Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практичний психолог, гештальт-терапевт. Працюю з тривожними та депресивними станами, працюю з LGBTQ+. Зможу підтримати в кризовий період, в період стресу та невизначеності. Працюю з питаннями особистісних відносин, питаннями сексуальності, сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Відновлення психічного стану після COVID-19

19.05.2021

Відновлення психічного стану після COVID-19

Відновлення психічного стану після COVID-19

COVID-19 негативно впливає не тільки на фізичне здоров'я людей, але і на психологічне. Після одужання, багато пацієнтів скаржаться на ускладнення. Однак справа не в загостренні хронічних захворювань. Мова про психічні розлади. «Постковідний синдром» — так називають лікарі це явище.

У статті розберемося, чи впливає коронавірус на психічний стан людини, які симптоми і наслідки.

Як COVID-19 впливає на психіку

Пандемія внесла значні корективи в життя кожної людини. Крім змін звичного способу життя, з'явився внутрішній страх, тривожність, відчуття незахищеності. Ми щодня дивимося новини, перевіряємо інформаційні канали в надії побачити щось заспокійливе і позитивне. Однак отримуємо лише страшну статистику, зростання кількості хворих і збільшення летальних випадків. Все це негативно впливає на психічний стан.

Таким чином наша психіка порушується ще до захворювання. А коли симптоми підтверджуються довідкою з лабораторії з відміткою «positive» ситуація тільки погіршується. Навіть у тих, хто переніс хворобу в легкій формі, можуть спостерігатися ускладнення через кілька тижнів або місяців після одужання.

Психічні розлади можуть виникати через гормональні порушення та психосоматику. Реакцію організму на пережитий стрес.

Наслідки COVID-19:

Якщо помітили, що ваш психоемоційний фон і поведінка змінилися, буде корисна психотерапія. Обов'язково скажіть психологу, що турбує і тривожить вас.

Як допоможе психолог, психотерапевт? Коли потрібна допомога?

Психолог або психотерапевт допоможуть впоратися з постковідним синдромом, нададуть необхідну підтримку і допомогу.

На консультаціях ви зможете відкоригувати порушення і ускладнення, що виникли після захворювання. Сюди відноситься не тільки безсоння, апатія, дратівливість і плаксивість. Це може бути панічний страх, що напади повторяться, нестача повітря, сильна задишка при мінімальних навантаженнях.

Також психологи відзначають, що у людей, які перехворіли на COVID-19, з'являється страх за своє життя і життя своєї родини.

Інфекція вражає не тільки органи людини, але й її психіку. Тому повна реабілітація неможлива без індивідуальної роботи досвідченого фахівця.

Психологічна підтримка — те, що потрібно, якщо ви хочете знову жити повним життям і радіти кожному моменту. Не відчуваючи страх, роздратування і тривожність.

Як допомогти собі вже зараз