Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь.

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Використовую методи позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної психотерапії. Багатий професійний і життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Допоможу впоратися з конфліктами та їх профілактикою в стосунках, невпевненістю в собі, низькою самооцінкою, соціальними страхами, панічними атаками, фобіями, тривогою та іншими проблемами.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи когнітивно-поведінкової, позитивної та системної сімейної психотерапії. Керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повага. Допоможу подолати тривогу, соціальні страхи, фобії та міжособистісні конфлікти. Ви набудете впевненості в собі, зможете підвищити самооцінку, впораєтеся з нерішучістю.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо. Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басиста
Ольга Басиста

Психолог

Психолог-сексолог та ігропрактик. У роботі використовую методи гештальт-терапії та позитивної психотерапії. З 2012 року працюю з дорослими та дітьми. Завдяки своїм знанням і досвіду створюю безпечний простір для пошуку відповідей і трансформацій. Допоможу вам віднайти любов до себе, опрацювати гнів, образи, тривоги, страхи.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Тетяна Морозова
Тетяна Морозова

Психолог

Коуч, практикуючий психолог, член Українського психоаналітичного союзу. Беру участь у конференціях, теоретико-практичних семінарах та супервізіях. Отримала сертифікацію по Психологічному консультуванню в психодинамічному напрямку. А також за програмою «Психофізіологічні основи індивідуального консультування». У роботі використовую метод психоаналізу. Допоможу впоратися зі стресом, емоційними залежностями, депресією, апатією тощо.

Катерина Глинчак
Катерина Глинчак

Психолог

Магістр психології та дефектології. 5 років практичного досвіду консультування. У роботі використовую гештальт і клієнто-центрований підходи. Допоможу впоратися з проявами агресії, замкнутістю, хвилюванням та іншими проблемами. Є досвід написання терапевтичних казок для дітей.

Гогунська Євгенія
Гогунська Євгенія

Психолог

Практикуючий психолог, член Національної Психологічної Асоціації. У роботі використовую когнітивно-поведінковий підхід. Допоможу впоратися зі страхом, тривогою, депресією, заниженою самооцінкою, управлінням емоціями та іншими запитами.

Ірина Габрієлян
Ірина Габрієлян

Психолог

Я психолог і монтессори педагог, який вірить, що наше майбутнє в наших дітях. Готова допомогти вам вийти з тимчасової заплутаної ситуації з вашою дитиною. Концентруйтеся на розвитку хорошого в дитині, так що в підсумку для поганого не залишатиметься місця.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Ключі до щастя, поради від психолога Юлії Петруняк • HoldYou •

14.05.2020

Ключі до щастя, поради від психолога Юлії Петруняк • HoldYou •

Все мы стремимся быть счастливыми и каждый ищет свой собственный путь к Нирване.

И хотя в задачах Вселенной нет пункта о том, чтобы приблизить нас к счастью, но она обещает нам его, чтобы мы боролись за жизнь и эволюционировали. Реклама тоже обещает нам счастье, желая привить нам привычку получать удовольствие от потребления, с целью заработать на этом деньги. 

Когда я спросила у своего 9-летнего сына, что такое счастье, он ответил: «Это, когда холодно, а я лежу под теплым одеялом» 

Может быть, для счастья никаких особых причин не нужно, оно в простых вещах?

Да, человек всегда стремится к счастью - это факт. Другое дело каким путем он к этому идет. Важно разобраться, что такое счастье, так ли оно необходимо и важно в нашей жизни. 


Почему так часто человек, стремясь стать счастливым, прокладывает себе дорогу в ад?

Пытаясь найти ответ на этот вопрос, я решила для начала написать дипломную работу на эту тему.

Толчком для меня стал известный ежегодный рейтинг стран по уровню счастья. Украина находится на 133 месте на уровне c африканскими странами. Но ведь условия жизни у нас лучше: нет проблем c продуктами и водой, есть доступ к образованию, даже есть безвизовая доступность для путешествий и лоукосты. За небольшие деньги можно путешествовать практически по всему миру, можно в полной мере жить культурной, социально-насыщенной жизнью, можно выбирать работу, спутника жизни. По большому счету, у нас есть все условия для того, чтобы быть счастливыми и возможностей у нас несравнимо больше, чем у предыдущих поколений. 


Но почему тогда мы видим столько унылых лиц повсеместно и слышим столько жалоб на жизнь?


После защиты дипломной работы, глава комиссии задал мне вопрос: «А Вы уверены, что качество жизни нужно повышать, ведь история знает много примеров, как желание сделать счастливым себя и других приводила к войнам, катастрофам и другим трагическим последствиям?». 

Тогда я ответила, что так как Украина переживает  экономический кризис и военные действия, то несомненно.

Признаюсь, меня не раз охватывал ужас, когда я встречалась c последствиями действий, продиктованных стремлением человека быть счастливым. Читая «Майн Кампф», я искренне восхищалась Гитлером. Он был так предан своему народу, он так любил свою нацию, был лидером, активно действовал на благо своей Родины. К чему это привело, мы все знаем. Возможно, дело в избыточной важности стремления стать счастливым или помочь обрести счастье своим близким, своей нации. 

Где та грань, которая отделяет здоровое стремление от патологического?


Конечно, нужно разделять такое понятие как счастье и удовлетворенность жизнью. 

Американский психолог М. Чискентмихайи пишет, что хотя удовольствие и является одним из важных составляющих качества жизни, само по себе оно не приносит счастья, а просто возвращает нас в состояние гомеостатического равновесия.


Мне близка мысль, что счастье находится в балансе энергий. Но для того чтобы прийти к этому балансу, нужно побывать во всех крайностях.


Также прав был Вуди Ален, когда говорил, что счастье - это талант ценить, то, что у тебя есть, а не то, чего нет.

Ведь мы действительно можем видеть счастье в доступных мелочах. На самом деле не бывает счастливой жизни, это иллюзия. Счастье заключается в наших способностях видеть позитивные моменты жизни и в умении радоваться таким моментам.

Рекомендации:

Старайтесь чаще находится «в моменте». Так как мы многие вещи делаем по инерции, автоматом, теряется ощущения присутствия в собственной жизни.

Ученые вывели формулу счастья: уровень счастья = реальность – ожидания.  Если ожидания превышают Ваши результаты – Вы чувствуете себя несчастным. Если наоборот - счастливым. Проще говоря, все мы склонны ожидать чего-то большего. И несоответствие между нашими ожиданиями и действительностью делает нас несчастными.

Создавайте позитивные пророчества сами для себя. Практически во всех неудачных моментах жизни можно увидеть новые возможности. Иногда для этого нужно расширить свое «туннельное видение».

Я уверена: счастье внутри нас  и оно ищет нас так же как и мы ищем его.


В моих следующих статьях вы узнаете, существует ли взаимосвязь между уровнем счастья и самооценкой? Почему люди вступают в брак чтобы быть счастливыми, а в итоге становятся глубоко несчастными и чувствуют одиночество и неудовлетворенность? Почему перед нами так часто стоят муки выбора, отбирая драгоценное спокойствие? Почему так важно вести Дневник Успеха и визуализировать свои мечты?

Нужна ли нам причина для счастья или можно быть счастливым просто так и многое другое.

У вас є код на знижку?