0 800 336 126 Інформаційна підтримка
Ru Uk

Авторизація

eye
Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Оплата сесії

Кредитна картка Промокод

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Працює в короткостроковому психоаналітичному консультуванні, а також методами емоційно-образної терапії і КПТ. Лілія, будучи сама прийомною мамою, довгий час займається консультуванням прийомних і кризових сімей, проводить семінари та тренінги з вікової психології, відповідального батьківства, сексуальності та питань сексуальної освіти. У житті завжди можна знайти сенс, а ще краще створити його.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Інна Гнезділова
Інна Гнезділова

Психолог

Найскладніший шлях - це шлях до самого себе. І найбільше щастя в житті - прийти до цієї мети! І щоб це вдалося саме Вам, я пропоную свій супровід. Мене звуть Інна Гнездилова, я психолог. Нешаблонний, індивідуальний підхід до клієнта, сильна емпатія і повага до особистості клієнта, професійний і життєвий досвід, інтегрований підхід до терапії дозволяє досягати поставлених цілей у спільній з клієнтом трансформації.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Інна Гнезділова

Інна Гнезділова

Найскладніший шлях - це шлях до самого себе. І найбільше щастя в житті - прийти до цієї мети! І щоб це вдалося саме Вам, я пропоную свій супровід. Мене звуть Інна Гнездилова, я психолог. Нешаблонний, індивідуальний підхід до клієнта, сильна емпатія і повага до особистості клієнта, професійний і життєвий досвід, інтегрований підхід до терапії дозволяє досягати поставлених цілей у спільній з клієнтом трансформації. Освіта: майстер МАУП (диплом магістра психології з відзнакою, спеціалізація: практична психологія), МДЮА ім. Кутафина (диплом юриста за фахом правознавство,), спеціалізована додаткова освіта з психології не вміститься на сторінці цього есе. Консультую з 2009 р, працювала з переселенцями, дітьми - переселенцями, в тому числі службі зайнятості з проблем травми, Здійснювала психотерапевтичне консультування на сайті, направленому на російськомовну аудиторію за межами СНД (репатріанти в Ізраїлі, емігранти Німеччини, ін. Країн Європи, Америки ). Надавала волонтерську психологічну допомогу біженцям Східної України. Брала участь у створенні першої в Україні телефонної лінії допомоги щодо відмови від куріння, консультант по нікотиновій залежності. Створила напрямок психологічного консультування в медичній клініці. У тому, що відбувається у Вашому житті іноді складно розібратися? Приходьте за професійною допомогою. Ваше життя заслуговує на увагу, Ваша довіра безцінна.

Про себе:

Найголовніше в житті — це бути живим зараз. Не вчора і не завтра. Вчора вже немає, завтра ще не настало. У теперішній час! Це та головна задача, яку мені хотілося б допомогти реалізувати своїм клієнтам. Живим — означає відчувати всі нюанси радості та печалі, чути себе та інших у теперішню мить. Це те, що мені здається головним у психологічній допомозі. Бути живим, значить справлятись із тим, що пропонує життя, вміти долати складнощі з досвідом, а не з травмою; вміти радіти щасливому моменту, а не проскочувати, не отримуючи ресурсу. Це важливо і для мене.

Освіта:

Магістр МАУП (магістр психології), МДЮА ім. Кутафина (юрист, правознавство), численна спеціалізована додаткова освіта з психології не вміститься на сторінці цього есе.

Підхід:

У своїй роботі з клієнтами використовую індивідуальний підхід, заснований на повазі особистості, емпатії, професійному та життєвому досвіді, інтегрованому терапевтичному підході (психоаналіз, символдрама, емоційно-образна терапія, елементи когнітивно-поведінкової терапії, МАК, арт-терапія, ЕФТ тощо).

Основний напрямок роботи:

Особистісні проблеми, робота з самооцінкою, з особистісними кордонами, страхи, травми, тривога, міжособистісні відносини, особистісні кризи. Спеціаліст з нікотинової залежності.

Навіть якщо здається, що ситуація безвихідна, завжди пробуй ще і ще раз!

У вас є код на знижку?