Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Онлайн-психотерапія — за і проти

05.07.2021

Онлайн-психотерапія — за і проти

Онлайн-психотерапія — за і проти

Карантин і соціальні обмеження змусили нас звикнути до нової реальності, де будь-яка потреба швидко закривається в форматі онлайн. Отримати допомогу психолога тепер так само просто, як і замовити доставку продуктів з супермаркету.

Неможливо уявити життя без цифрових технологій. Щоб насолодитися улюбленими стравами більше не обов'язково їхати в ресторан, працювати можна віддалено, а оновити гардероб зручно в онлайн-магазині. Терапія теж стала комфортнішою — консультації по скайпу, переписка з психологом онлайн в чаті або месенджері.

Це дозволяє підтримувати mental health, навіть перебуваючи за сотні або тисячі кілометрів від спеціаліста.

Ефективність психологічної допомоги online

Ефективність терапії не залежить від формату. Особливо, коли необхідна консультація психолога. Якщо ваш запит передбачає роботу з психотерапевтом, краще уточнити відповідний формат у фахівця. Адже психолог і психотерапевт володіють різними компетенціями, вирішують різні психологічні проблеми. Однак помилково стверджувати, що сеанси з психотерапевтом будуть ефективними тільки в режимі стандартної зустрічі.

Формат онлайн підійде, якщо ваш психолог далеко. Наприклад, ви живете або відпочиваєте в іншій країні.

Деякі люди впевнені, що сеанс психотерапії повинен проходити в кабінеті. Адже там особлива атмосфера, яка спонукає до розмови і розслабляє, дозволяючи на певний час відключитися від побутових проблем і переживань. Але ті, хто вже встиг протестувати онлайн-формат, переконалися, що заспокоїтися і налаштуватися на бесіду можна і вдома. Коли навколо знайомі та звичні речі, легше відкритися і виговоритися.

Якщо сумніваєтеся, який формат вибрати — почитайте блог або цікаві статті з психології. Там часто можна знайти відповіді на потрібні запитання. Крім того, дізнаєтеся, в чому відмінність психолога від психотерапевта.

Плюси і мінуси

Онлайн-терапія по скайпу або особистий візит в кабінет? Розглянемо «за» і «проти».

Плюси:

Мінуси:

Звичайно, онлайн-терапія має свої недоліки. Але здебільшого вони пов'язані з технічною частиною — перебої зі зв'язком, слабке інтернет-з'єднання, проблеми на лінії і т.п. Через низьку якість відео фахівцю буде складніше визначити, які емоції відчуває клієнт. Також неполадки в роботі техніки можуть зовсім зірвати зустріч. Однак подібні проблеми зустрічаються не частіше, ніж, наприклад, ремонт за стінкою або відсутність електрики в кабінеті психолога.

Можна підібрати фахівця самостійно або на платформах, які надають психотерапевтичні послуги. Наприклад, сервіс HoldYou. Тут представлені досвідчені психологи, що працюють в різних напрямках: сімейна, підліткова і дитяча терапія, сексологія, психотерапія і т.п. Перші 15 хвилин сеансу безкоштовні, тому можете заздалегідь підготувати питання до психолога, щоб переконатися, що він підходить.