0 800 336 126 Інформаційна підтримка
Ru Uk

Авторизація

eye
Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Оплата сесії

Кредитна картка Промокод

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Працює в короткостроковому психоаналітичному консультуванні, а також методами емоційно-образної терапії і КПТ. Лілія, будучи сама прийомною мамою, довгий час займається консультуванням прийомних і кризових сімей, проводить семінари та тренінги з вікової психології, відповідального батьківства, сексуальності та питань сексуальної освіти. У житті завжди можна знайти сенс, а ще краще створити його.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Інна Гнезділова
Інна Гнезділова

Психолог

Найскладніший шлях - це шлях до самого себе. І найбільше щастя в житті - прийти до цієї мети! І щоб це вдалося саме Вам, я пропоную свій супровід. Мене звуть Інна Гнездилова, я психолог. Нешаблонний, індивідуальний підхід до клієнта, сильна емпатія і повага до особистості клієнта, професійний і життєвий досвід, інтегрований підхід до терапії дозволяє досягати поставлених цілей у спільній з клієнтом трансформації.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Лілія Малашко розповість про психосексуальний розвиток людини

08.07.2020

Лілія Малашко розповість про психосексуальний розвиток людини

Ви коли-небудь намагалися зрозуміти, чому не працює новорічна гірлянда? Щоб знайти причину, треба методично оглянути кожну лампочку від початку і до кінця. Збій роботи всього однієї лампочки - і все. Немає ні вогників, ні радості, ні свята.

Наша сексуальність, як гірлянда. Вона працює при послідовному з'єднанні (розвитку) лампочок (етапів). Щоб знайти причину проблеми, іноді потрібно розглянути ціле по шматочках.

Перший шматочок - нам три роки, і ми РАПТОМ розуміємо, що хлопчики і дівчатка відрізняються не тільки машинками і бантиками. Перший інтерес - подивитися, а як ТАМ в іншого і показати, як у мене. Дорослі далеко не завжди адекватно сприймають цю гру. Вони бояться виростити сексуально розбещених дітей. Тому в кращому випадку відволікають, в гіршому - карають і ганьблять.

Як дорослим зберегти «гірлянду»?

- зрозуміти, що це нормальний процес, не лякатися самим і не лякати дитини;

- обережно і доброзичливо поговорити з дитиною і пояснити різницю; 

- зайнятися власним самоосвітою в області розвитку людини. 

Як виглядає «поломка» в майбутньому?

- невпевненість: «а я точно дівчинка?»;

- сором і вина за своє тіло;

- відсутність інтересу до себе.

Другий шматочок - перше кохання. Романтика без тілесності. Конкретний об'єкт обожнювання. Дорослі і тут примудряються накосячіть: «Таких у тебе ще знаєш скільки буде?», «Тобі що, подобається цей капловухий?», «Уявляєте, наша дівчинка закохалася! Ха-ха, прикольно, правда?» Знецінення і приниження зустрічається досить часто.

Як дорослим зберегти «гірлянду»?

- зрозуміти, що почуття дитини - справжні; 

- підтримати і схвалити вибір;

- створити атмосферу довіри та допомоги, щоб навчити висловлювати почуття; 

- продовжити власне самоосвіту у цьому напрямку. 

Як виглядає «поломка» в майбутньому?

- невпевненість в собі і своєму виборі;

- невміння взаємодіяти з протилежною статтю;

- однобоке розуміння відносин (наприклад, механічний секс зрозуміло, близькість - немає).

Наступний шматочок - підліткова гіперсексуальність. Всередині все кипить і вихлюпується назовні агресивністю, неповагою, словами на паркані, самотою у ванній, складною історією браузера ... Тут дорослим дуже складно. Особливо, якщо вони пропустили перші два "шматочки" розвитку своєї дитини і зрозуміли лише зараз.

Як дорослим зберегти «гірлянду»?

- зрозуміти, що "все йде за планом", не соромитися і не порушувати кордони;

- підтримувати атмосферу довіри і розуміння, щоб навчити контролювати почуття;

- ділитися своїми переживаннями в цьому віці; 

- освоювати техніки розслаблення або пити валер'янку.

Як виглядає «поломка» в майбутньому?

-травми першого сексуального досвіду;

-інфантилізм у відносинах (бажання продовжити підлітковий вік);

-невміння підтримувати довгострокові відносини.

Вищесказане просто інформація для роздумів. На жаль, мало хто з нас може похвалитися просунутими батьками в цій сфері. Тому в тій чи іншій мірі складності з «лампочками» є у всіх. Розібратися, яка «виключена» і чому - непогана завдання для роботи з психологом.

Доросла сексуальність гармонійна і відповідальна. А ще різноманітна і святкова, як новорічна гірлянда. :)

У вас є код на знижку?