Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог аналітичного напрямку

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог-консультант в методі КПТ

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ- консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог, консультант в методі позитивної психотерапії

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Аналітичний, клінічний психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог, гештальт-терапевт

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог, гештальт-терапевт

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог-консультант, сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог-сексолог, сімейний психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Юлія Донцова

Юлія Донцова

Психологічна освіта була для мене свідомим вибором після школи. Ця цікава та захоплююча спеціальність тоді, на жаль, не була затребувана. І, як наслідок, я багато років працювала в сфері фінансів. Але! Від себе не втечеш! Кілька років тому я шукала відповідь для себе на питання: «Як стати щасливішою?». Робота з психологом дала мені можливість почути себе, повірити в те, що всередині нас вже є все для щастя. Повернувшись у психологію, я дуже багато вчилася її практичному застосуванню. Найближчим для мене був і залишається психоаналітичний підхід. Його сутність полягає в глибинній трансформації особистості, результатом якої стає зміна якості життя. Тому я працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів: «Мене не влаштовує...», «Я хочу змінити...». Можу бути корисна в сферах відносин із собою, партнером, дітьми або колективом. Допоможу вам прожити етап будь-яких змін, поліпшити стан здоров'я. Запам'ятайте: «Ви – причина всього, що відбувається у вашому житті!». А тому- ви можете її покращити.

Життєве кредо

Все, що не робиться – на краще!

Ключовий напрям

Аналітична психологія

З чим допоможе впоратися

Вирішити труднощі у відносинах (з протилежною статтю, з дітьми, з рідними і друзями).

Прожити етап будь-яких змін (в особистому житті або на каркар`єрному шляху).

Поліпшити стан здоров`я (психосоматичні запити).

Розібратися з повторюваними сценаріями у власному житті.

Стати щасливішими.

Вихід на новий рівень.

Аналітична психологія.

Підходи

Психоаналітичний підхід. Суть його полягає в глибинній трансформації особистості, результатом якої стає зміна якості життя.

Богдан

“Задоволений результатом і тим, що звернувся.​ Хоча, це рішення далося мені не просто. Усім, в кого труднощів житті раджу не зволікати, а звернутися до психолога.”

img
Anna

“Проблема, з якою я зверталася, вирішила разом з психологом. Бувало, що певні речі мені важко було озвучити для себе самої, але я не боялася озвучити їх для Юлії. Розібралася в причинах своєї поведінки, про які я навіть не здогадувалася. Дякую Юлії за професійний підхід!”

img
Анастасія

“Роботу з психологом не сприймала серйозно. До кінця не вірила, що це мені допоможе. Проте, почавши роботу з психологом, я зрозуміла, що моє життя змінюється. Змінилася я, моє мислення, погляди на різні ситуації і у відповідь змінилося ставлення чоловіка, усіх оточуючих до мене. Безмежно вдячна, рекомендую.”

img
Типи деструктивної поведінки

Типи деструктивної поведінки

29.09.2021

З точки зору психології поведінку людини буває конструктивним і деструктивним. Сьогодні поговоримо про причини, прояв...

Потенціал особистості: що це і як реалізувати

Потенціал особистості: що це і як реалізувати

21.06.2021

Кожному хочеться максимально реалізувати свої можливості. В людині від початку закладений величезний потенціал. І дуж...

Чому потрібно вміти працювати в колективі

Чому потрібно вміти працювати в колективі

22.01.2021

Уміння працювати в команді – навик, який цінують більшість роботодавців. Чому це так важливо, давайте розбиратися.

8 фраз, які жінки бояться почути від своїх чоловіків

8 фраз, які жінки бояться почути від своїх чоловіків

13.11.2020

У всіх романтичних стосунках між партнерами може виникнути непорозуміння. Дійсно гостро це проявляється, якщо пара не...

Чи можна змінити чоловіка?

Чи можна змінити чоловіка?

29.10.2020

Запитання, яке, напевне, задавала собі кожна дівчина: «Як змінити чоловіка?». Жіноча мрія про диво-чоловіка, у якого...