Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Поради психолога: як досягти успіху на новій роботі

25.02.2021

Поради психолога: як досягти успіху на новій роботі

Вихід на нову роботу – завжди стрес. Як проявити себе, що говорити, а про що краще промовчати, чи варто висловлювати думку або залишити її при собі. Ці питання накривають, немов лавина. Змушуючи сумніватися в своїх силах і компетенціях.

Приступаючи до роботи в новій компанії потрібно подумати про те, як справити хороше враження, екологічно влитися в колектив і виправдати очікування керівника. Варто подбати і про свої професійні навички, можливо, буде потрібно навчитися чомусь новому. Компанія, наймаючи співробітника на роботу, очікує від нього високих показників і ефективності. І завдання працівника – відповідати вимогам, показати свою зацікавленість і готовність брати на себе відповідальність.

Психологи HoldYou підготували рекомендації, які допоможуть досягти успіху на новій роботі.

Як справити хороше враження

Перший тиждень на новій роботі подібний першому тижню в новій школі. Хвилювання долає з будь-якого приводу – чи підходить одяг, як зустріне керівник, яке враження я вчиню на інших співробітників. Занепокоєння – це нормально. Головне слідувати простим порадам, які допоможуть адаптуватися на новому місці.

Порада очевидна, але занадто важлива, щоб нею нехтувати. Вуді Аллен говорив: «80 відсотків успіху – це прийти». У вашому положенні цими 80% розкидатися не варто.

Прийшовши на роботу вчасно, ви покажете, що той ентузіазм, який ви взяли з собою на першу співбесіду, все ще з вами.

Як правило, HR-фахівець на першій зустрічі з кандидатом розповідає про корпоративну культуру і про дрес-код. Однак якщо про це нічого не говорили, це не означає, що можна одягатися як хочеться. Краще запитати керівника або адміністратора про форму одягу.

Завжди намагайтеся одягатися трохи краще в перші дні роботи.

У перший робочий тиждень ви будете отримувати багато нової та важливої ​​інформації. Про внутрішні процеси, зовнішню комунікацію тощо. Уважно слухайте, запам'ятовуйте і аналізуйте все. Пам'ятайте про важливість запитань. Це покаже вашу зацікавленість і допоможе в подальшому.

Як варто поводитися на новій роботі

Щоб прижитися в колективі та досягти успіху, ведіть себе відповідно.

Не чекайте, поки якийсь співробітник компанії підійде до вас познайомитися. Проявіть ініціативу. Запитайте, де всі зазвичай купують каву вранці? Куди люблять ходити після роботи? Де обідають? Так ви зможете зав'язати розмову.

Це допоможе дізнатися про всі підводні камені та тонкощі роботи. Не бійтеся попросити колегу допомогти вам звикнути до нової обстановки і влитися в колектив.

Уточніть на співбесіді, чого саме від вас очікують. Яких результатів потрібно досягти і як вони будуть оцінюватися. Так ви зможете швидше і краще організувати робочий час. Приділіть максимум уваги своїм обов'язкам. Особливо в перші місяці.

Чия підтримка важлива

Складно справлятися із завданнями без зовнішньої підтримки. Якою б сильною людиною ви не були, наскільки б високо не оцінював вас керівник, заручитися підтримкою колег потрібно.

Постарайтеся заслужити повагу людей, з якими працюєте. Запропонуйте сходити на каву або на обід. Дізнайтеся один одного в неформальній обстановці.

Не порівнюйте нове місце роботи зі старим. Якщо у вас були дружні та довірчі відносини з колегами в попередній компанії, не чекайте, що ваша репутація проїхала за вами по п'ятах. Тут доведеться заново вибудовувати відносини. Змиріться з тим, що перший час ви будете новачком.

Очікування керівника

Ми згадували про це вище, але зупинимося докладніше на цьому пункті. Адже, як би добре ви не спілкувалися з іншими працівниками, оцінювати будуть не за навички комунікації.

Відразу на співбесіді запитайте, яких результатів від вас очікують. Де починається і закінчується ваша відповідальність. Які обов'язки будете виконувати і за якими критеріями буде оцінюватися робота. Можливо вас будуть оцінювати по системі KPI, це краще уточнити заздалегідь.

Після того, як ви отримали відповіді на питання, що цікавлять, займіться організацією свого робочого дня. Перші 3 місяці на новій посаді одні з найважливіших. Керівник буде аналізувати кожну вашу дію. Виконуйте роботу на 102%, якщо хочете, щоб про вас склалося приємне враження.