Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог-консультант в методі КПТ

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ- консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

<p>Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.</p>

Ольга Коржунова
Ольга Коржунова

Аналітичний, клінічний психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог, гештальт-терапевт

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог-консультант, сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Юлія Якуніна
Юлія Якуніна

Cімейний консультант, підлітковий психолог

<div>Вища медична освіта. Досвід роботи 10 років. Працюю з дорослими та підлітками; з парами у ситуації конфлікту (у тому числі через гроші), зради, розлучення. Допомагаю впоратися зі страхом смерті, знайти смисли, здобути опору; з гнівом, образою, почуттям провини, неповноцінності, самотності; опрацювати образи на батьків; розібратися із психологічними причинами симптому захворювання. ЛГБТ френдлі.</div>

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Роксоляна Мусіюк
Роксоляна Мусіюк

КПТ - консультант, гештальт-консультант

Використовую в роботі КПТ-підхід та гештальт. Керуюсь такими цінностями: кожна людина має право на прийняття і знайти в собі дім. Я готова пройти цей шлях разом. Працюю із різними запитами: тривожні, депресивні, панічні стани, невпевненість в собі, страх взаємодії зі світом, труднощі в стосунках із близькими, травматичний досвід.

Ірина Пікущенко
Ірина Пікущенко

Сімейний терапевт, дитячий психолог

Коли до мене приходять клієнти, я дослухаюсь до них та можу зрозуміти з першої зустрічі на якому рівні знаходяться їх проблеми: індивідуальному, сімейному, родовому. Допомогаю знайти способи виходу з конфліктної ситуації, подалати кризу, пережити хвилювання минулої або теперешньої ситуації, надаю підтримку, та супроводжую в ресурсний стан.

Катерина Сімороз
Катерина Сімороз

Гештальт-терапевт, підлітковий психоаналітик

Вітаю! Я практикуючий психолог, гештальт – терапевт, спеціаліст у дитячо – батьківських відносинах. Консультую у гештальт підході. Це робота з почуттями та емоціями, які дозволяють зрозуміти свої справжні потреби та знайти екологічний спосіб їхнього задоволення. Бути в гармонії з собою – це надійний фундамент для того, щоб радіти життю та продуктивно взаємодіяти з оточуючими.

Гліб Федоров
Гліб Федоров

Психолог

<p>Психолог-консультант. Спеціалізуюся по роботі з особистісними конфліктами, негативними переконаннями, а також депресивними та тривожними розладами легкого та помірного ступеня. Допомагаю у запитах, які пов'язані з пошуком гармонії в собі, розумінням своїх потреб, можливостей та ресурсів. У роботі з клієнтами використовую елементи з гештальт-терапії, схема-терапії та КПТ.</p>

Марія Собко
Марія Собко

Психолог

<p>Дипломований психолог, працюю в методі сімейної системної психотерапії. З турботою та в безпеці допомагаю досліджувати свій внутрішній світ та відносини з іншими.</p>

Амина Каримова
Амина Каримова

Психолог

Ольга Прибильська
Ольга Прибильська

Психолог

<p>Психолог, магістр психології. Практикую напрям сучасної психоаналітично орієнтованої психотерапії - символдраму. Я за лагідне та &ldquo;екологічне&rdquo; пропрацювання внутрішніх конфліктів, на консультаціях актуалізую внутрішні ресурси та використовую творчий підхід до вирішення психологічних труднощів, це сприяє якісним змінам у житті клієнта. Працюю з широким колом проблем.</p>

Олексій Косолапов
Олексій Косолапов

Психолог

<p>Я практичний психолог, кандидат психологічних наук, член Національної психологічної асоціації України. Працюю у сфері психологічних послуг понад 10 років. З 2021 року викладаю на кафедрі психології &laquo;Психологічне консультування&raquo; та &laquo;Основи психотерапії&raquo;. На даний момент завершую 5-річний професійний навчальний курс із психотерапії.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Дорослі діти: особливості покоління Z

25.10.2021

Дорослі діти: особливості покоління Z

Дорослі діти: особливості покоління Z 


Ми все частіше чуємо про нове покоління Z. Та багато хто не знає, що це за градація і чому взагалі важливо розуміти особливості сучасної молоді. 


Які є покоління?

Кожні 20 років відбувається зміна поколінь. І кожне має свою назву. Наприклад, бабусі й дідусі 1945-1960 року народження відносяться до бебі-бумерів. Таку назву вони отримали через те, що після Другої світової війни народжуваність різко зросла. У той період у них сформувались свої інтереси та цінності. Люди вірили у світле майбутнє і цінували родинний затишок. Вони багато працювали і вважали, що фінансовий достаток забезпечить їм стабільність.

Народжені у 1960-1980 роках уже відносяться до іншого покоління – Х. Під впливом політичних та економічних процесів їхній світогляд зазнав певних змін. Вони росли в нелегкі роки перебудови. Поки їхні батьки важко працювали з рання до пізнього вечора, вони вчилися бути самостійними та відповідальними. Основні цінності цього покоління – стабільність та комфорт. «Ікси» вірять, що у своїй роботі потрібно покладатися лише на себе, а досягти успіху можливо завдяки наполегливій праці. 

Приблизно з 1980 по 2000 роки були народжені міленіали або покоління Y. Вони зростали разом з появою світової інформаційної мережі – інтернету. Розвиток новітніх технологій значно вплинув на формування їхньої поведінки. Це покоління не згодне важко працювати зранку до вечора, щоб відчувати фінансову стабільність. Для заробляння грошей їм достатньо просто мати телефон. Саме покоління Y вперше заговорило про вигорання, отримання задоволення від роботи, саморозвиток.

Також міленіали більше переймаються власним комфортом та емоційним станом. Вони поважають себе та мають високу самооцінку. Не квапляться створювати сім’ю, адже є волелюбними і не хочуть затягувати себе «в ярмо» подружнього життя.


Особливості покоління Z

Покоління Z починається з 2000 року. Це покоління майбутнього. Його представники не уявляють життя без інтернету та соціальних мереж. Вони не піддаються стереотипам, які намагається нав’язати суспільство. Мають власну точку зору і не бояться висловлювати її. У порівнянні з міленіалами, покоління Z є більш консервативним. Вони відмовляються від тютюну та алкоголю, ведуть здоровий спосіб життя.  

Серед представників «зетів» найчастіше можна зустріти блогерів, які розповідають про правильне харчування, спорт, ментальне здоров’я. Вони піклуються про навколишнє середовище. Покоління Z – це покоління екоактивістів та вегетаріанців. Вони мають власну соціальну позицію, виступають за рівність між жінками та чоловіками, відстоюють права ЛГБТ. Так, нове покоління є більш толерантним. Також «зети» люблять навчатися, а багатозадачність для них є нормою.     

Але у цього покоління є і свої мінуси. Через те, що «зети» не мали типового дитинства «у дворі», а з однолітками спілкувалися переважно в соціальних мережах, то їм важко взаємодіяти з іншими людьми в команді. Вони – індивідуалісти, які хочуть працювати самі на себе і ні від кого не залежати. 

Це покоління, якому важко визначитися зі своїм майбутнім. Найскладніша задача для них – зрозуміти, чим займатися. Представники цього покоління не з тих, хто обирає роботу раз і на все життя. Їхні інтереси можуть змінюватися кожен день. Попри те, що «зети» не люблять, коли їм щось нав’язують, вони часто потребують підтримки та порад. 

Нове покоління Z – це цифровий детокс, робота в інтернеті, саморозвиток, політичний активізм, креативність. Та з іншого боку – це відсутність навичок командної роботи, невизначеність із майбутнім та постійний пошук нових пригод.


Чому необхідно зважати на особливості нового покоління?

Настав час, коли покоління Z підросло і почало виходити на ринок праці. Сучасна молодь має свої цінності та принципи. Для того, щоб уживатися з «зетами» в одній компанії, потрібно розуміти їхні особливості. Насамперед для представників нового покоління важливо, щоб їх чули, щоб вони відчували свою значущість. Попри молодий вік, до них потрібно ставитися як до дорослих. Давати їм свободу та простір для творчості. Також «зетів» необхідно підбадьорювати в їхніх починаннях та навчати командної роботи. Так вони зможуть відкритися та використати весь свій потенціал на благо справі.