Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог аналітичного напрямку

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог-консультант в методі КПТ

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ- консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог, консультант в методі позитивної психотерапії

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Аналітичний, клінічний психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог, гештальт-терапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог, гештальт-терапевт

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог-консультант, сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог-сексолог, сімейний психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Юлія Реутенко

Юлія Реутенко

Юлія Реутенко - психолог-консультант HoldYou. Сертифікований консультант магістерської програми "Системно-сімейна психологія. Психологічне консультування ". Ми всі хворі діти, хворих дітей. На жаль, але це так ... Коли я вперше прийшла в терапію ,в якості клієнта-я була «хворою» дитиною хворих батьків. Мама з багатодітної сім'ї, де дитина була лише ресурсом для виконання плану п'ятирічки, а тато викинутий з сім'ї, відправлений на виховання до дитячого будинку, при живих батьках, які самі його туди ж відвезли ... .а потім знову забрали. Всі ці історії, з їх глибиною і хворими душами - не могли не відобразитися на мені, як і на кожному участнику родової системи. Але найменше мені хотілося, щоб це «придане» дісталося моїй дитині. Будучи в регресивній терапії - я змогла прожити всі травми своїх батьків і пра-прабатьків, пропустивши їх через себе, відчувши біль кожного члена родової системи, проаналізувавши кожен сценарій . Тільки так мені вдалося знайти свій шлях до зцілення і трансформувати в любов і прийняття те, що з роками могло накопичитися в черговий багаж претензій до батьків, партнера, оточення і світу. Ми - ті люди, які хочуть отримувати любов, турботу, увагу, визнання. Але одночасно - ми ті люди, які Самі відповідають за цей процес. Через біль, розчарування, страждання, надію, прийняття - до нас приходить прозріння. У когось воно приходить через самоаналіз, пошук інформацфїї в книгах . Але найшвидший шлях - через терапію.

Підходи:

Регресивна терапія, системно сімейна психотерапія, когнітивно-поведінкова психотерапія.

З чим допоможу впоратися:

• Вийти із злиття в дитячо-батьківських сценаріях (ми «злилися» з одним з батьків і несемо його почуття в своєму житті)

• Відновити розірваний / зруйнований зв&#39;язок з мамою і татом

• Виявлення родових динамік і вихід із них

• З&#39;єднання жіночої і чоловічої монади через роботу з батьками

• Демонтаж програми знецінення через роботу з самоцінністю

• Звільнення від старих партнерських відносин, вихід з співзалежних відносин

• Зустріч з травмованою , внутрішньою дитиною

Життєве кредо:

«Важливо не те, що зробили з мене, а те, що я сам зробив з того, що зробили з мене»

Жан-Поль Сартр

Катерина

“Всё прошло очень хорошо. Рекомендую Юлию - она очень хороший специалист.”

img
Катерина

“Очень благодарна за весь путь который со мной прошла Юлия. За 4ре сеанса, мы сделали что-то не реальное. Такого результата я неожиданное! Теперь не перестану благодарить ваш сервис и специалистов которые у вас есть. Огромное спасибо вам Юлия, вы действительно помогаете людям и направляйте их в нужное русло, благодарю вас за время уделённое мне.❤❤❤”

img
Фобії, страхи і тривога — три кити на шляху до психіатра

Фобії, страхи і тривога — три кити на шляху до психіатра

20.07.2021

Все життя нас супроводжують позитивні та негативні емоції. Це природно. Але такі емоції як страх, фобії та тривоги за...

Онлайн-психотерапія — за і проти

Онлайн-психотерапія — за і проти

05.07.2021

Отримати допомогу психолога тепер так само просто, як і замовити доставку продуктів з супермаркету. З психологами Hol...

Відновлення психічного стану після COVID-19

Відновлення психічного стану після COVID-19

19.05.2021

COVID-19 негативно впливає не тільки на фізичне здоров'я людей, але і на психологічне. «Постковідний синдром» — що це...

З якими запитами допоможе впоратися психолог-сексолог?

З якими запитами допоможе впоратися психолог-сексолог?

28.04.2021

З проблемами, великими або маленькими, стикається більшість сімейних пар. Опрацювати проблеми сексуального характеру ...

Віддалена робота. Поради психолога: як налаштувати work-life-balance?

Віддалена робота. Поради психолога: як налаштувати work-life-balance?

23.04.2021

Недавня новина про продовження карантину викликала у людей різні емоції. Як же зберегти work-life balance і не зійти ...

Як подолати стрес?

Як подолати стрес?

25.02.2020

Щодня ми стикаємося з величезною кількістю стресів різної категорії. І якщо напруга буде постійно накопичуватися, є р...