Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог-консультант в методі КПТ

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

КПТ- консультант

Сертифікований КПТ та НЛП-консультант, працюю з установками, допомагаю змінити деструктивні шаблони поведінки, знайти смисли, підвищити якість життя, вийти на новий рівень. Шлях до себе починається з першого кроку!

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

<p>Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.</p>

Ольга Коржунова
Ольга Коржунова

Аналітичний, клінічний психолог

Магістр клінічної та реабілітаційної психології, дипломований аналітичний психолог, активно використовую техніки когнітивно - поведінкової терапії. Допоможу впоратися з тривожними станами, панічними атаками, образами, психологічними травмами та іншими негативними станами, які заважають вам рухатися вперед.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог-сексолог, гештальт-терапевт

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог-психотерапевт

Я добре працюю з труднощами у відносинах, з проблемами в професійній реалізації, невпевненістю в собі та психосоматикою. У своїй роботі переважно використовую метод гештальт-терапії, адже він спрямований на подолання ядра проблеми, а не просто боротьби з її наслідками.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог-консультант, сімейний психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Юлія Якуніна
Юлія Якуніна

Cімейний консультант, підлітковий психолог

<div>Вища медична освіта. Досвід роботи 10 років. Працюю з дорослими та підлітками; з парами у ситуації конфлікту (у тому числі через гроші), зради, розлучення. Допомагаю впоратися зі страхом смерті, знайти смисли, здобути опору; з гнівом, образою, почуттям провини, неповноцінності, самотності; опрацювати образи на батьків; розібратися із психологічними причинами симптому захворювання. ЛГБТ френдлі.</div>

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

<p>Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.</p>

Роксоляна Мусіюк
Роксоляна Мусіюк

КПТ - консультант, гештальт-консультант

Використовую в роботі КПТ-підхід та гештальт. Керуюсь такими цінностями: кожна людина має право на прийняття і знайти в собі дім. Я готова пройти цей шлях разом. Працюю із різними запитами: тривожні, депресивні, панічні стани, невпевненість в собі, страх взаємодії зі світом, труднощі в стосунках із близькими, травматичний досвід.

Ірина Пікущенко
Ірина Пікущенко

Сімейний терапевт, дитячий психолог

Коли до мене приходять клієнти, я дослухаюсь до них та можу зрозуміти з першої зустрічі на якому рівні знаходяться їх проблеми: індивідуальному, сімейному, родовому. Допомогаю знайти способи виходу з конфліктної ситуації, подалати кризу, пережити хвилювання минулої або теперешньої ситуації, надаю підтримку, та супроводжую в ресурсний стан.

Катерина Сімороз
Катерина Сімороз

Гештальт-терапевт, підлітковий психоаналітик

Вітаю! Я практикуючий психолог, гештальт – терапевт, спеціаліст у дитячо – батьківських відносинах. Консультую у гештальт підході. Це робота з почуттями та емоціями, які дозволяють зрозуміти свої справжні потреби та знайти екологічний спосіб їхнього задоволення. Бути в гармонії з собою – це надійний фундамент для того, щоб радіти життю та продуктивно взаємодіяти з оточуючими.

Гліб Федоров
Гліб Федоров

Психолог

<p>Психолог-консультант. Спеціалізуюся по роботі з особистісними конфліктами, негативними переконаннями, а також депресивними та тривожними розладами легкого та помірного ступеня. Допомагаю у запитах, які пов'язані з пошуком гармонії в собі, розумінням своїх потреб, можливостей та ресурсів. У роботі з клієнтами використовую елементи з гештальт-терапії, схема-терапії та КПТ.</p>

Марія Собко
Марія Собко

Психолог

<p>Дипломований психолог, працюю в методі сімейної системної психотерапії. З турботою та в безпеці допомагаю досліджувати свій внутрішній світ та відносини з іншими.</p>

Амина Каримова
Амина Каримова

Психолог

Ольга Прибильська
Ольга Прибильська

Психолог

<p>Психолог, магістр психології. Практикую напрям сучасної психоаналітично орієнтованої психотерапії - символдраму. Я за лагідне та &ldquo;екологічне&rdquo; пропрацювання внутрішніх конфліктів, на консультаціях актуалізую внутрішні ресурси та використовую творчий підхід до вирішення психологічних труднощів, це сприяє якісним змінам у житті клієнта. Працюю з широким колом проблем.</p>

Олексій Косолапов
Олексій Косолапов

Психолог

<p>Я практичний психолог, кандидат психологічних наук, член Національної психологічної асоціації України. Працюю у сфері психологічних послуг понад 10 років. З 2021 року викладаю на кафедрі психології &laquo;Психологічне консультування&raquo; та &laquo;Основи психотерапії&raquo;. На даний момент завершую 5-річний професійний навчальний курс із психотерапії.</p>

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Сексуальні девіації: що вважається сексуальною нормою?

22.11.2021

Сексуальні девіації: що вважається сексуальною нормою?

Сексуальні девіації

Сексуальні девіації – це не хвороба. Допомога лікаря потрібна, якщо люди відчувають психологічний дискомфорт через усвідомлення своїх особливостей. Поняття «нормальності» — умовне та суб'єктивне. Тому сексуальними відхиленнями вважається сексуальна поведінка, яка відрізняється від допустимих норм конкретного суспільства чи соціальної групи.

Звичайно, сексуальні відхилення бувають різних видів, існують і кримінальні: садизм, педофілія. Навряд чи це можна вважати сексуальною нормою, хоча б тому, що такі дії виходять за межі законодавства.


Види сексуальних девіацій

- транссексуальність (самоідентифікація з гендером, що відрізняється від біологічної статі);

- гомосексуальність і лесбіянство (сексуальний чи романтичний потяг, а також сексуальні стосунки між людьми однієї статі);

- асексуальність (відсутність сексуального потягу);

- мазохізм (неможливість відчути статеве збудження без фізичного чи морального болю);

- садизм (отримання задоволення, фізично чи морально катуючи партнера);

- педофілія (статевий потяг до дітей. Є порушенням психіки та розглядається як парафілічний розлад);

- фетишизм (розрізняють сексуальний символізм і парціалізм. При статевому символізмі об'єктом потягу стають одяг, аксесуари та інші особисті речі. При парціалізмі — конкретні частини тіла, їх відсутність або тілесні каліцтва);

- нарцисизм (отримання справжнього задоволення лише від власного тіла чи його зображення).

 Існує понад 50 різновидів сексуальних девіацій.

 

Причини

 Причини, через які виникають статеві відхилення, до кінця не відомі. Але є кілька загальних факторів, що впливають на формування сексуальних девіацій:

- спадковість;

- гормональний дисбаланс;

- родова травма, що спричинила зміни головного мозку;

- інтоксикація;

- порушення психосексуального розвитку (причиною могло стати сексуальне виховання або нестандартні стосунки з однолітками);

- розлади психіки.


Чим небезпечні сексуальні відхилення

У ситуаціях, коли людина втрачає контроль над собою та своїми діями, потрібна психологічна підтримка. Якщо стан погіршується, може знадобитися не лише психолог чи сексолог, а повноцінне медичне втручання.

Людину долають сильні переживання, болючі звички та нав'язливі думки. Цей стан схожий на алкогольну або наркотичну залежність. У таких людей зростає соціальна непристосованість, їм важко контролювати свої дії. З'являються почуття неповноцінності, неспроможності, роздвоєння переживань.

Через внутрішній непереборний конфлікт між можливістю сексуального задоволення і прийнятими сексуальними нормами люди можуть страждати на невротичні розлади. Іноді це призводить до спроб самогубства.

У деяких людей почуття провини та переживання можуть зовсім не виникати, причина у психосексуальному розвитку.

Однак є окремі випадки, які стосуються сексуальних відхилень, пов'язаних із заподіянням морального чи фізичного болю людям проти їхньої згоди. Така поведінка виходить за рамки законодавства та регулюється правовими нормами.

Як допомогти

Коли люди відчувають дискомфорт через сексуальні відхилення, може бути корисний психолог-сексолог. Для лікування використовують різні методи терапії. У більшості випадків вони спрямовані на розвиток здатності навчитися приймати свої індивідуальні особливості. Але це не стосується особливо небезпечних форм відхилень, для яких передбачене не лише примусове лікування, а й кримінальна відповідальність.