Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Сергій Ткачук
Сергій Ткачук

Психолог

Я зможу вам допомогти налагодити стосунки в сім'ї, з партнером , батьками , чи дітьми . Подолати професійне виснаження та депресивні стани. Змінити самооцінку, самовідчуття, визначитися з цілями в житті. Зробити це життя більш приємним і радісним.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практичний психолог, гештальт-терапевт. Працюю з тривожними та депресивними станами, працюю з LGBTQ+. Зможу підтримати в кризовий період, в період стресу та невизначеності. Працюю з питаннями особистісних відносин, питаннями сексуальності, сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

З якими запитами допоможе впоратися психолог-сексолог?

28.04.2021

З якими запитами допоможе впоратися психолог-сексолог?

З проблемами, великими або маленькими, стикається більшість сімейних пар. Тривалість стосунків не так важлива, скоріше справа в атмосфері, що переважає в родині. Здавалося б, за плечима не один рік спільного життя, звички один одного давно знайомі, а форми поведінки — вивчені. Однак, конфлікт може спровокувати що завгодно. Особливо, коли напруга між партнерами постійно зростає і відбивається на сексуальному зв'язку.

Сексуальні стосунки — це важлива складова життя кожної пари. Нехтуючи цим аспектом, люди втрачають радість, погіршується психологічний стан. З'являється роздратування, агресія, апатія. Секс — не просто фізичний контакт. Це процес єднання, емоційного зближення.

Опрацювати проблеми сексуального характеру допоможе психолог-сексолог. У чому його відмінність від інших фахівців, і з якими запитами звертаються, розберемося в статті.

У чому відмінність психолога від сексолога?

Відвідування психолога поступово стає обов'язковим ритуалом кожного, хто піклується про своє ментальне здоров'я. Неможливо рухатися вперед і рости, тягнучи за собою багаж страхів, установок, невирішених внутрішніх конфліктів.

З проблемами в сексуальних відносинах все складніше. Багатьом людям соромно відкрито говорити про них, адже це інтимно і потаємно. Тому більшість надає перевагу онлайн-консультаціям. Спеціаліст не знає вас особисто, можна назватися будь-яким ім'ям і говорити про все без сорому.

Психолог-сексолог займається вивченням відхилень у статевій поведінці. Допоможе при відсутності ваблення та страсті. При імпотенції, неадекватній поведінці, проблемах з оргазмом і т.п. Також до сексолога звертаються люди, які відчувають себе некомфортно в своєму тілі та замислюються про зміну статі.

В яких випадках психолог-сексолог допоможе?

Абсолютно будь-яка проблема в сексуальних відносинах потребує опрацювання. Не секрет, що з роками пристрасть і романтика між партнерами згасає. Часто це призводить до зниження сексуальної активності, що, в свою чергу, відбивається на спільному житті. З'являються проблеми, конфлікти і незадоволеність. Наскільки б міцними не були партнерські стосунки, секс грає надважливу роль.

Психолог-сексолог допоможе вирішити сексуальні питання. Ви зможете заново відчути пристрасть і насолоду.

Якщо вам соромно говорити відкрито про свої інтимні проблеми, почніть працювати зі спеціалістом онлайн. Так ви позбудитесь незручності та страху бути засудженими, будете почувати себе більш безпечно.

Консультація сексолога буде корисною, якщо потрібна психологічна підтримка, ви стали жертвою насильства, аб'юзивних відносин. Відчуваєте стрес після розриву тривалого зв'язку, розлучення або зради сексуального партнера.

Запити

Ефективність психолога-сексолога неможливо переоцінити. Зазвичай до фахівця звертаються з такими інтимними проблемами:

Рішення

Завдяки роботі психолога-сексолога ви зможете:

Сексологи HoldYou проводять консультації онлайн, гарантують конфіденційність і анонімність. Кожна терапевтична бесіда, а також вся інформація, якою ви поділитеся, залишиться тільки між вами і психологом.