0 800 336 126 Інформаційна підтримка
Ru Uk

Авторизація

eye
Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Оплата сесії

Кредитна картка Промокод

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть дату і час сесії

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Працює в короткостроковому психоаналітичному консультуванні, а також методами емоційно-образної терапії і КПТ. Лілія, будучи сама прийомною мамою, довгий час займається консультуванням прийомних і кризових сімей, проводить семінари та тренінги з вікової психології, відповідального батьківства, сексуальності та питань сексуальної освіти. У житті завжди можна знайти сенс, а ще краще створити його.

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Фахівець з поліпшення якості життя, роботі зі страхами, втратами і конфліктів в повсякденному житті. Зі страхами ми стикаємося досить часто, часом не усвідомлюючи цього, а коли приходить усвідомлення, виникають труднощі з якими я допомагаю впоратися. Довіра до людей, повага цінностей іншої особистості; відсутності упереджень, свідомість професійного обов'язку, чесність і етика, відповідальність; якості, які мені притаманні

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Літовчак
Юлія Літовчак

Психолог

Психолог – консультант, використовує методи арт-терапії в консультуванні. В професійній діяльності – через підтримку, відбувається позитивна динаміка клієнтів в особистісному зростанні, в набутті впевненості в собі, розумінні своїх внутрішніх ресурсів та їх розподілу по сферах життя. Коли Ти відкриваєшся Всесвіту, він відповідає Тобі взаємністю. Живи. Твори. Лови момент!

Ольга Журавель
Ольга Журавель

Психолог

Психолог-консультант. Працюю в методах позитивної, когнітивно-поведінкової та транссистемної терапії. Багатий професійний та життєвий досвід дозволяє ефективно працювати з будь-якими запитами. Для кожного клієнта створюю безпечний та приймаючий простір з дбайливим та професійним контактом. В кожному маленькому жолуді закладено потенціал розвинутись в могутній дуб. Так само і кожна людина має неймовірний потенціал для позитивних змін. Тож запрошую вас пройти цей шлях разом.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Володіння навичками психологічного консультування. Ключовий напрям - аналітична психологія. Роль психолога в моєму розумінні - супровід людини в складних життєвих ситуаціях, допомога у виході на новий рівень розвитку за допомогою роботи з внутрішніми станами клієнта. Я готова Вас почути і сказати Вам потрібні слова в потрібний час. Змінюючи внутрішній стан - Ви змінюєте свою реальність.

Марія Шевченко
Марія Шевченко

Психолог

Мене звуть Марія Шевченко, я психолог-консультант. У своїй роботі використовую методи Когнітивно-поведінкової психотерапії, Позитивної психотерапії та Системної сімейної психотерапії. Також в консультуванні керуюся такими важливими професійними принципами, як етика, гуманність і повагу. Моє професійне кредо полягає в думці, що кожна людина має внутрішнє сяйво, головне його знайти, тому що саме воно допомагає людині не заблукати, а йти вірним шляхом.

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Я магістр практичної психології. Сімейний та дитячий психолог. Професія - це невід'ємна частина мене, це спосіб мислення і життя. Наші думки впливають на емоційний стан, емоції ж впливають на поведінку, а поведінка визначає наше місце в житті. Завдяки КПТ(Когнітивно-поведінкова терапія) можливо змінювати свої розумові установки і відповідно зі зміною мислення змінюється і життя. Я бажаю кожному з Вас жити! Якщо Ви на цьому сайті, то Ви точно шукаєте себе і вирішення своїх проблем.

Інна Гнезділова
Інна Гнезділова

Психолог

Найскладніший шлях - це шлях до самого себе. І найбільше щастя в житті - прийти до цієї мети! І щоб це вдалося саме Вам, я пропоную свій супровід. Мене звуть Інна Гнездилова, я психолог. Нешаблонний, індивідуальний підхід до клієнта, сильна емпатія і повага до особистості клієнта, професійний і життєвий досвід, інтегрований підхід до терапії дозволяє досягати поставлених цілей у спільній з клієнтом трансформації.

Будь ласка, виберіть дату

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Проблеми з чоловіком у родині: правила розумної жінки

19.08.2020

Проблеми з чоловіком у родині: правила розумної жінки

            Щасливі відносини залежать не від успішності або ідеальної сумісності знаків зодіаку. Справа в повазі кордонів і здоровому розумінні, що проблема вирішується спільними зусиллями.Одна популярна книга американських психологів називається: «Правила розумної дружини. Ти або права, або заміжня». Не будемо підтримувати або сумніватися в правильності висловлювання. Натомість поділимося переліком сімейних проблем і конфліктів, які вирішуються.

    Зайва вага

«Цей чоловік\жінка вас повнить!»

Може ви і не зустрічали таку фразу, але сенс вловили. Так, більшість пар, одружившись, повніють. Вчені Університету Південної Кароліни у ході дослідження з'ясували, що люблячі дружини схильні набирати вагу.

У перші 4-6 років шлюбу жінки гладшають в середньому на 10 кг. Чоловіків така умовна закономірність не обійшла стороною – вступивши в стосунки вони теж повніють.

Причина – стан психологічного комфорту. Будучи подружжям, партнери знаходять велику впевненість один в одному, тому і дозволяють собі розслабитися.

Щоб повернути колишню форму, почніть худнути разом. Так ви не станете спокушати один одного походами в Макдональдс.

Але будьте готові: за словами дієтологів, жінки скидають вагу повільніше.

    Народження дитини

Як народження малюка приведе до кризи у відносинах? Причин декілька.

Згідно з деякими дослідженнями, батьки часто не готові до народження дитини. Рівень доходів на це не впливає: труднощі буде відчувати як пара з достатньою кількістю грошей, так і сім'я, чиї фінанси скромніше.

Щоб цього уникнути, почніть відкладати задовго до народження дитини.


Чоловік і жінка, вступивши в шлюб, не перестають бути один для одного коханцями, їх пристрасть не вщухає. Коли народжується дитина, все змінюється. Подружжя віддаляються один від одного, стають швидше партнерами по бізнесу, які спілкуються лише з питань виховання немовляти. Коли сили та енергія пішли на купання, годування та одягання, стає вже не до романтики.

Пам'ятайте, ви не тільки батьки, а й коханці один для одного. Проводьте час наодинці та діліться почуттями.

    Конфлікти зі свекрухою чи тещею

Відносини "невістка – свекруха" і "зять – теща" часто не позбавлені драматизму. Вони можуть негативно позначатися на здоров'ї обох сторін. За даними деяких досліджень велика частина свекрух не в захваті від дружини сина. Невістки теж не можуть похвалитися позитивним настроєм щодо матері чоловіка.

Особливо гостро це виражається, коли чоловік не пройшов сепарацію від матері та в своїй обраниці шукає абсолютне прийняття. Вередує та вимагає у всьому бездоганної турботи і уваги. Коли заперечення жінки помічаються свекрухою, це викликає негативну реакцію. Ще одна причина неприйняття невістки – ревнощі. Адже ця жінка "забрала" її сина з сім'ї. Якщо хочете уникнути будь-якого роду конфліктів – живіть окремо. Коли фінансової можливості для цього немає, вчіться спокійно висловлювати свої емоції та пояснювати чоловікові, як вас засмучують конфлікти зі свекрухою.

    Різні погляди на фінанси

Коли чоловік і жінка по-різному ставляться до грошей, це може стати приводом для чергового конфлікту. До речі, в топі найбільш частих причин розлучення знаходяться проблеми, пов'язані з фінансами. Одружившись, дохід партнерів стає загальним, що викликає чималий стрес. Особливо гостро це відчувається в родинах, де один з подружжя заробляє значно більше іншого. Набагато страшніше, ніж відчувати обурення з цього приводу, замовчувати та уникати розмов про гроші.

    Щоб не допустити конфліктів і сварок, необхідно:


    Робота по дому

        Чвари на грунті домашньої роботи – теж нерідке явище. Деякі сім'ї – це скарбниця стереотипів про поділ праці. Де робота по дому роздається за статевою ознакою і є зоною відповідальності дружини.

Навіть якщо жінка працює від заходу до світанку і не поступається чоловікові в зарплаті – підтримувати затишок будинку тільки її обов'язок. Адже забезпечення сім'ї лягає на плечі чоловіка, а мити посуд і полірувати меблі – не чоловіча робота. Щоб уникнути образ і розбіжностей на цьому грунті, обговорюйте подібні питання до весілля. М'яко поясніть, що такий стан справ не до душі, а прибрати за собою тарілку зі столу – нормальне явище. І не забувайте про дива техніки: придбайте розумний пилосос, мультиварку, хлібопічку, посудомийну машину. Це вирішить багато побутових проблем.

    Звички партнера

            Як вже писали вище, одружившись, деякі пари розслабляються і дозволяють собі речі, від яких утримувалися раніше. Виявляються дратівливі звички та особливості.За словами психологів, вивести з себе може навіть та звичка, яка здавалася страшенно милою і привабливою. Якщо раніше розчулювало, наскільки емоційно ваша половинка дивиться футбол, одружившись, це може почати дратувати. Не хвилюйтесь, що кохання минуло, через таке проходять більшість подружжя. Що робити? Змиріться та розслабтеся. Медитуйте, сходіть на йогу, займіться собою та не зважайте на примхи партнера. Згадайте, що саме це робило його унікальним і привабливим. Якщо роздратування досягло апогею – сходіть на прогулянку з подругами або приділіть більше часу роботі. Так ви нудьгуватимете за партнером. 

       У стосунках стало нудно

            Очікування: милі подарунки, букети квітів, невичерпні компліменти, романтичні побачення. Одним словом, перший рік шлюбу – продовження медового місяця. Реальність: розмови по душам перетікають в безглузде мовчазне гортання стрічки Інстаграм або Фейсбуку. А романтика перетворюється в нудний одноманітний побут.

В основному так відбувається тому, що очікування партнерів часто виявляються завищеними. Не поспішайте засмучуватися, впоратися з подібною ситуацією можна. Доведеться вчинити по-дорослому і поступитися місцем капризів на користь раціональним і зваженим рішенням. Якщо раніше важливими були романтичні походи в кіно, зараз це можуть бути хатні справи або виплати кредитів. Обговорюйте заздалегідь час для вечері та плануйте спільні походи в театр.

       Зради, флірт, непідробний інтерес до когось, крім вас.

Що робити, якщо помітили, як ваша половинка задивляється на інших? Достатній привід, щоб відкрити скриньку Пандори та обрушити на голову скандали та істерики? Або краще утриматися від бурхливих емоцій? На думку психологів, правильна відповідь відсутня. В одному випадку причина ревнощів криється в заниженій самооцінці партнера, в іншому – дійсно є привід для подібних думок. Чоловіки дотримуються такої думки: випадкові погляди на інших жінок не означають, що є бажання зраджувати дружину. Якщо це турбує, скажіть партнеру. Замість мовчання виберіть позицію відвертої розмови. Поділіться почуттями та переживаннями. Адже партнер може і не здогадуватися, що вас долають такі думки. Можливо, справа в самооцінці або страху залишитися самотньою.


У вас є код на знижку?