Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог аналітичного напрямку

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог-консультант в методі КПТ

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ- консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог, консультант в методі позитивної психотерапії

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Аналітичний, клінічний психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог, гештальт-терапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог, гештальт-терапевт

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог-консультант, сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог-сексолог, сімейний психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Аліна Сазонова

Аліна Сазонова

Аліна Сазонова - психолог-консультант HoldYou. Маю психологічну освіту рівня магістр. Регулярно проходжу супервізію та інтервізію. Гарантую конфіденційність, повагу до особистих границь, підтримку в складних рішеннях та проживанні складних періодів. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками. Також, використовую арттерапію, НЛП, КПТ. Я займаюся тим, у що вірю, бо перевірила ефективність на власному досвіді. Психотерапія навчила мене опиратися не тільки на себе, а й на інших, бути в контакті зі своїм тілом, довіряти собі, обирати себе, оточувати себе люблячими людьми, мати високий рівень самоповаги та при любих життєвих обставинах бути собою. Допоможу впоратися з труднощами у відносинах та в професійній реалізації, справитися з невпевненістю в собі та розв'язати проблеми з психосоматикою. Ви будете жити повним життям, маючи комфортні відносини з оточенням, відчуваючи, що ви проживаєте своє життя.

Життєве кредо:

Саме прекрасне життя - це життя без “якби”.

Я не можу змінити минуле, проте я можу творити тут та зараз теперішнє та майбутнє.

Вам до мене якщо:

- ви відчуваєте незадоволеність життям, хочеться більш насиченого та яскравого життя;

- ви відчуваєте невпевненість в собі, нерішучість і маєте низький рівень самоповаги;

- ви відчуваєте, що життя проходить повз і ви не можете ним насолодитися;

- вам складно побудувати комфортні та пристрасні романтичні стосунки, часто проживаєте невзаємну закоханість;

- ви не любите те чим ви займаєтеся і живете в ритмі: робота-дім-робота;

- ви відчуваєте, що можете набагато більше, але періодично у вас опускаються руки;

- вас супроводжує відчуття самотності, навіть з друзями, близькими та родиною;

- ви часто хворієте без об`єктивних на те причин.

Підходи:

Гештальт-терапія, арт-терапія, психологічне консультування в інтегративному підході, НЛП.

Валерия

“После работы с психологом, я снова расцвела. Жизнь как будто заиграла новыми красками, поменялось восприятие себя и людей. Рекомендую, очень профессионально!”

img
Ярослава

“Я обратилась к психологу Алине в достаточно тяжелый период жизни, казалось, что все катится в пропасть. После первых консультаций, у меня с появились силы и желание работать над ситуацией. Большое спасибо !”

img
Оля

“На консультации психолог очень доступно все объяснила и показала, разложила по полочкам проблему и пути решения. Рекомендую!”

img
Ревнує або контролює?

Ревнує або контролює?

23.07.2021

Життя в атмосфері постійних ревнощів нестерпне і руйнівне. Будь-які стосунки, в яких ревнощі перетворюються на тоталь...

Екзистенційна криза: як пережити

Екзистенційна криза: як пережити

28.05.2021

Кожна ситуація впливає на людину, її думки, вчинки, емоційний стан. Однак найбільш сильний вплив мають психологічні ч...

Маніпулятор. Аб’юзер. Перверзний нарцис. Хто ці люди?

Маніпулятор. Аб’юзер. Перверзний нарцис. Хто ці люди?

19.04.2021

Чоловік - маніпулятор, нарцис, рятівник? Для психологічно здорової людини спілкування з такими людьми руйнівно. Нерід...

Чи вмієш ти любити? П'ять мов любові

Чи вмієш ти любити? П'ять мов любові

07.04.2021

Кожна людина висловлює любов по-своєму. І часто буває, що люди, які перебувають у відносинах, не відчувають прив'язан...