Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практичний психолог, гештальт-терапевт. Працюю з тривожними та депресивними станами, працюю з LGBTQ+. Зможу підтримати в кризовий період, в період стресу та невизначеності. Працюю з питаннями особистісних відносин, питаннями сексуальності, сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Наслідки раннього шлюбу

02.06.2021

Наслідки раннього шлюбу

Наслідки раннього шлюбу

Популярність ранніх шлюбів поступово сходить нанівець. Якщо в 2000-х середній вік наречених був 18-20 років, то сьогодні дівчата замислюються про весілля в основному після 25. Що вплинуло на зміну трендів? Всі «за» і «проти» ранніх шлюбів розберемо в статті.

Причини ранніх шлюбів

Під «раннім шлюбом» мають на увазі союз, який легковажно уклали молоді, які ще не стали самостійними і незалежними, люди. Часто у них немає ні матеріального фундаменту, ні життєвого досвіду, ні необхідної психологічної бази.

Зруйнувати сімейну ідилію може що завгодно: емоційні складності, фінансова нестабільність, неготовність до наслідків спільного життя, різні цінності та погляди. Перебуваючи в стані закоханості та ейфорії, молоді люди не мають змоги тверезо оцінити реалії майбутнього життя.

Психологічна незрілість, інфантилізм — ще одна причина, здатна зробити пролом в крихкому молодому союзі. Адже подружнє життя далеке від тих ідеальних картин, які ми бачимо в кіно. Жити разом, будучи єдиним цілим, значить ставити на перше місце інтереси сім'ї, знаходити компроміси, брати відповідальність за кожне рішення. Часто люди не готові до цього. І коли на зміну романтиці приходять побутові проблеми, пари розпадаються.

Проміняли підручники на весілля: причини ранніх шлюбів:

Проблеми ранніх шлюбів

 Психологічні особливості

Наслідки ранніх шлюбів можуть бути різними. Одні пари знаходять в собі сили працювати над стосунками, інші — розчаровуються один в одному.

Не можна сказати, що ідея раннього шлюбу обов'язково приречена. Всі випадки індивідуальні. Адже часто справа не у віці, а в готовності брати на себе відповідальність.

Перед вступом у шлюб психологи рекомендують обговорити спільні очікування та плани по таким пунктам:

Загальні інтереси. Коли пристрасть згасне, щось ще повинно залишитися. Хобі, любов до творчості, спільні подорожі, теми для розмов. Чим більше спільного — тим краще і міцніше буде сім'я.

Очікування від розвитку стосунків. Щоб не було розчарувань, важливо відразу уточнити, як ви бачите спільне життя. Чого чекаєте від майбутнього. Можливо, партнер планує найближчі кілька років провести в подорожах, в той час як ви мрієте про дітей.

До речі, діти — це окрема тема. Свою позицію краще проговорити перед вступом у шлюб.

Зради. Союз буде міцним, якщо у кожного з партнерів однакове ставлення до зрад. Обговоріть відразу можливі трактування цього поняття і неприпустимі виправдання. Позначте свої кордони.

Сімейний бюджет. Якщо один партнер очікує, що бюджет буде спільним, а інший звик ділити рахунок навпіл — сварок в майбутньому не уникнути.

Особливості шлюбу для кожної пари індивідуальні, адже у людей різні потреби і очікування. Обговоріть важливі моменти до того, як вирішите узаконити стосунки.