Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами.

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. На сеансах ми разом опрацюємо ваші цілі, страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо.

Ольга Басіста
Ольга Басіста

Психолог

Практикуючий психолог, сексолог, спеціаліст в роботі з емоційною залежністю, магістр, ведуча трансформаційних ігор. Використовую напрямки гештальт-терапії та позитивної крос-культурної психотерапії. Впевнена, твій крок - напрямок шляху.

Константинов Сергій
Константинов Сергій

Психолог

Психолог, психолог-консультант. Допоможу вам знайти спільну мову із собою, розібратися в своєму життєвому сценарії і своїх установках. Індивідуально підходжу до кожного клієнта. Використовую методи трансакційного аналізу, психосинтеза.

Оксана Ступенко
Оксана Ступенко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаєминах із близькими та колегами, подолати страхи, тривогу, невпевненість, депресивні стани, а також знайти способи стати більш гармонійною і щасливою людиною.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Я психолог-консультант. Готова супроводжувати вас на шляху до кращого розуміння себе, своїх переконань і цінностей. В своїй роботі використовую такі методи як психоаналіз, символдрама і позитивна психотерапія.

Коржунова Ольга
Коржунова Ольга

Психолог

Практикуючий - психолог, магістр клінічної та реабілітаційної психології, сертифікований аналітичний психолог, активно використовую техніку когнітивно - поведінкової терапії.

Аліна Сазонова
Аліна Сазонова

Психолог

Я допомагаю людям відновлювати здатність творити своє життя, повернути в нього пристрасть, вибирати себе, знаходити форму контакту з близькими, рідними, колегами виходячи з того, що є в даний момент.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності.

Світлана Сьомкіна
Світлана Сьомкіна

Психолог

У своїй роботі я допомагаю людям прожити труднощі і кризи відносин, вибудувати відповідальне, щасливе, гармонійне життя, справлятися зі страхами, депресіями і з різними життєвими ситуаціями.

Анастасія Марченко
Анастасія Марченко

Психолог

У своїй роботі допомагаю впоратися зі складнощами у взаємовідносинах з оточуючими і самим собою, подолати складнощі як особистого так і професійного характеру, позбутися страхів, тривоги, невпевненості, емоційного вигорання, депресійного стану, а також дозволити собі стати щасливою людиною.

Юлія Реутенко
Юлія Реутенко

Психолог

Працюючи з клієнтом - я працюю з усією його сімейної системою. Використовую методи сімейно-системних гіпотез, генограму роду, психодраматичні методики сімейної терапії, методи регресивної терапії, енерготерапевтичні методи, медитативні вправи і техніки.

Марія Янчук
Марія Янчук

Психолог

Психолог-консультант в роботі з сім’ями, налагодження дитячо-батьківських відносин, ЛГБТ френдлі психолог. Працюю з тривожністю, страхами, екзистенційними питаннями.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Ключі до щастя, поради від психолога Юлії Петруняк • HoldYou •

14.05.2020

Ключі до щастя, поради від психолога Юлії Петруняк • HoldYou •

Все мы стремимся быть счастливыми и каждый ищет свой собственный путь к Нирване.

И хотя в задачах Вселенной нет пункта о том, чтобы приблизить нас к счастью, но она обещает нам его, чтобы мы боролись за жизнь и эволюционировали. Реклама тоже обещает нам счастье, желая привить нам привычку получать удовольствие от потребления, с целью заработать на этом деньги. 

Когда я спросила у своего 9-летнего сына, что такое счастье, он ответил: «Это, когда холодно, а я лежу под теплым одеялом» 

Может быть, для счастья никаких особых причин не нужно, оно в простых вещах?

Да, человек всегда стремится к счастью - это факт. Другое дело каким путем он к этому идет. Важно разобраться, что такое счастье, так ли оно необходимо и важно в нашей жизни. 


Почему так часто человек, стремясь стать счастливым, прокладывает себе дорогу в ад?

Пытаясь найти ответ на этот вопрос, я решила для начала написать дипломную работу на эту тему.

Толчком для меня стал известный ежегодный рейтинг стран по уровню счастья. Украина находится на 133 месте на уровне c африканскими странами. Но ведь условия жизни у нас лучше: нет проблем c продуктами и водой, есть доступ к образованию, даже есть безвизовая доступность для путешествий и лоукосты. За небольшие деньги можно путешествовать практически по всему миру, можно в полной мере жить культурной, социально-насыщенной жизнью, можно выбирать работу, спутника жизни. По большому счету, у нас есть все условия для того, чтобы быть счастливыми и возможностей у нас несравнимо больше, чем у предыдущих поколений. 


Но почему тогда мы видим столько унылых лиц повсеместно и слышим столько жалоб на жизнь?


После защиты дипломной работы, глава комиссии задал мне вопрос: «А Вы уверены, что качество жизни нужно повышать, ведь история знает много примеров, как желание сделать счастливым себя и других приводила к войнам, катастрофам и другим трагическим последствиям?». 

Тогда я ответила, что так как Украина переживает  экономический кризис и военные действия, то несомненно.

Признаюсь, меня не раз охватывал ужас, когда я встречалась c последствиями действий, продиктованных стремлением человека быть счастливым. Читая «Майн Кампф», я искренне восхищалась Гитлером. Он был так предан своему народу, он так любил свою нацию, был лидером, активно действовал на благо своей Родины. К чему это привело, мы все знаем. Возможно, дело в избыточной важности стремления стать счастливым или помочь обрести счастье своим близким, своей нации. 

Где та грань, которая отделяет здоровое стремление от патологического?


Конечно, нужно разделять такое понятие как счастье и удовлетворенность жизнью. 

Американский психолог М. Чискентмихайи пишет, что хотя удовольствие и является одним из важных составляющих качества жизни, само по себе оно не приносит счастья, а просто возвращает нас в состояние гомеостатического равновесия.


Мне близка мысль, что счастье находится в балансе энергий. Но для того чтобы прийти к этому балансу, нужно побывать во всех крайностях.


Также прав был Вуди Ален, когда говорил, что счастье - это талант ценить, то, что у тебя есть, а не то, чего нет.

Ведь мы действительно можем видеть счастье в доступных мелочах. На самом деле не бывает счастливой жизни, это иллюзия. Счастье заключается в наших способностях видеть позитивные моменты жизни и в умении радоваться таким моментам.

Рекомендации:

Старайтесь чаще находится «в моменте». Так как мы многие вещи делаем по инерции, автоматом, теряется ощущения присутствия в собственной жизни.

Ученые вывели формулу счастья: уровень счастья = реальность – ожидания.  Если ожидания превышают Ваши результаты – Вы чувствуете себя несчастным. Если наоборот - счастливым. Проще говоря, все мы склонны ожидать чего-то большего. И несоответствие между нашими ожиданиями и действительностью делает нас несчастными.

Создавайте позитивные пророчества сами для себя. Практически во всех неудачных моментах жизни можно увидеть новые возможности. Иногда для этого нужно расширить свое «туннельное видение».

Я уверена: счастье внутри нас  и оно ищет нас так же как и мы ищем его.


В моих следующих статьях вы узнаете, существует ли взаимосвязь между уровнем счастья и самооценкой? Почему люди вступают в брак чтобы быть счастливыми, а в итоге становятся глубоко несчастными и чувствуют одиночество и неудовлетворенность? Почему перед нами так часто стоят муки выбора, отбирая драгоценное спокойствие? Почему так важно вести Дневник Успеха и визуализировать свои мечты?

Нужна ли нам причина для счастья или можно быть счастливым просто так и многое другое.