Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Багатий професійний і життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо. Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басиста
Ольга Басиста

Психолог

Психолог-сексолог та ігропрактик. У роботі використовую методи гештальт-терапії та позитивної психотерапії. З 2012 року працюю з дорослими та дітьми. Завдяки своїм знанням і досвіду створюю безпечний простір для пошуку відповідей і трансформацій. Допоможу вам віднайти любов до себе, опрацювати гнів, образи, тривоги, страхи.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Тетяна Морозова
Тетяна Морозова

Психолог

Коуч, практикуючий психолог, член Українського психоаналітичного союзу. Беру участь у конференціях, теоретико-практичних семінарах та супервізіях. Отримала сертифікацію по Психологічному консультуванню в психодинамічному напрямку. А також за програмою «Психофізіологічні основи індивідуального консультування». У роботі використовую метод психоаналізу. Допоможу впоратися зі стресом, емоційними залежностями, депресією, апатією тощо.

Катерина Глинчак
Катерина Глинчак

Психолог

Магістр психології та дефектології. 5 років практичного досвіду консультування. У роботі використовую гештальт і клієнто-центрований підходи. Допоможу впоратися з проявами агресії, замкнутістю, хвилюванням та іншими проблемами. Є досвід написання терапевтичних казок для дітей.

Гогунська Євгенія
Гогунська Євгенія

Психолог

Практикуючий психолог, член Національної Психологічної Асоціації. У роботі використовую когнітивно-поведінковий підхід. Допоможу впоратися зі страхом, тривогою, депресією, заниженою самооцінкою, управлінням емоціями та іншими запитами.

Ірина Габрієлян
Ірина Габрієлян

Психолог

Я психолог і монтессори педагог, який вірить, що наше майбутнє в наших дітях. Готова допомогти вам вийти з тимчасової заплутаної ситуації з вашою дитиною. Концентруйтеся на розвитку хорошого в дитині, так що в підсумку для поганого не залишатиметься місця.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

ТОП-5 питань до психолога

01.10.2020

ТОП-5 питань до психолога

        Заперечення, гнів, торг, депресія, перший сеанс у психолога. Спочатку намагаєтеся впоратися з проблемою самостійно, виливаєте душу друзям, і вже потім настає момент твердого рішення – пора до психолога! З легким (а може й ні) хвилюванням чекаєте на перший сеанс, думаєте з чого б почати. І ось день Х настав. Ви заходите в кабінет або телефонуєте через мобільний додаток HoldYou. Мета першої зустрічі – зрозуміти, чи підходить фахівець. Це не завжди вдається за одну сесію. Іноді потрібно від 3 до 5 консультацій.


Як відбувається сеанс

        Вихідна точка першої зустрічі – це знайомство. У рідкісних випадках терапія починається відразу, адже і вам, і фахівцю для ефективної роботи необхідно налаштуватися.

        Якщо консультація проходить оффлайн, наприклад, в кабінеті, то перші хвилини зазвичай йдуть на адаптацію до нових обставин. Щойно звикнете, починайте описувати, що турбує або викликає дискомфорт. За цей час фахівець зробить початковий аналіз емоційного стану і проблеми.

        Психолог буде задавати багато запитань. Попросить розповісти, чому вирішили звернутися до нього і на який результат очікуєте. Наприклад, хочете стати впевненіше в собі, впоратися з нападами тривожності, навчитися говорити "ні" без докорів сумління тощо. Будьте готові, що, описуючи проблему, психолог задасть уточнюючі або навідні запитання. Якщо деякі з них здадуться недоречними, не мовчіть, поцікавтеся, як вони допоможуть у роботі.


Що головне на сеансі

Однак, якщо відчуваєте внутрішній бар'єр і розумієте, що не готові розповісти секрети, не змушуйте себе. Всьому свій час.


Під час консультацій клієнт і психолог виступають як партнери, тому довірливі відносини – запорука успіху.


Конфіденційність

        На сеансах ви повинні відчувати себе в безпеці. Анонімність і конфіденційність – основа терапії. Не діліться ні з ким деталями розмов з психологом. Те, що було в кабінеті, залишається в кабінеті. Якщо клієнт погодився, щоб відбувався будь-який запис: відео, аудіо, позначки в блокноті, терапевт повинен зберігати їх у недоступному для інших місці. При першій вимозі, записи повинні бути надані. У разі, якщо ви проти будь-якої фіксації оповідань, терапевт зобов'язаний прислухатися. Однак є винятки, коли дозволяється розкриття особистої інформації. Це стосується випадків, якщо клієнт порушив Кримінальний кодекс. Тоді терапевт зобов'язаний повідомити в поліцію. Сеанс має проходити в місці, безпечному і комфортному для вас, без третіх осіб. Терапевт зобов'язаний зосередитися тільки на проблемі. Жодних телефонних дзвінків, перевірок пошти або повідомлень.


Коли в терапії можуть відмовити

        Існують випадки, при яких фахівець може відмовити в терапії. Перш за все це стосується його компетентності. Наприклад, якщо психолог не спеціалізується на підлітковій або гештальт терапії, він зобов'язаний відмовитися від клієнта. Або порекомендувати йому іншого профільного і компетентного терапевта. В іншому випадку є великий ризик, що такий вид роботи тільки зашкодить. Недосвідчений фахівець може або не надати потрібної уваги проблемі, або, навпаки, переоцінити можливості. Наприклад, якщо ваш запит відноситься до галузі клінічної психології.

        Тому, прийшовши на перший сеанс, не соромтеся ставити питання про освіту і спеціалізацію психолога. Ваше завдання – вивідати якомога більше корисної інформації. Якщо ж компетенції, які надав фахівець, не підтвердилися на практиці, у вас є повне право написати скаргу в інститут, де він отримав диплом.

Як зрозуміти, чи підходить психолог

        Який би досвід роботи не був у фахівця, намагайтеся спиратися на особисте враження і комфорт при спілкуванні з ним. Коли майстер манікюру в дорогому салоні не задовольнив бажань, наскільки ймовірним є те, що ви повернетеся? Можливо, звичайно, ви дасте ще один шанс, але не більше. Також і з психологом. Все індивідуально. Не розділяйте терапевтів на поганих і хороших. Є просто не ваші. Звісно, якщо хтось, чия думка важлива для вас, порекомендує фахівця, не нехтуйте радою.

        Ефективність сарафанного радіо ніхто не відміняв. Щоб повністю зануритися в роботу, довіритися, розкритися і досягти потрібних результатів, ви повинні довіряти психологу. Відчувати себе в безпеці. Бути впевненим, адже ви довіряєте людині найважливіше – себе і свій внутрішній світ. І пам'ятайте: не чекайте миттєвих результатів. Якщо ви прийшли на перший сеанс сьогодні, то навряд чи світ зміниться вже завтра. Робота над собою – ось що здатне змінити життя. Гармонія, спокій, здорове ставлення до оточуючих, рідних і себе – це плід вашої чесної та відкритої роботи з психологом.


У вас є код на знижку?