Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог аналітичного напрямку

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог-консультант в методі КПТ

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ- консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог, консультант в методі позитивної психотерапії

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Аналітичний, клінічний психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог, гештальт-терапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог, гештальт-терапевт

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог-консультант, сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог-сексолог, сімейний психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Ольга Басіста

Ольга Басіста

Які границі наших змін? Точки минулого і теперішнього можуть допомогти знайти нові сили. Мене звати Ольга Басіста, я психолог, сексолог, знаю, що консультування може стати безпечною та дієвою опорою у вирішенні інтимних питань. В роботі використовую методи гештальт-терапії та Позитивної психотерапії. З 2012 року працюю з дорослими та дітьми, впевнена, шлях до змін починається з сильного бажання, далі дія і результат. Психологія для мене була цікава завжди. Все, що нас оточує в основі має психологічні зв’язки та причини. Вперше серйозно звернулася до психолога, коли перестала відчувати свою опору, коли тіло перестало слухатися, а переживання не давали нормально працювати. З власного досвіду знаю, як важлива підтримка і людина, яка може тебе супроводжувати в нелегкий час. Якість життя, його наповнення, можливо змінити, цього можна навчитися. Познайомившись з собою, прийнявши своє тіло, свої світлі та темні сторони життя перетворюється на подорож, де кожен день – це свято. В своїй роботі з клієнтами я керуюся етичним кодексом психолога, використовую знання та досвід для створення безпечного простору у пошуку відповідей та трансформацій.

Життєве кредо

Моя ідентичність – мй напрямок шляху!

У кожного свої горизонти.

Підходи

У своїй роботі з клієнтами я керуюся етичним кодексом психолога, використовую гештальт-терапію, позитивну психотерапію.

З чим допоможу впоратися

~ Любов до себе і прийняття себе

~ Жіноча ідентичність

~ Сексуальність

~ Психологічна , емоційна залежність

~ Гнів, образа, пустота, розставання, самотність

~ Сором себе і своїх почуттів, емоцій

~ Самооцінка, тривога, страхи, панічні атаки

~ Міжособистісні проблеми в стосунках

~ Пошук мотивації

Влада

“Спасибо Ольге за то, что помогла мне разобраться в себе и разобрать сложности в отношениях. Было очень приятно работать! Я очень благодарна сервису за помощь в подборе специалиста. Я нашла своего!”

img
Даша

“Хочу поділись враженнями від консультацій з психологом Ольгою. Все пройшло дуже легко і швидко, вона допомогла поговорити все те, про що неможливо довірити друзям. Було не просто відкрітися, але Ольга настільки тепла та чуйна людина, що це було просто! Завдяки роботі із Ольгою, я подолала страхи у відносинах, визначила свої пріоритети та майбутній план для здійснення всіх цілей. Щиро вдячна за підтримку та допомогу. Рекомендую, як кваліфікованого психолога.”

img
Книжки для осінніх вечорів

Книжки для осінніх вечорів

04.10.2021

Восени може виникати неминуче почуття - депресія. Психологи HoldYou поділилися книгами, які вбережуть від апатії і до...

Про залежні стосунки з психологом HoldYou Ольгою Басистою

Про залежні стосунки з психологом HoldYou Ольгою Басистою

21.04.2021

Залежні стосунки - це про парні відносини. Тут ви знайдете відповіді на такі питання: Що означає залежність? Хто ст...

Їсти чи не їсти — як позбутися харчової залежності

Їсти чи не їсти — як позбутися харчової залежності

02.04.2021

Всі люблять смачно поїсти. Улюблена їжа дарує радість і змушує відчувати себе щасливіше і комфортніше. Як зрозуміти, ...