0 800 336 126 Інформаційна підтримка
Ru Uk

Авторизація

eye
Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Оплата сесії

Кредитна картка Промокод

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Працює в короткостроковому психоаналітичному консультуванні, а також методами емоційно-образної терапії і КПТ. Лілія, будучи сама прийомною мамою, довгий час займається консультуванням прийомних і кризових сімей, проводить семінари та тренінги з вікової психології, відповідального батьківства, сексуальності та питань сексуальної освіти. У житті завжди можна знайти сенс, а ще краще створити його.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Інна Гнезділова
Інна Гнезділова

Психолог

Найскладніший шлях - це шлях до самого себе. І найбільше щастя в житті - прийти до цієї мети! І щоб це вдалося саме Вам, я пропоную свій супровід. Мене звуть Інна Гнездилова, я психолог. Нешаблонний, індивідуальний підхід до клієнта, сильна емпатія і повага до особистості клієнта, професійний і життєвий досвід, інтегрований підхід до терапії дозволяє досягати поставлених цілей у спільній з клієнтом трансформації.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Лілія Малашко

Лілія Малашко

У 9-му класі я абсолютно точно вирішила, що буду психологом. Мені подобалося, що друзі приходили до мене поговорити про свої проблеми, тому що я завжди любила слухати. Мені було цікаво, що людину хвилює і чому, як вона вирішує свої проблеми, і як би впоралася я. Завдяки поєднанню досвіду, теоретичної бази і особистої усвідомленості, я точно знаю, що робота з клієнтом вимагає занурення і часу. І ще раз: ЧАСУ. Мені цікаво працювати з пошуком сенсу життя, з бажанням зрозуміти себе і вийти з кризи, із взаємовідносинами між людьми, як в парі, так і батьків з дітьми, з питаннями сексу і сексуальності. 12 років я займалася екіпіруванням для туристів - допомагала людям зібрати все необхідне для подорожей і пригод. Коли я консультую зараз, я роблю те ж саме - екіпірую, допомагаю знайти ресурс для подорожі по життю, вчу користуватися картою і отримувати задоволення від Шляху.

Підходи

У консультуванні я спираюся на старий добрий психоаналіз. Але також мені подобаються техніки когнітивно-поведінкової, емоційно-образної і емоційно-сфокусованої терапій.

З чим допоможе впоратися

Питання самооцінки.

Пошук сенсу життя.

Відносини у парі і дитячо-батьківські відносини.

Сексуальні проблеми.

Тривога і стрес.

Проблеми вибору.

Лілія, будучи сама названою мамою, довгий час займається консультуванням прийомних і кризових сімей.

Ключовий напрям

Психоаналіз

Життєве кредо

Ніколи не говори “ніколи”.

Сенс потрібно не шукати, а створювати.

Кожна людина – нова планета.

Як стати більш розкутою в ліжку – ТОП корисних порад

Як стати більш розкутою в ліжку – ТОП корисних порад

02.09.2020

Якою би привабливою та чарівною не була дівчина, це не гарантує повну розкутість у ліжку. Навіть сексуальна революція...

Проблеми з чоловіком у родині: правила розумної жінки

Проблеми з чоловіком у родині: правила розумної жінки

19.08.2020

Сімейні кризи – з ними стикається кожна пара. Великі або маленькі, вони стануть каменем спотикання в гармонійних стос...

Лілія Малашко розповість про психосексуальний розвиток людини

Лілія Малашко розповість про психосексуальний розвиток людини

08.07.2020

Ви коли-небудь намагалися зрозуміти, чому не працює новорічна гірлянда? Щоб знайти причину, треба методично оглянути ...

Міфи про секс, або поговоримо відверто із Лілею Малашко

Міфи про секс, або поговоримо відверто із Лілею Малашко

28.05.2020

В житті, як і у медалі, є дві сторони - сторона «плюс» і сторона «мінус». Наше століття дуже спростило нам життя в се...

У вас є код на знижку?