Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Екатерина Глінчак
Екатерина Глінчак

Психолог

Я – магістр психології та дефектолог. Додатково проходжу сертифікацію в КГУ, як дитячий гештальт-терапевт. У мене 5 років практичного досвіду в психології. Веду групові заняття для дітей і підлітків, вчу їх краще розуміти себе, свої потреби та емоції. А також допомагаю знайти правильний контакт із оточуючими. Я працюю не тільки як дитячий і підлітковий терапевт. Проводжу індивідуальні консультації з дорослими і батьками, у яких виникають труднощі з дітьми або розбіжності щодо їх виховання.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Я – магістр психології та педагогіки. Здебільшого працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. У своїй роботі переважно використовую метод психоаналізу. А також деякі техніки: когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Юлія Літовчак

Юлія Літовчак

Скільки себе пам’ятаю, то завжди мала багато питань про людей і про життя, на які хотілося знайти відповіді. Чому люди такі різні? Що саме впливає на їхню поведінку? Чи можна змінити ставлення один до одного? І як? В чому сенс нашого життя на Землі? Також, до мене завжди зверталися за підтримкою та розумінням, особливо, коли довіряли своє заповітне. Тож в професії ПСИХОЛОГ вбачала невичерпне джерело інформації, яка має змінити знаки питання на крапки. Моя творча натура іноді буває не передбачуваною у виборі натхнення, але 100% я люблю подорожувати та відкривати нові місця. Прогулюватися та милуватися чудовими краєвидами. Слухати «свою» музику спілкуватися в гарній компанії. Просто «погорланити» пісень (можна і під гітару). Читати книги. Писати вірші. Висипатися. Зустрічатися з друзями і згадувати прикольні моменти. Перегляди цікаві кінофільми. Відвідувати театри, концерти. Часом просто «дуркувати» і дозволяти собі бути трішки «крейзі».

Життєве кредо

Живи. Твори. Лови момент!

Коли відкриваєшся Всесвіту, він відповідає взаємністю.

Ключовий напрям

Позитивна психотерапія

З чим допоможе впоратися

Пошук себе та свого життєвого шляху/ особисте зростання та самопізнання.

Самоцінність (самооцінка) та любов до себе.

Невпевненість в собі та власних силах/страх заявити про себе, відстоювання своїх меж.

Незадоволеність життям та відсутність бажань.

Конфлікти (внутрішній, зовнішній).

Пошук життєвого балансу (знаходження та розділення своїх ресурсів по сферах життя).

Надання підтримки в складний період життя, проживання змін.

Підходи

Техніки Позитивної психотерапії та методи арт-терапії

Сергій

“Дуже сподобалась робота з психологом Юлією Літовчак. Я став відчувати, що зі мною почали відбуватися позитивні зміни в плані, того що я перестав боятись відносин з іншими людьми, як було до цього, з'явилось більше енергії та мотивації для досягнення успіхів у всіх сферах життя, а головне я позбувся від зайвого, що заважало мені жити! Дуже вдячний психологу і всім рекомендую.”

img
4 вправи, щоб підвищити самооцінку

4 вправи, щоб підвищити самооцінку

10.11.2020

Імовірно, багатьом знайомий стан, коли хочеться проявити ініціативу, сміливо висловити свою думку керівнику, на збора...

Пауза? Ступор? Або зупинка?

Пауза? Ступор? Або зупинка?

01.06.2020

Насправді, ти робиш певні дії, але таке враження, що це якась «нульова» точка і всі процеси відбуваються наче в спові...

У вас є код на знижку?