в сім'ї.

Правило № 3: бути цілісним

Швейцарський психіатр Карл Юнг, кажучи про архетип Тіні, зазначив: «Як я можу бути реальним, не відкидаючи тіні? Якщо я хочу бути цілісним, то повинен мати і темну сторону». На практиці в школі я знову і знову допомагаю батькам приймати свою «неідеальність». Хороші батьки здатні прийняти свої «слабкі сторони», тим самим відкривши величезний контейнер для трансформації «незручних» емоцій і якостей своєї дитини. У шкільній практиці книга Таємна опора Людмили Петрановської раз-у-раз підвищує якість відносин у сім'ях. Впевнена, вона подарує не один інсайт і вам.

Правило № 4: бути захопленим

У бесідах діти часто нарікають на те, що батьки завжди зайняті, а коли не зайняті — то обов’язково втомлені чи похмурі. Невже такими ми хочемо бути в очах наших дітей? Я настійно рекомендую вам для повного щастя бути захопленими. Горіть своєю справою або хобі. Навіть приготування вечері можна перетворити на захопливу пригоду. Дочка часто бачить мене за книгою і знає, як я ціную домашню бібліотеку. Ми любимо розгадувати детективні загадки і разом розбиратися в почуттях людей. Напевно, тому в свої п’ять років Майя часто заявляє, що буде психологом, коли виросте.

Кожен ваш талант важливий. Кожне ваше захоплення — важливе. Дозвольте собі колекціонувати наклейки від бананів і вирізати морквину зірочками. Це не дрібниця. Це і є ви!

Правило № 5: бути, а не здаватися

Припиняйте «грати в доброго батька». Замість цього станьте їм. Розвивайте в собі чотири вищевказані якості й активно займіться самонавчанням у сфері батьківства. Читайте, слухайте, вникайте в статті дитячих психологів. Пориньте в науку про дитину з головою: вік можливостей дарує нам доступ до десятків праць світових фахівців — педіатрів, дитячих ендокринологів, психіатрів. Ця інформація стане колосальною підмогою в побудові радісних сімейних буднів.

Наша країна дуже потребує щасливих сімей, тому бережіть себе, любіть дітей і будьте щасливі.

У вас є код на знижку?