Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Як правильно ставити запитання психологу

07.07.2021

Як правильно ставити запитання психологу

Як правильно ставити запитання психологу

Вирішено — прийшов час записатися до психолога. Перший крок зроблено, але тепер потрібно вибрати фахівця, сформулювати запит і зрозуміти, як правильно поставити запитання психологу.

Але про все по порядку.

Вибір психолога

Вибираючи фахівця, важливо орієнтуватися на внутрішнє відчуття. Чи будете ви готові відкритися і довіряти цій людині. Якщо є сумніви, продовжуйте шукати далі. Між вами і терапевтом повинен бути контакт, інакше не вийде встановити дружні та теплі відносини під час сеансів.

Перед прийняттям рішення вивчіть інформацію про психолога: подивіться сторінки в соцмережах, почитайте блог або статті на його сайті, поговоріть по телефону або напишіть йому в мессенджер. Так ви зрозумієте манеру спілкування, зможете оцінити тембр голосу, інтонації і т.п.

Якщо вже визначилися з психологом, але перший сеанс вас не вразив, не поспішайте розривати зв'язок і шукати іншого терапевта. Розкажіть йому про свої переживання і побоювання, поясніть, чого ви очікуєте від консультування.

Часто люди шукають за такими запитами: «психолог онлайн безкоштовно», «онлайн психолог безкоштовно», «психотерапевт онлайн безкоштовно», «безкоштовна допомога психолога». Запам'ятайте, жоден досвідчений і компетентний терапевт не буде консультувати безкоштовно. Так, психолог онлайн може запропонувати 15-20 ознайомлювальних хвилин, щоб ви вирішили, наскільки вам комфортно. Порада психолога HoldYou: якщо хочете якісно опрацювати запит, краще не вестися на безкоштовні пропозиції.

Консультація психолога онлайн: як сформулювати проблему

Правильно поставлене запитання — вже половина успіху. Чим чіткіше сформулюєте запит — тим більше шансів, що консультація пройде з користю для вас. Крім того, важливо не тільки відкрито говорити про свої проблеми, а й чесно відповідати на запитання психологів. Так фахівець зможе скласти повну картину, більше дізнається про причини вашого занепокоєння. Це допоможе побудувати необхідну лінію консультування.

Деяким людям здається, що в постановці запитань немає нічого складного — просто питай, що цікавить і отримуй відповіді. Однак така схема працює не завжди. Прямі відповіді рідко задовольняють, особливо, коли чекаєш від психолога більш детального розбору. Щоб не розчаровуватися, важливо правильно формулювати запит. Ось декілька порад від фахівців HoldYou:

Не питайте, що вам робити, адже етика не дозволяє психологам радити і нав'язувати конкретні рішення.

Якщо вибрали консультації психолога онлайн, але не знаєте, як правильно сформулювати проблему, вам може бути корисна допомога клієнт-сервісу HoldYou. Фахівці допоможуть з вибором фахівця, порадять, до кого краще звернутися з вашим запитом.