Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог аналітичного напрямку

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог-консультант в методі КПТ

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ- консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог, консультант в методі позитивної психотерапії

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Аналітичний, клінічний психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог, гештальт-терапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог, гештальт-терапевт

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог-консультант, сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог-сексолог, сімейний психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Коржунова Ольга

Коржунова Ольга

Я - магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії. Я абсолютно впевнена, що кожна людина здатна змінити своє життя і зробити його таким, яким хотів би бачити. Але, на жаль, різного роду страхи, негативні установки, які прийшли до нас з дитинства, від батьків, від соціуму не дають нам можливість рухатися вперед і змінювати своє життя. Якщо не можете знайти в собі сили рухатися вперед, неврози, агресію і страхи блокують ваш особистий потенціал і творчу енергію. Якщо ви відчуваєте, що готові змінюватися, тому що вже так продовжувати немає сил, якщо необхідна підтримка, записуйтеся до мене на консультацію і ми разом пройдемо шлях зі зміни вашого життя!

Життєве кредо:

Ми є тим, у що ми віримо.

Підходи:

Аналітична психологія, когнітивно-поведінкова терапія.

З чим допоможу впоратися:

• Панічні атаки

• Страхи

• Тривожний стан

• ОКР

• Апатія

• Депресивний стан

• Фобії

• Агресія

• Низька самооцінка

• Негативні установки

Оксана

“Ольга очень внимательный и последовательный психолог! Спасибо за рекомендации и совместную работу над моими вопросами. Ольга помогла разрешить проблемы со сном и эмоциональной нестабильностью, благодаря этому наладились мои отношения с близкими и на работе! Осталась очень довольна, что за короткое время мы достигли таких результатов. Буду рекомендовать друзьям и знакомым и Ольгу, и HoldYou)))”

img
Лиза

“Очень хочу порекомендовать психолога Ольгу! Было безумно приятно работать, ни разу не пожалела, что выбрала именно ее. Очень активно и четко задавала нужные вопросы, а также оставляла свои рекомендации и домашние задания. Остались только приятные и позитивные впечатления!”

img
Знецінення. Ознаки та відповідні дії

Знецінення. Ознаки та відповідні дії

23.09.2021

Знецінення не так безневинно, як здається. У статті розберемося в причинах і наслідках знецінення, а пісхолог поділят...

Тривога: механізм запуску страху

Тривога: механізм запуску страху

05.08.2021

Тривога — це емоція, з якою ми стикаємося постійно. Вона з'являється при передчутті небезпеки або в ситуаціях, коли н...

Тіні особистості: що приховує твоя тінь?

Тіні особистості: що приховує твоя тінь?

06.05.2021

Тіні особистості абсолютно не усвідомлюються людиною. Щоб розібратися в них, краще сповільнитися і простежити за відч...

Самотність — це вибір або неповноцінність?

Самотність — це вибір або неповноцінність?

01.04.2021

Не обов'язково підтримувати стереотип, що повноцінне життя — обов'язково сімейне. Розберемося, що насправді самотніс...